3.5 Miliona Koreanaca se prijavili kao dobrovoljci za borbu protiv americke okupacije

Čime ih hrane?

sa malo pirinca i supe

takvi su za vas NATO dupedavce streptomicin

Onomad su vas nasamarali i isutirali i u Koreji i u Vijetnamu

mali zuti

tako su vas nalupali da su americki vojnici pred sam kraj rata birali da pre ubijaju svoje oficire i dizu pobune nego da idu u rat za americke korumpirane bogatase


To vam je nista sta bi vam tek radili koreanci jer nigde vise amerikance na celom svetu ne mrze nego u Koreji iz razloga sto skoro da nema porodice u Koreji kome Amerika nije ubila nekog
 
Onomad su vas nasamarali i isutirali u Vijetnamu

I koliko Vijetnam danas zavisi od SAD?

Mislim da je neizbežna činjenica da je pobeda Vijetnama u stvari Pirova.

Ekonomija više nije uopšte njihova, nakon onih razaranja i nije mogla biti.

Danas su satelit Amerike i Kine a protiv obe sile su ratovali ti Vijetnamci.

A što se tiče Korejskog rata, Severnokorejanci su došli sve do juga poluostrva i onda su ih Ameri oterali na sever, e sad ko je tu pobedio, rekao bih da je to nerešeno.
 
Poslednja izmena:
S. Koreja: 3,5 miliona dobrovoljaca za vojsku i protiv SAD

Severna Koreja je saopštila da se gotovo 3,5 miliona radnika, članova partije i rezervista dobrovoljno javilo da se priključi vojsci u borbi protiv SAD.

2942281594968294fb02491915557_v4_big.jpg


Kako se navodi, oni su se prijavili i kako bi pružili otpor protiv novih sankcija UN.

Zvanični severnokorejski list "Rodong Sinmun" naveo je da su se dobrovoljci javili nakon što je zvanična novinska agencija KCNA u ponedeljak objavila saopštenje kojim se osuđuju nove sankcije UN kao odgovor na raketne probe Pjongjanga, prenosi Rojters.

Dok jačaju tenzije između Vašingtona i Pjongjanga, kineski predsednik Si Đinping pozvao je predsednika SAD Donalda Trampa da izbegava "reči i dela" koja bi pogoršala već napetu situaciju na Korejskom poluostrvu, javila je kineska državna televizija.

Si je, u telefonskom razgovoru sa Trampom, istakao da "Kina i SAD imaju zajednički interes u realizaciji denuklearizaciji Korejskog poluostrva i održavanju mira i stabilnost na tom području", prenosi AFP, pozivajući se na kinesku televiziju CCTV.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=08&dd=11&nav_category=78&nav_id=1292074

Puna podrska slobodoljubivom narodu Koreje u borbi protiv americkog globalnog fasizma , imperijalizma i terorizma od okupiranog naroda Srbije.

Zlo se americko mora unistiti jednom za svagda.

A ŽENE DA LI SU SE JAVILE ŽENE IlI PIŠU PISMO BORIVOJU?


lukavo postavljeno a svi pamtnimo neke slike...


article-2381052-1B03F65C000005DC-523_634x428.jpg

ej ljakse, a el bi iebo onu tamo a el bi iebo? baš će tebi da da...
 
Тикси, сисанче Слобино, најљући борци у Вијетнаму на страни добра су били RoK маринци.

De si ****noscev?
Aj kad pročitaš onu knjigu o laburistima da se džoramo - ti meni o laburstimia
a ja tebi metode mučenja u staroj Engleskoj za veleizdaju,

znaš ono kad te urame pa šetaju nekoliko kilometara i odfikare jaja plus ti ispeku na oči,
i sve to u KULTURNOJ ENGLESKOJ

znaš kad radiš protiv svoje države za pare....
 
Трамп је геније. А то што га ви непријатељи потцењујете ће се само вама обити о главу.

Генија прозивају и подсмевају му се његови грађани од кад је добио изборе. Шамара оног црногорског несретника али је мала маца кад се састане са КГБ пуковником.
Пре њега Банана Обама ови избори Зла бака и Трамп. Срамотно лоша понуда моћне америке.
 
Тикси, сисанче Слобино, најљући борци у Вијетнаму на страни добра су били RoK маринци.

nope

najljuci borci u Vijetnamu su bili Viet CONG

zato su oni isamarali te tvoje marince i razjurili ih iz Vijetnama ko seljak macke sa jebista

- - - - - - - - - -

De si ****noscev?
Aj kad pročitaš onu knjigu o laburistima da se džoramo - ti meni o laburstimia
a ja tebi metode mučenja u staroj Engleskoj za veleizdaju,

znaš ono kad te urame pa šetaju nekoliko kilometara i odfikare jaja plus ti ispeku na oči,
i sve to u KULTURNOJ ENGLESKOJ

znaš kad radiš protiv svoje države za pare....

:lol: :ok: :lol:
 
nope

najljuci borci u Vijetnamu su bili Viet CONG

zato su oni isamarali te tvoje marince i razjurili ih iz Vijetnama ko seljak macke sa jebista

Не, најљући борци су били корејански маринци.

Они исти за које ти кажеш, зато што не знаш ни где си шупаљ, да сви мрзе Амере.

Додуше починили су и највише злочина, али Боже мој, вас комуњаре треба млатити нон-стоп и сваки дан.

"South Koreans conducted counterinsurgency operations so well that American commanders felt that the South Korean TAOR (Tactical Area of Responsibility) was the safest. This was further supported when Vietcong documents captured after the Tet Offensive warned their compatriots to never engage the South Koreans until full victory was certain. In fact, it was often that the NVA and Vietcong were ambushed by South Koreans and not vice versa."
 
a KULTURAN taj narod Englezi...

da nisu fikarili jaja na vreme pa da se mnogi zapitaju šta im je važnije, ne bi danas imali one kolonije

znači uvatiš nekog nasumično iz te ekipa pa za jaja... pa svi da vide da se prepričava...

pa da vidiš dal će se javljau čobani i čobančice

- - - - - - - - - -

NE ZNAM DA LI SE TADA U ENGLESKOJ JAVLJAO ODBOR ZA SLOBODNA JAJA
ali tako su Englezi postavili stvari na svoje mesto
 
Не, најљући борци су били корејански маринци.

Они исти за које ти кажеш, зато што не знаш ни где си шупаљ, да сви мрзе Амере.

Додуше починили су и највише злочина, али Боже мој, вас комуњаре треба млатити нон-стоп и сваки дан.

"South Koreans conducted counterinsurgency operations so well that American commanders felt that the South Korean TAOR (Tactical Area of Responsibility) was the safest. This was further supported when Vietcong documents captured after the Tet Offensive warned their compatriots to never engage the South Koreans until full victory was certain. In fact, it was often that the NVA and Vietcong were ambushed by South Koreans and not vice versa."

ja nisam ********* ja sam kapitalista

ali sam istovremeno protiv americkog imperijalizma i globalnog korporativnog fasizma

Ja sam za pravu demokratiju

A ne za izmisljenu i formalnu kakvu namecu americki okupatori

Ja sam pre svega za slobodu i nezavisnost Srbije

Samim tim ja i Amerikanci smo krvni neprijatelji dok god ih ne porazimo i ne poroteramo iz Srbije


Kao sto ih je VIETKONG Proterao iz Vijetnama
 
Ти ниси капиталиста, ти си будалиста.

Зато и не верујеш да су Американци били на месецу, рецимо, али верујеш да Рокфелер надгледа сваки аспект живота у Србији.

И у том светлу ја и гледам твоја писања, као лагану разоноду са даљих маргина друштва.
 
I Tramp i Un su budale na kvadrat.
Oba su ista i jednako se *****.
Nema od rata ništa, samo malo blebetanja i kurčenja za liječenje kompleksa.

Ako slučajno dođe do rata, Amerika će napasti izdaleka i Koreanci neće ni vidjeti neprijatelja.
Samo će s neba padati na hiljade raketa i Koreja će biti spržena za nekoliko dana.

Ali Amerika vjerovatno neće udariti jer se boji za svoje saveznike, J.Koreju i Japan, koje će biti pogođene sa nekoliko atomskih bombi.
Biće jada i nesreće ako Tramp poludi do kraja.
 
Ти ниси капиталиста, ти си будалиста.

Зато и не верујеш да су Американци били на месецу, рецимо, али верујеш да Рокфелер надгледа сваки аспект живота у Србији.

И у том светлу ја и гледам твоја писања, као лагану разоноду са даљих маргина друштва.

ono sto mi danas imamo u Srbiji nije demokratija nije sloboda nije nezavisnost vec , jednoumlje , kolonijalizam i okupaciju Srbije

Od 2000te godine narod u Srbiji bira izmedju americkog placenika i marionete 1,2,3


Ti si placenik mojih okupatora i zlotvora moje zemlje i naroda i radis protivno nasim interesima.
 
S. Koreja: 3,5 miliona dobrovoljaca za vojsku i protiv SAD

Severna Koreja je saopštila da se gotovo 3,5 miliona radnika, članova partije i rezervista dobrovoljno javilo da se priključi vojsci u borbi protiv SAD.

Naravno da su se 'dobrovoljno' javili, jer tko se 'dobrovoljno' ne javi taj ide 'dobrovoljno' na rad u neki logorčić... :klap:
 
ono sto mi danas imamo u Srbiji nije demokratija nije sloboda nije nezavisnost vec , jednoumlje , kolonijalizam i okupaciju Srbije

Od 2000te godine narod u Srbiji bira izmedju americkog placenika i marionete 1,2,3


Ti si placenik mojih okupatora i zlotvora moje zemlje i naroda i radis protivno nasim interesima.

Ма он се само прави Енглез.
 

Back
Top