12 miliona evra

pa to,ja se vec nerviram jer 12 miliona vise nije 12 nego ne znam koliko manje,pa ako ne ulazes onda sledece godine jos manje,znaci moras da ulozis
i onda kad pomislim koji stres,bolje da ih i ne dobijem :lol:

ja bih volela takvu vrstu stresa:P
nakon sto bih spiskala nekoliko miliona na putovanja i nekretnine i auto park, ulozila bih u neke hartije od vrednosti, orocila u nekoj svajcarskoj banci, kamata bi kapala i milinaz:poz:
 
sve u svemu :putovanja,nekretnine,buducnos',lepota
samo se mislim,da li je u redu dati prijateljima i familiji tj onom delu koji nikad nije verovao u tebe?koji je ulagao na drugu stranu(ulagao-ne samo novcano nego i novcano i svakako) a opet malo je glupo da ljudi kazu kako si stvarno stoka jer si DOBIO (ne zaradio) a oni se bore da prezive
neko lepo rece,dati im kintu pa nek se cimaju sami kako ce da podele(to bi im bila kazna mislim)
sad ova tema dobija polako filozofsku dimenziju :lol:
 
Pa da, kad im das jedno milionce, ima da pocrkaju od muke!:hahaha:
E sto bih volela da dobijem samo da gledam to kako se dele izmedju sebe :grudvanje:
Ja nikad nisam bila tipican materijalista, nego onako vise idealistaz:mrgreen:
 
Premija na lotou, dobiješ sve ove pare... i onda? Šta :D



Ja znam šta ne bi... Ona fora ,,u humanitarne svrhe" :lol:

Уффф...много ми је то, брате, пара!
Не бих волела да добијем толико јер би то пореметило и променило мој живот из корена! z:( (Ја се задовољавам малим стварима.z;) Мени би било доста и пола милиончета.)

Купила бих једну лепу и не превелику кућу са двориштем и опремила бих је.
Купила бих свакој ћерци по стан, и евентуално још неку некретнину.
Дала бих део маторцима и сестри...
И онда бисмо путовали...и ето.
Наравно, ишколовала бих децу.

Али, у суштини не бих мењала начин живота. Наставила бих да радим у школи, не бих се расипала... Децу бих усмеравала да заврше факс и да се запосле, не бих им давала лову да трошкаре тек тако.
Е, имала бих више удварача, то је сигурно, али се не бих удавала, ко их шиша! z:p z:mrgreen:
 
poslala bih moje na neki lep put u tople krajeve po ovoj gadnoj zimi ovde,kupila bih dobar fotoaparat,platila neko besno skolovanje,deo novca bih ustekala a deo novca pokusala da ulozim u nesto da se obrcu i da stvaraju jos para...e da isla bih malo da putujem znaci afrika,indija,kina,jugoistocna azija,australija i preko sibira nazad,brazil i argentina i posle na ucenje z:shock:
 
Bem li ga, ja sam valjda kao misica, ali samo glupa, ne toliko i lepa. z:hm:
Ja bih podelila bratu i roditeljima, mm bratu i njihovim roditeljima...onako, da se svi razbaškarimo... ne bih mogla da "besnim", a da njima ništa ne dam... podrazumeva se da budemo svi jednaki...
I obavezno bih dala u humanitarne svrhe, najviše u dečije bolnice... našlo bi se za sve...
Da se ja pitam, sve bih skrljala i živela bih isto kao danas, ali imam muža koji je već isplanirao kako će tol'ke pare da investira pa da nam se "oplođavaju" do kraja života i da obezbedimo i buduće generacije....
Ali mi je obećao da nećemo sve uzeti sebi. Teško mu je palo jer je "težak na parama" (da ne upotrebim neku grublju reč), ali morao je da pristane, jer sam ja poznata po "ispiranju mozga" dok nešto ne dobijem z:mrgreen:
Samo još da stignu pare...i da uplatimo taj loto...:sanke:
 
I onih tricavih 2.916 000e koje je dobio srecni Pancevac na LoTO-u bi sasvim bile ok.Danas cujem da su mi inicijali D.K da ima oko 40 godina i da zivi samo sa ocem.I nije ozenjen.
Ne znam sta jos radim ovde umesto da krenem u obliznje Pancevo...z;)

A o 12 000 000 verujte mi ne mogu ni da razmisljam,za mene je to sasvim nerealno.
 
..bio onaj vic:
..dobio lik sedmicu na lotou..pitaju ga shta je uradio sa parama..
"..pa vratio sam neke dugove.." kaze on..
"..lepo..a ostalo?" pita novinar..
"..pa..ostalo ce morati malo da sacheka, dok legne plata.."
 
Poslednja izmena:
Citam temu i ne verujem da ima i onih koji nikome nista ne bi dali...ni platili nekome operaciju koja bi mu spasla zivot ili mu ga ucinila srecnijim i boljim..iskolovali nekoga..nekome poklonili krov nad glavom ko ga nema..nekoga obukli ili nahranili u krajnjem slucaju...i 1 ceo milion evra da pokolonite na vise osoba ..ostalo bi 11 milion a to je velika suma novca.Cesto mnogo manja suma moze nekome da pomogne i donese dobrog..Ja licno mislim da toliki novac nikada necu imati i shodno tome i ne razmisljam sta bi kako bi..znam samo jedno..da bih deo tog novca sigurno podelila..sa napustenom i bolesnom decom..na primer....biti humanog,iskrenog i dobronamernog srca za to nije potrebno 12 miliona evra ...za to smo potrebni mi..Nekako sam morala ovo da kazem..
 
..kako odluchiti kome je najpotrebnije?
..moja deca bi nekome sigurno izgledala kao socijalni sluchajevi..
..deca u domovima imaju vishe nego deca u haustorima i shahtama..
..chini mi se da bih lakshe zatvorila ochi, stegla srce i ne dala nikom nishta nego
odluchivala kome hocu, a kome necu i kome koliko i kada je dosta..
 
Obicno uplatim loto kad su "manji" iznosi z:mrgreen:...sve se mislim nece mene taaaa velika para....al' grijesim mozda to bas mene ceka...nekad sam vise mastala,vise vjerovala....sad najvise vjerujem u se....i u mojih 10 prsta z:mrgreen:z:)

Al' kad uplatim krene tako mastanje i najiskrenije....prvu odredjenu svotu(svima po stan npr) sam namjenila najblizima....prvo roditeljima,sestrama...kao i mm roditelji i njegovoj sestri...........djeci vecu svotu,muzu svoticu z:mrgreen:da ode u taj Rio na karneval.....a onda nesto samo za moju dusu...nesto u banku i."ostatak" ulaganje u biznis z:)
 
Citam temu i ne verujem da ima i onih koji nikome nista ne bi dali...ni platili nekome operaciju koja bi mu spasla zivot ili mu ga ucinila srecnijim i boljim..iskolovali nekoga..nekome poklonili krov nad glavom ko ga nema..nekoga obukli ili nahranili u krajnjem slucaju...i 1 ceo milion evra da pokolonite na vise osoba ..ostalo bi 11 milion a to je velika suma novca.Cesto mnogo manja suma moze nekome da pomogne i donese dobrog..Ja licno mislim da toliki novac nikada necu imati i shodno tome i ne razmisljam sta bi kako bi..znam samo jedno..da bih deo tog novca sigurno podelila..sa napustenom i bolesnom decom..na primer....biti humanog,iskrenog i dobronamernog srca za to nije potrebno 12 miliona evra ...za to smo potrebni mi..Nekako sam morala ovo da kazem..

Sigurno bih....al' otom potom....bolje od tih para zaradjivati pa davati.....ovako kad se krene s tim "davanjem" jednog dana ostala bi crkavica...z:)
 
..kako odluchiti kome je najpotrebnije?
..moja deca bi nekome sigurno izgledala kao socijalni sluchajevi..
..deca u domovima imaju vishe nego deca u haustorima i shahtama..
..chini mi se da bih lakshe zatvorila ochi, stegla srce i ne dala nikom nishta nego
odluchivala kome hocu, a kome necu i kome koliko i kada je dosta..

Ja bih rekla da je potrebno svima. Kome god da daš, ne možeš pogrešiti...
 
znaci beki menjaj naslov u "12-porez=9.6miliona"

POREZ omg POREZ :lol: :lol: :lol:
Porez na oporezovani porez poreza zarad, poreza :lol:

Ej helen... Čitam Politikin zabavnik često i u nekom od prošlih brojeva se pojavila neka što kritikuje članak o konjima, iznete su neke netačne informacije... Totalno isto piše ko ti i potpisala se sa Hellen :lol:

Možda i nisi ti al ja sam pomislila na tebe z:poz:
 
Sinoć sam dobio 12 milona evra. Nisam znao šta ću sa tim parama, pa sam rešio da sačekam pametno jutro, kako bih se posavetovao sa drugarima u Krstarovu. Kad sam ujutru izašao u hodnik, u njemu je bilo sunčano, zagušljivo, iz toaleta je mirisalo na Kucinu ukakanu guzu i Un Besin mirišljavi toaletni papir; i da ne ređam dalje, mirisalo je na sve na šta ujutru miriše zdanje u kome žive, stanuju ljudi...

Oročio bih pare na godinu dana, podigao 9.5% kamate unapred (nešto preko milion evra), pola para dao skromnoj Hellen da ostvari svoj životni ban... pardon, životni san, a drugu polovinu, na jednake delove, podelio humanoj Kuci i Un Besnoj Desi.

Kuci, da konačno započne svoju humanitarnu misiju, a
Un Besnoj Desi da kupi dovoljnu količinu toalet papira, i razdeli ga po forumu. z:lol:
 
Poslednja izmena:

Back
Top