24. mart

Pa pustite ljude da gledaju sta zele :x !
Znam da su prikazivali snimke stoka Amerikanaca kako sa decico m sede u paku,na pikniku i masu avionima koji po njihovom misljenju idu u neku oslobodilacku akciju :x :evil: :evil:
 
Snajče, jest da ne ljubim knjižurine... ali tvoju ću da pročitam... pa makar na silu! :D
Samo pod uslovom da nema više od desetak stranica A5 formata... :lol: :lol: :lol:
Bubim te tako namrgođenu! :D
 
:lol: :lol: :lol: :lol:
ma nisam bre namrgodjena,samo sa ozbiljna (boze,pa svako ima svoju mracnu stranu :wink: ).Ionako mi drugarica stalno govori da je nervira kad se ja 'histericno' i stalno smejem :D :D
 
krvolok:
nami:
.Secam se,komsinica me pitala da li hocu da pogledam reprizu Esmeralde(posto nisam uspela zbog...),posto je ona ostavila da se snima epizoda...Ja sam rekla:"NE,sutra ujutro cu je pogledati(a repriza ja oko 9 bila.)

E, a jel još imate snimke SVIH epizoda i da li ih prodajete, onako u kompletu ?!? :lol:

Ima ima...samo za tebe
Koje ces?Esmeralda,Ljovisna....?? :wink: :D :D
 
nami:
krvolok:
nami:
.Secam se,komsinica me pitala da li hocu da pogledam reprizu Esmeralde(posto nisam uspela zbog...),posto je ona ostavila da se snima epizoda...Ja sam rekla:"NE,sutra ujutro cu je pogledati(a repriza ja oko 9 bila.)

E, a jel još imate snimke SVIH epizoda i da li ih prodajete, onako u kompletu ?!? :lol:

Ima ima...samo za tebe
Koje ces?Esmeralda,Ljovisna....?? :wink: :D :D

El imaš : KASANDRA II, to bih, pa šta košta nek' košta ?!? :shock:
 
hanibal77:
vecavestica:
hanibal77:
eto srusili im bliznakinje
sad bog mora da kazni arape
ko je srusio??
Arapi ili ONI SAMI????
hehe kako bre samo mi znamo sve svetske tajne i mutne radnje.sve smo provalili!!!
p.s.ono je bilo malo ironicno,ne verujem u to kaznjavanje od strane boga

Sto se tice bliznakinja - to se nikad nece saznati...
Govore(ameri) da su to uradili arapi, ali sta znas...
Mozda su ameri(slucajno ili namerno, ne znam) sami to uradili(posto je bilo nesto, kao da je US ARMY to uradila...), pa su hteli da svale sve na arape(kao sto su siptari nama to radili)...a mozda su to stvarno i uradili arapi...
Znate,sta me najvise iznervira kod amera...to je,kad ameri poubiju bukvalno,ajd da kazem, pola IRAKA (dobro,ja sad lupam... :P ) i nikom nista,kao da se nista nije desilo.A kad ubiju jednog amerikanca, to je SMAK SVETA...
Sto se tice Boga...videces... BOG sve vidi, i bice kaznjeni oni kad-tad, to je samo pitanje vremena... veruj mi.
 
krvolok:
nami:
krvolok:
nami:
.Secam se,komsinica me pitala da li hocu da pogledam reprizu Esmeralde(posto nisam uspela zbog...),posto je ona ostavila da se snima epizoda...Ja sam rekla:"NE,sutra ujutro cu je pogledati(a repriza ja oko 9 bila.)

E, a jel još imate snimke SVIH epizoda i da li ih prodajete, onako u kompletu ?!? :lol:

Ima ima...samo za tebe
Koje ces?Esmeralda,Ljovisna....?? :wink: :D :D

El imaš : KASANDRA II, to bih, pa šta košta nek' košta ?!? :shock:

Ako treba i KASANDRA III - SVE ZA TEBE! :wink:
 
snaja88:
RAT KOJI SU SVI IZGUBILI (to je moja recenica iz moje knjige!)
Ne zaboravilo se,ne ponovilo se.
Sllava svim zrtvama.
Ja otisao u vojsku devet dana pre.Kakav bedak.Nisam ni bio svestan gde sam i jos to bombardovanje.Ali kako narod kaze "U svakom zlu ima neko dobro" a moje dobro je bilo.......eeeeh
 

Back
Top