НОВА ТЕМА ЗА ПЉУВАЊЕ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
20.637
ТАКО ЈЕ ТЕМУ "БОГ И ХРВАТИ " КРСТИО МОДЕРАТОР ПРИЛИКОМ ЗАТВАРАЊА




Историја нас је научила или можда није да полтичким причама Хрвата невреди веровати да се политика Хрватске и њихових вођа сводила само на уклањање Срба из Хрватске ,1914 беше невиђених злочина над Србима у Хрватсјкој и Босни а како разлог се наводио бес због убиства Фердинанда тада их је на злочин позивала њихова елита.
1941 имају докази о идеологији зла ,о најцрњем злочину о уништењу народа Српског у свим крајевима НДХ
После 1945 мир брате мир нико није крив

1970 маспокрет
1974 упад ка Бугојну
1990
1995

КОЈА ГОДИНА ЈЕ СЛЕДЕЋА?

ВЕРУЈЕТЕ ЛИ ДА СУ ОДУСТАЛИ ОД ПОЛИТИКЕ "БОГ И ХРВАТИ" ?

ЈА ИМ НЕВЕРУЈЕМ
БОГ И ХРВАТИ


ОВА ТЕМА ЈЕ НАЗВАНА ТЕМОМ ЗА ПЉУВАЊЕ ОД СТРАНЕ МОДЕРАЦИЈЕ
А ДАНИМА СЛАВОНИЈА ,УДАРИГА ,АСТРИЦИН КЛОН ,ЉУБО 001 ЗАПАДНИ СУСЈЕД ,МИ ХРВАТИ
ПОПЉУВАШЕ СВЕ СРПСКО НАЗИВАЈУ СРБЕ ПРОГНАНЕ ИЗ КРАИНЕ
ОНИ КОЈИ СУ СЕ ПОВУКЛИ ДОБРОВОЉНО
А У ХРВАТСКУ ДА СУ ПРЕЦИ СРПСКИ ДОШЛИ КАО КУКАВИЦЕ БЕЖЕЋИ
ОВО ЈЕСТЕ ПОСТАО АНТИСРПСКИ ФОРУМ
НА СЛАВУ ВАМ И ЧАСТ


И ДА ЗНАМ ДА СУ ЗАБРАЊЕНА ВЕЛИКА СЛОВА
И ДА ЗНАМ ДА ЈЕ ЗАБРАЊЕНО ИЋИ УЗ ***** МОДЕРАЦИЈИ
А ДА ЛИ МОДЕРАЦИЈА ЗНА ДА ЈЕ ЗАБРАЊЕНО ПОНИЖАВАТИ НАРОД КОМЕ ПРИПАДАШ

СЛОБОДА ИЛИ СМРТ
 
Poslednja izmena:
Ako ste gledali sinoć National Geographic serijal "Don't Tell My Mother" mogli ste da vidite kao su prikazani pojedini narodi/države bivše SFRJ. Izdvojio bih hrvate . Hrvati su opisani kao posebna vrsta homosapiensa.... hrvatosapiens nešto između neandertalca i homosapiensa. Ima svoje mesto u purgerskom zoloskom vrtu i stalno rezi.
Ja znam da kroasani tvrde da su nešto posebno (iranci, arijevci, mongoli...) ali nisam znao da nisu homosapiensi. Iskreno kada pogledas njihovog predsednika vise se uocavaju majmunske karakteristike nego crta homosapiensa.
 
Макар смо били толико парламентарни да тражимо happy hour, и шта би са одговором око тога, ништа.....

Мој пост са Теме о Маракани :

Па како нам се пише још мало нећемо смети да будемо Срби ни на својој тераси.....у свом стану у својој земљи.
Како шта урадимо стално неког угњетавамо, стално је неко мањина, стално некоме смета рећи да си Србин, стално некоме смета, стално неко смета, стално некоме смета и наравно да му смета кад Србијом не влада Србин

.....Кад је паметан ућутао,
Будала проговорила
а фукара се обогатила....

Још ће неки с*рад из ЕУ да каже је ово махање ''демократски чин'' (натакнем га на православни), и да смо погрешили........

Мука ми је да у својој земљи немогу да будем оно што јесам!!!!
 
Ako ste gledali sinoć National Geographic serijal "Don't Tell My Mother" mogli ste da vidite kao su prikazani pojedini narodi/države bivše SFRJ. Izdvojio bih hrvate . Hrvati su opisani kao posebna vrsta homosapiensa.... hrvatosapiens nešto između neandertalca i homosapiensa. Ima svoje mesto u purgerskom zoloskom vrtu i stalno rezi.
Ja znam da kroasani tvrde da su nešto posebno (iranci, arijevci, mongoli...) ali nisam znao da nisu homosapiensi. Iskreno kada pogledas njihovog predsednika vise se uocavaju majmunske karakteristike nego crta homosapiensa.

Има један прелазан стадијум : он се зове Хуманоид.......нит је ово нит је оно :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Кажу да је то стадијум непотпуне еволуције, а зна се да је човек једини еволуирао потпуно .....ако се прави упоређење са осталим живим бићима на планети........
 
Poslednja izmena:
Ako ste gledali sinoć National Geographic serijal "Don't Tell My Mother" mogli ste da vidite kao su prikazani pojedini narodi/države bivše SFRJ. Izdvojio bih hrvate . Hrvati su opisani kao posebna vrsta homosapiensa.... hrvatosapiens nešto između neandertalca i homosapiensa. Ima svoje mesto u purgerskom zoloskom vrtu i stalno rezi.
Ja znam da kroasani tvrde da su nešto posebno (iranci, arijevci, mongoli...) ali nisam znao da nisu homosapiensi. Iskreno kada pogledas njihovog predsednika vise se uocavaju majmunske karakteristike nego crta homosapiensa.

oo evo tebe,patriote koji je za vrijeme rata ladio jaja doma,a bio je ratno sposoban:D:D
 
Вала четници, партизани и усташе удавише форум, досадни сте ко пролив, сваки пут иста прича. Није ми јасно шта има да се расправљаш са хрватима, болесни људи и крај приче. Комплекси и опседнутост их терају да се улогују на српски форум и то је то. Ја мислим да ни на једном хрватском сајту нисам никада био.
 
Вала четници, партизани и усташе удавише форум, досадни сте ко пролив, сваки пут иста прича. Није ми јасно шта има да се расправљаш са хрватима, болесни људи и крај приче. Комплекси и опседнутост их терају да се улогују на српски форум и то је то. Ја мислим да ни на једном хрватском сајту нисам никада био.

Ма немој да си такав, па и Дарвину је требало времена......ми само проучавао кроасане у нади да им помогнемо да преброде стадијум Хуманоид.....
:hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1:
 
Вала четници, партизани и усташе удавише форум, досадни сте ко пролив, сваки пут иста прича. Није ми јасно шта има да се расправљаш са хрватима, болесни људи и крај приче. Комплекси и опседнутост их терају да се улогују на српски форум и то је то. Ја мислим да ни на једном хрватском сајту нисам никада био.

nisam ni ja, niti cu

cro - kako u zivotu tako i na forumu

agresori i spameri, ali bez ikakavih kvalitetnih osobina, naprotiv
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top