21.12.2012

2012. dogodice se :

  • Nista posebno.

  • Vraca se Isus.

  • Vanzemaljci!

  • Globalna kataklizma.

  • Treci Svetski Rat.

  • Prelazak covecanstva na novi nivo svesti.

  • Nemoguce je predvideti.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja sam gledala sat,pogotovo zadnjih par minuta i dosao je do nule danas u 13:23.,i posle par sekundi nisam mogla uci na sajt,nesto kao da je prestao raditi.I sad sam opet otvorila sajt,ali sporeta jaaako,sto nije bio slucaj do pre nekoliko sati xD
 
Kazu da ce se,navodno,taj nekakav napad desiti na ceremoniji zatvaranja paraolimpijade,a to je veceras oko pola 9,a zavrsava oko pola 12.Znaci nije bilo zatvaranje paraolimpijade oko 13 casova danas,vec ce biti vcrs.Eto,imamo jos nesto vremena da vidimo hoce li se ista desiti :P
 
Meni je pre 30h pisalo da je preostalo jos 40h.Danas je sve islo ''kako treba'' i kada sam pogledao,bilo je 10h do kraja,ja stvarno nisam video kada je dosao do nule. Mozda ako je dosao do nule,i ponovo poceo 12h da otkucava,mozda je to neko vreme od 12h stvoreno za neke njihove rituale,prinosenje zrtvi,pokajanje,ili tako nesto,sto oni znaju! A mozda je i nesto drugo.Inace,sat otkucava do veceras u 1:23 po nasem,a London (00:23).Ne znam do kada traje zatvaranje paraolimpijade! Da li ce biti negde prenos?
 
5h : 11min - radi sat...:D Ne prizeljkujem,ali,ne mora nista vidljivo da se desi.Samo me zanima sta bi to moglo da bude!Mozda je poceo na primer neki njihov plan za ratove,ili tako nesto!Nesto sto je njima vazno i opasno,ali ipak nama nevidljivo.Mozda to nisu bombe i ratovi,ali... Valjda je neko skapirao! :D
 
jesam,al kakve koristi od toga ako gecrkt noćaske?:sad2

Pa nista, ujutru ces se probudis sa jednom gluposti koju si propustila...;)

5h : 11min - radi sat...:D Ne prizeljkujem,ali,ne mora nista vidljivo da se desi.Samo me zanima sta bi to moglo da bude!Mozda je poceo na primer neki njihov plan za ratove,ili tako nesto!Nesto sto je njima vazno i opasno,ali ipak nama nevidljivo.Mozda to nisu bombe i ratovi,ali... Valjda je neko skapirao! :D

A mozda su se zezala deca :)

pa ajd ne budi cicija,baci link,nije fer da samo ti gledaš :)

Budes li gledala, odricem te se....:)
 

Back
Top