12 miliona evra

Un besnoj desi :lol:
e kad ga odvališ... do jaja je.... jel može da se kupi slonče za te pare i gaji u nekom fensi dvorištu a?
ja bi slonče odna kupila Leni i žirafu i zebru PRAVU :D

Zamisli to... i akva park naravno i zimski bazen i letnju baštu i svoj lični mekdonalds za partije :lol:
 
Ne verujem da bi dobar slon i najvišlja žirafa na svetu, kod čika Vuka koštali više od par desetina hiljada evra, sa sve godišnjim održavanjem (hrana, smeštaj, voda, čišćenje, noćni izlazak...).

Šećeru, jesi li razmišljala o tome kako da započneš mali biznis, koji će ti donositi, na primer, sto hiljada evra godišnje? (ozbiljno te pitam)

:grudvanje:
 
Moram da ti priznam da se dvoumim između dve stvari... Pomoć prijatelja, stvarno - ozbiljna dilema...
Kojote, jel misliš da je bolje da počinjem da radim ozbiljno i dam otkaz ovde ili da prvo dam Leni sestru pa onda da radim ozbiljno? A i jedno i drugo istovremeno kod mene ne dolazi u obzir, ako opet budem trudna opet ću da poludim od hormona i ima da plačem na svaka 5 minuta i to je još jedna pauza... Ako sačekam još malo i vratim se u sebe zilion posto ne verujem da ću ikada imati tu želju da prođem kroz sve ponovo iz početka...

To ti je moja dilema trenutna...

....... Pojma nemam šta da radim, povremeno gledam kroz prozor i kantam
 
Iskreno, kad već pišem.. ne bi da budem trudna o ne, ne, ne, ne... :lol:
I sve bi, sve što sam propustila za svo ovo vreme... neću opet da se udebelim i udebilim... Al ja Moju sestru ne bi menjala za 12 miliona evra, ona meni vredi mnogo više... što bi je njoj uskratila zarad ličnih potreba, ideja i ambicija za par stotina... Woooow.... Majooooo... Idi kupi si krofnu, kojote časti :lol:
 
Mislim da ozbiljan, mali biznis, nema mnogo veze sa tvojom željom (odlukom) da rodiš još jedno Srpče, Beki. Sama sigurno nećeš da kreneš u realizaciju svoje poslovne ideje (ili vizije, kako vole da kažu Bolonjci), a godinu-dve dana ti ništa ne znači. Okupi ekipu od troje-četvoro pametnih, obrazovanih i pouzdanih ljudi (uključi svoju sestru, obavezno!) i kreći s rađanjem... pardon, s realizacijom ideje.

P5120122314.jpg


U međuvremenu, evo ti jedan Maksi, od belog TROSLOJNOG papira, da ti se nađe. z:lol:
 
Citam temu i ne verujem da ima i onih koji nikome nista ne bi dali...ni platili nekome operaciju koja bi mu spasla zivot ili mu ga ucinila srecnijim i boljim..iskolovali nekoga..nekome poklonili krov nad glavom ko ga nema..nekoga obukli ili nahranili u krajnjem slucaju...i 1 ceo milion evra da pokolonite na vise osoba ..ostalo bi 11 milion a to je velika suma novca.Cesto mnogo manja suma moze nekome da pomogne i donese dobrog..Ja licno mislim da toliki novac nikada necu imati i shodno tome i ne razmisljam sta bi kako bi..znam samo jedno..da bih deo tog novca sigurno podelila..sa napustenom i bolesnom decom..na primer....biti humanog,iskrenog i dobronamernog srca za to nije potrebno 12 miliona evra ...za to smo potrebni mi..Nekako sam morala ovo da kazem..

ok je to tvoje razmišljanje i slažem se sa čuđenjem. ali, može se pomoći svaki dan po malo od onoga što imaš.....nisu potrebni milioni za dobrotu.
 
nego da nastavimo pricu o temi tj. lotou i tzv. dobitnicima

bas me zanima da li ste ikada culi bar neku urbanu legendu o tome da je neko dobio neku vecu (pa bar milionce evra ili vise) nagradu na lotou, recimo u poslednjih desetak godina?

mislim, stalno citamo te sture podatke:
dobitnik je "obican covek, cetrdesetak godina iz: pa onda sledi neko nasumicno vece naseljeno mesto"... i to je to..

ima li ovde bar neko pricu tipa "prijatelj mog poznanika kaze da je rodjak njegovog komsije znao coveka koji je dobio na lotou"... - ma, eto bar takva neka urbana legenda...

doduse, pre nekoliko godina bio je intervju sa covekom koji je dobio neke lepe parice u vreme one hiperinflacije (ako se dobro secam tog clanka) ... - i cini mi se da je to jedna od retkih informacija o tzv. dobitnicima deviznih milioncica na lotou...

znam, znam anonimnost dobitnika je em zagarantovana u Lutriji, em vazna itd. itd. ... no ovi nasi novinari-lesinari napadaju i na mnogo bogatije ljude i korporacije... pa mi sve nesto cudno da postede carsiju traceva o nekom random tipu koji je dosao do milionceta evrica preko noci...

dakle, kao neko ko ne prati loto iznosim samo utisak da su mi ti dobitnici pod znakom pitanja
( radujem se da neko da info ili linkove i pokaze mi te price o loto dobitnicima ili bar urbane legende o njima)


j.b.t, jel postoji tema gde se necete zaćaskati:thumbdown:

:) vala bas..
 
Poslednja izmena:
pa jeste,samo da bih ja pocela sa nekim izviljavanjima po kuci tog tipa morala bih da imam mnogo vise od 12 miliona (bez poreza!),plus se to ne isplacuje nikad od jednom nego iz nekih dvadest godina,a to realno onda i nije tako puno kad dobijas po nekim ratama a i mogucnosti da upravljas novcem i investiras su ti znatno manje...:( a posto sam ja zla osoba i ne bih glumila andjelinu dzoli sa donacijama i tim sve,verovatno bih po malo stekala,promenila neke stvari,ulozila u obrazovanje i to sve...kad pogledas i nije to mnogo para kad ti tako razvuku na ceo zivot :confused:
 
usvojio bih milion nezbrinute dece i poveo rat protiv svih tropskih ostrava i turista koji su dobili na loto-u i tamo se nastanili..opljačkali bismo ih i poslali kućama..i tako, posle bih smislio još planova, jer ne planirem previše unapred...ali baza bi nam bila tropska mora..
 
nego da nastavimo pricu o temi tj. lotou i tzv. dobitnicima

bas me zanima da li ste ikada culi bar neku urbanu legendu o tome da je neko dobio neku vecu (pa bar milionce evra ili vise) nagradu na lotou, recimo u poslednjih desetak godina?

mislim, stalno citamo te sture podatke:
dobitnik je "obican covek, cetrdesetak godina iz: pa onda sledi neko nasumicno vece naseljeno mesto"... i to je to..

ima li ovde bar neko pricu tipa "prijatelj mog poznanika kaze da je rodjak njegovog komsije znao coveka koji je dobio na lotou"... - ma, eto bar takva neka urbana legenda...

doduse, pre nekoliko godina bio je intervju sa covekom koji je dobio neke lepe parice u vreme one hiperinflacije (ako se dobro secam tog clanka) ... - i cini mi se da je to jedna od retkih informacija o tzv. dobitnicima deviznih milioncica na lotou...

znam, znam anonimnost dobitnika je em zagarantovana u Lutriji, em vazna itd. itd. ... no ovi nasi novinari-lesinari napadaju i na mnogo bogatije ljude i korporacije... pa mi sve nesto cudno da postede carsiju traceva o nekom random tipu koji je dosao do milionceta evrica preko noci...

dakle, kao neko ko ne prati loto iznosim samo utisak da su mi ti dobitnici pod znakom pitanja
( radujem se da neko da info ili linkove i pokaze mi te price o loto dobitnicima ili bar urbane legende o njima)




:) vala bas..

Ja sam baš skoro čula priču o nekom liku koji je kao dobio sedmicu.
Navodno sav srećan pokupovao silna kola, gajbu jednu drugu, pa davao naokolo prijateljima, rodbini, sve im se našao u životu, trošio razbacivao se, jebavao se, sve se kurvi naplaćao viskija i bahanalija. Onda počeo da se kocka, pa potrošio malo, pa još malo, pa opet, samo malo više, dok nije potrošio svu kešijanu što mu ostala u slamarici. Pa je onda prodao kola jedna, kola druga, i tako koliko ih je već imao. Pa jedan stan, pa drugi, pa ovo pa ono. Da bi na kraju navodno završio kao potstanar i proklinje boga i sedmicu i loto i one ***** sa lotoa i sve u majčinu.
E sad, da li je to istina, ili nije istina, da li ga je progutala il` ga nije progutala, to ni ona nije znala, jer je bio brak, jer je bio mrak!
 
Ja sam baš skoro čula priču o nekom liku koji je kao dobio sedmicu.
Navodno sav srećan pokupovao silna kola, gajbu jednu drugu, pa davao naokolo prijateljima, rodbini, sve im se našao u životu, trošio razbacivao se, jebavao se, sve se kurvi naplaćao viskija i bahanalija. Onda počeo da se kocka, pa potrošio malo, pa još malo, pa opet, samo malo više, dok nije potrošio svu kešijanu što mu ostala u slamarici. Pa je onda prodao kola jedna, kola druga, i tako koliko ih je već imao. Pa jedan stan, pa drugi, pa ovo pa ono. Da bi na kraju navodno završio kao potstanar i proklinje boga i sedmicu i loto i one ***** sa lotoa i sve u majčinu.
E sad, da li je to istina, ili nije istina, da li ga je progutala il` ga nije progutala, to ni ona nije znala, jer je bio brak, jer je bio mrak!

bravo!hajde da dodamo jos neki element i da mi zapocenemo jedan urbani mit o dobitniku lotoa... :) lolz


No, moja poenta je u ovome:
da je u malenoj zemlji Srbiji (a samo drzavljani imaju pravo na ucesce u lotou),

u kojoj najveci % loto igraca cine ljudi nizeg socijalnog statusa,

u kojoj je omiljeni nacionalni specijalitet "da komsiji crkne krava"

uz prilog pitanje (ako je komsija/poznanik/prijatelj/poslodavac/kolega) jos naprasno postao imucniji -" ma odakle njemu to? sta je radio, sta je prodao da bi se sad ovako rasipao?"

i gde je omiljena tema sta neko ima na stolu, u krevetu i u novcaniku

i gde su mediji lesinari koji se ne boje da razapinju, klevetaju i blate i ekstremno bogate i mocne ljude i korporacije,

realno nemoguce ne saznati pricu o prekonocnom dobitniku nekoliko milioncica evra na lotou...


I zaista sumnjam da su svi ti "milionski dobitnici" bez izuzetka
-tikve bez korena,
-asocijalni i misteriozni mizantropi koji zive u urbanim bedemima Novog Beograda i

koji ne samo da nemaju porodicu, prijatelje, posao, poznanike nego i rodjake itd. odnosno ljude sa kojima i inace dele zivot pa bi samim tim podelili i pricu o dobitku,
dakle, citavu mrezu ljudi koja bi prosirila, ispricala, poverila se nekome drugom a ovaj opet nekom trecem o tome kako je taj i taj dobio to i to na lotou.

-ili koji su uz sve navedeno jos i mizantropi koji nikome, ama bas nikome na svetu ne bi otkrili pricu o svom dobitku.

edit:
neke slovne greske i postavljanje ikonice poruke
 
Poslednja izmena:
Ја сам рачунала - вероватноћа добитка је 1:1.000.000.000 отприлике, ако нисам омашила у рачуну (колико се још сећам теорије вероватноће)
 

Back
Top