21.12.2012

2012. dogodice se :

  • Nista posebno.

  • Vraca se Isus.

  • Vanzemaljci!

  • Globalna kataklizma.

  • Treci Svetski Rat.

  • Prelazak covecanstva na novi nivo svesti.

  • Nemoguce je predvideti.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

PROCITAJTE Komentare Ljudi na tom klipu,oni spominju da se nesto mozda i desilo sinoc,i govore o Rijani Jay Z-u,a i sami znamo da su njih dvoje dve najuticajnije illuminati lutke ....zanimljivo bas ..i pevali su pesmu:We gonna run this town tonight....Slucajnost ili NE? :think:

ja sam se tacno u to vreme istovario kao nikada u zivotu. pojeo sam bio 8 tanjira pasulja sa ljutom paprikom
posle morao da zovem majstore da mi prespoje odvod.znaci po merkalijevoj je bilo maxxximalno jako.
 

PROCITAJTE Komentare Ljudi na tom klipu,oni spominju da se nesto mozda i desilo sinoc,i govore o Rijani Jay Z-u,a i sami znamo da su njih dvoje dve najuticajnije illuminati lutke ....zanimljivo bas ..i pevali su pesmu:We gonna run this town tonight....Slucajnost ili NE? :think:

crkao server i ne mogu da se logujem na igricu,e to su iliminosi krivi 100% :evil::kletva::besna::histericna:
 
Zaista necu sada krenuti, pitanje je da li cu uopste, nisam neki veliki ljubitelj ovih online igrica. Mozda probam cisto da bih se zabavio. Godinu dana mi je nekako mnogo vremena izgubljeno na igrice.
 
Zaista necu sada krenuti, pitanje je da li cu uopste, nisam neki veliki ljubitelj ovih online igrica. Mozda probam cisto da bih se zabavio. Godinu dana mi je nekako mnogo vremena izgubljeno na igrice.

na tri servera,heh...al dobro,ja vremena na bacanje,niš ne radim pa mogu,čak imam vremena da pratim iluminate :D
 
Stalno to iznosim kao činjenicu,nema prodaje kompova mlađim od 45,
svi oni koji su ispod crte imaju pametnija posla u životu,a ne da jure
iluminate i njihove zavere protivu civilizacije.:ok:
 

Back
Top