2003...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
... i meni je ova najgora do sada, a ono sto me plasi je to sto znam da ce tako biti i prvih nekoliko meseci 2004... Nikada dosada nisam nesto ovako rekla, ali sada..., sigurna sam da se u nekim slucajevima ne mozes oporaviti za dva dana...
 
Da,lepa godina,pogotovo prolece... :D U stvari,verovatno mi nikada vise nece biti tako lepo... :) Pelepo,bezbrizno,jos uvek decije prolece...jos nisu bili krenuli problemi i svadje,jos sam verovala u neke stvari...
Da ne smaram vise,godina mi je bila lepa,postala sam devojka ( 8) ),uradila sam neke stvari koje sam davno zelela...ispunila je sva moja ocekivanja,pa i vise... :)
 
ehhh, nisam penzioner pa necu da sumiram .......
svoj zivot ne mogu i necu da uokvirujem po godinama i vremenskim periodima, narocito ovako kratkim.

idemo dalje .......
 
Kad bih gledala sve zajedno, mislim da bi bila osrednja. Sto se tice ljubavi, bilo je nekih svetlih momenata ali nazalost SAMO momenata tako da je manje vise nesrecno.... U osmom je skola bila super a sad u gimnaziji ocene uzas... S drustvom ql... Najbolje letovanje u zivotu... Znaci, godina kao godina - moglo je i bolje.
 
Ocajno!!!Bilo je tu trenutaka koje cu pamtiti dozivotno a bilo je isto toliko tuznih dana,kada isam zelela da znam za sebe i svoj zivot!!!Nadam se da ce sledeca biti mnogo,mnogo bolja...
 
ista kao i ostale...bez trenutaka bez dogadjaja bez uspona i padova...kad se osvrnem ovako, deluje mi kao ogromna siva masa dana, sata i minuta nagomilanih i nepotrosenih, izgubljenih manje vise zauvek
 
JaH_G|rL:
Josh nedelju dana i ova godina je doshla do kraja.... kakva vam je ova godina bila?Uspeshna ili ne?Da li ste ispunili svoja ochekivanja,zelje... bla bla???
Bilo je i lepih i ruznih stvari...ali sve u svemu sjajna godina.Da vidimo kakva ce biti predstojeca 2004.... :wink:
 
prva 3 meseca su bila predivna. :lol: izlasci, druzenje, momci, a onda sam dosla u ovu sugavu USA i zivot mi se pomutio. koliko god mi je bilo lepo u Yugi, toliko mi je ovde smor. :cry: HOCU KUCI!!! ne volim 2003 i nadam se da ce 2004 biti mnogo lepsa i uspesnija u svakom smislu
 
Pa ko kaze da je uzasno pocela-mozda tebi ali nekima je pocela i vise nego bolje!!! a uostalom shta si ti VIDOVITA ZORKA pa da znas dal ce ova biti bolja od prosle god!!!????!!!!????!!!!???? :?: :!: :?: :!: :arrow:
 
Roby girl:
Pa ko kaze da je uzasno pocela-mozda tebi ali nekima je pocela i vise nego bolje!!! a uostalom shta si ti VIDOVITA ZORKA pa da znas dal ce ova biti bolja od prosle god!!!????!!!!????!!!!???? :?: :!: :?: :!: :arrow:

Sta se primas k'o mlado majmunche?Postoje drugaciji nacini da se to saopsti...
Anyway nadam se da ce '04ta biti bolja od prethodne... :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top