18 rodjendan

Pokloni joj jednu ogromnu kutiju. I u njoj jos jednu manju. I u njoj jos jednu manju. I u njoj jos jednu manju. I u njoj jos jednu manju. I u njoj jos jednu manju. I u njoj jos jednu manju. I u njoj jos jednu manju. I u njoj jos jednu manju. I u njoj jos jednu manju. I u njoj jos jednu manju. I u njoj jos jednu manju. I u njoj jos jednu manju. I u njoj jos jednu manju. I u njoj jos jednu manju. I u njoj jos jednu manju. I u njoj jos jednu manju. I u njoj jos jednu manju. I u njoj jos jednu manju. I u njoj jos jednu manju. I u njoj jos jednu manju. I u njoj jos jednu manju. I u njoj jos jednu manju. I u njoj jos jednu manju. I u njoj jos jednu manju. I u njoj jednu skroz onako malu, i unutra ubaci papice sa porukom - srecan rodjendan!!!


pa je posle napuni hranom i picem (drugaricu) pa da nikad ne zaboravi...

put do covecjeg srca vodi kroz stomak....
 
peruzzi, debilu :D
ako put do chovekovog srca vodi kroz stomak, to znachi da bi morao da udjesh kroz .... analni otvor, da prostish ;p
kazhe se da put do mushkog srca vodi kroz usta :D
kao ono, zhene, samo vi kuvajte ;p
 
Crni, sexi, cipkasti ves i uz to dodaj jos neke simpaticne podvezice, ali pre nego sto otvori poklon zahtevaj da ga proba pred tobom kada odu gosti...... Atmosfera ce se dici do besvesti, a uz atmosferu i jos nesto......
 
Keeper:
peruzzi, debilu :D
ako put do chovekovog srca vodi kroz stomak, to znachi da bi morao da udjesh kroz .... analni otvor, da prostish ;p
kazhe se da put do mushkog srca vodi kroz usta :D
kao ono, zhene, samo vi kuvajte ;p
kroz usta?....pa dobro....moze i sa te strane :lol:


ma princip je isti...bitno je da ona lepo ovu smori sa kutijama a onda je nazdere sa svim i svacim i napije naravno, jer hrana ne ide bez pica, i da onda lepo, kao prasici kad se najedu, polezu na sred restorana....



@bane
bolje onda da joj za te pare kupi semenke. pun dzak ebote...ma kaki dzak, pet dzakova...ko to da donese :lol: :lol:
 
****** vi niste normalni :lol: :lol: :lol:
ja sam mojoj ortakinji sad skoro poklonila ogrlicu... od pikavaca... hand made....
wub.gif
 

Back
Top