11. septembar

inace tema upotrebe azbesta u gradjevinarstvu i njegovog uklanjanja iz objekata je velika i znacajna upravo u ameriki.

ali ti to ne znas , kao i mnogo toga

vrlo dobro znam sta je azbest u gradjevinarstvu. a sad mi ti dokazi da su u tim zgradama prilikom gradnje koristili azbestne ploce.
dalje za svoju tvrdnju, napravi proracun koliko kosta uklanjanje azbestnih ploca sa kula i uporedi sa troskovima rata u avganistanu.
 
ni ja se ne bih slozila. godinama unazad bogatasi sa bliskog istoka finansiraju razne teroristicke grupe zarad dzihada. svaki bombas samoubica dobija brdo para za svoju familiju i obecanje da ce ici direkt u raj. nema to mnogo veze sa gusterima, ali ima veze sa mrznjom prema svemu nemuslimanskom.

Cudno mi je onda da ne znas i to da su ti isti teroristi decenijama bili finansirani od Amerike, upravo taj zloglasni Bin Laden...................i onda se pojave "bogatasi sa Bliskog Istoka", i onda ova prva prica, puj pike, vise se ne vazi....................eto, kad ti ovakve sitnice promaknu, logicno je da se izrode gusteri:mrgreen:
 
Nije tu bilo nikakve posebne odbrane.Oteti su avioni koji saobraćaju unutar SAD i gde nikakvog posebnog obezbeđenja nije bilo.Tri aviona su otmičari uspeli da dovedu do željenih ciljeva a ostale su amerikanci srušili kad je postalo jasno o čemu se radi.
Zašto ne napadaju druge zemlje ? Napadaju povremeno .Pre nekoliko godina bilo je terorističkih napada u Londonu i Madridu.Teroristi pažljivo biraju ciljeve i "doziraju".Druge zemlje su inače samo saveznice Amerike i napadi na njih ne izazivaju toliku pažnju.
..ma jok..to ide ovako..gledaj..
 
al me iritira,samo o ovome se prica svake jebene godine kad dođe 11. septembar i pustaju neke debilske filmove na RTS-u i Pink-u....Kad Ameri pobiju 3 000 000 Vietnamaca,o tome niko ni rec ne progovori...100 000 civila u Afganistanu....samo za njihovih nekoliko hiljada ceo svet place...
 
vrlo dobro znam sta je azbest u gradjevinarstvu. a sad mi ti dokazi da su u tim zgradama prilikom gradnje koristili azbestne ploce.
dalje za svoju tvrdnju, napravi proracun koliko kosta uklanjanje azbestnih ploca sa kula i uporedi sa troskovima rata u avganistanu.

evo, caskom

idem da zavrsim gradjevinski fakultet i da specijalizujem upotrebu azbesta u visokogradnji, pa ce ti sracunam i dokazem, a ti me sacekaj...al nemo nigde da ides

dakle racunaj da cu da te ...informisem

azbest ja prvi nisam ni spominjao
 
To jе један од најрадоснијих дана у мом животу. Мада, све је присутнија теорија да су болесни Американци сами себе напали, како би отворили пут ка Авганистану и Ираку. Не знам само шта ће смислити за напад на Иран.

dokazano.....!
postoji dokumentarac o tome!!!
 
al me iritira,samo o ovome se prica svake jebene godine kad dođe 11. septembar i pustaju neke debilske filmove na RTS-u i Pink-u....Kad Ameri pobiju 3 000 000 Vietnamaca,o tome niko ni rec ne progovori...100 000 civila u Afganistanu....samo za njihovih nekoliko hiljada ceo svet place...

Da bre ***** im materina zlochinachka ona, u Vijetnamu su spaljivali napalmom zene i decu, silovali i ste iodsecali im grudi, ushi, noseve... i ipak su im pored svega Vijetnamci je*ali kevu. :super:

Nabacili su zuti tolike traume tim smradovima, da niko od njih ne moze da zaboravi zvuk kineskog kalashnjikova... :ok:
 
Odgovoran je Osama bin Laden i muslimani. Najveci teroristi na svetu. "Teorija zavere" je za neznalice i one koji podrzavaju Obamu, sto je ubacio muslimanski lobi. Kakva teorija zavere, jesu li muslimani pobili 5 hiljada ljudi tada, jesu li posle organizovali teroristicke napade u Madridu, Londonu? Jasu li napravili nemire u Begiji i Francuskoj? Je l' se neko nekada pitao, sta oni traze, kada imaju najveca prava ovoga sveta? Ucenjuju nas naftom. Predsednik Bush, Boziji poslanik, je pokrenuo rat za oslobodjenje sveta od tih beduina, koji izvrcu Srebrenicu i prave od 100 ljudi hiljade, glume zrtve a pobili su sve zivo.
E kolko si se gluposti nalupala ovde to je neverovatno,koliko dobro znam teroristi sto postavljaju bombe po spaniji su baskijski separatisti,teroristi koji operisu po engleskoj su iz IRA.
Amerikancima je vraceno za zlodela sto su ucinili pre i posle 11. septembra.Juce citam kako je par americkih vojnika u Iraku lovili ljude ni krive ni duzne za trofeje,odsecali im prste i uzimali im lobanje.
Zato molim te postedi nas od toga da su jedni dobri a drugi zli.
 
Добро, сада сви знају да је то била велика фарса и није требало бити нарочито паметан да се то одмах закључи.
Штета само улудо и трагично изгубљених живота.
То је било само означавање приоритетног циља Америке - да се борбом против тзв. терориста и под окриљем те пароле воде нови ратови, продуже стари и води завојевачка политика према тренутним интересним сферама велике силе.
 
vidi Jevropa,nema ništa nejasno oko tih događaja.
1.naučili da pilotiraju u školama za pilote koje su svima dostupne
2.ušli u avione i preuzeli kontrolu nad njima
3.zakucali se u kule blizankinje i pentagon

sve drugo je glupost kao i priče o ljudima-gušterima koji sisaju krv.
Nemoj da veruješ u takve gluposti.

...... i jos su mimo toga poslali NORAD na Aljasku?

ukoliko su se "zakucali u Pentagon" onda je FBI mogao da pokaze snimke video nadzora koje su zaplenili u toku 1 sata. Nista od tada nije prikazano.

Ukoliko mislis sa je na CESNA avionu moguce nauciti manevar zaokreta BOEING-a od 270 stepeni i "ateriranje" u najnizu tacku zdanja, duboko gresis.

Pratim tvoje postove cesto i do sada nisam verovao da su ti do tog stepena isprali mozak.
 
na tubi imas gomile videa koji "dokazuju" razno-razne teorije zavere. od one da nijedan jevrejin nije bio u zgradi u trenutku napada pa do koecega... medjutim, svaka od tih teorija je klimava ko babin zub. :cool:

Jedina klimava teorija je ta da su kule svetskog trgovinskog centra PRVE kule koje su pale zbog pozara.....
I da je rusenje kula svetskog trgovinskog centra , dogodilo za vreme sasvim blizu vremena slobodnog pada tela sa te visine, sto je JEDINO moguce kod kontrolisanih eksplozija, a APSOLUTNO nikako kod rusenja zgrada urusavanjem.
Ali to nije prvi ni poslednji put.
Setite se kako je javnosti prodata teorija o cudesnom metku koji je napravio SEDAM rana na Kenediju i Koneliju, i koji je najden neokrznut dva dana posle na stolu za obdukcije Konelija.
Prica je sasvim ista......U pozadini su politicki ciljevi, rat kao najprofitabilnija grana ndustrija i novac.
 
vidi Jevropa,nema ništa nejasno oko tih događaja.
1.naučili da pilotiraju u školama za pilote koje su svima dostupne
2.ušli u avione i preuzeli kontrolu nad njima
3.zakucali se u kule blizankinje i pentagon

sve drugo je glupost kao i priče o ljudima-gušterima koji sisaju krv.
Nemoj da veruješ u takve gluposti.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Nacili da pilotiraju na cesnama, pa ladno seli u komercijalni avion i tako ga precizno usmerili u kule? :hahaha::hahaha::hahaha:

Niko u americkoj radarskoj sluzbi nije primetio kako avioni lete SAT vremena potpuno van stalne rute?
:hahaha::hahaha::hahaha:

Ukljucite malo mozak, ako vam je nesto ostalo od gledanja americkih filmova, i ako niste potpuno izgubljen slucaj nekritickog posmatranja SAD.
 
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Nacili da pilotiraju na cesnama, pa ladno seli u komercijalni avion i tako ga precizno usmerili u kule? :hahaha::hahaha::hahaha:

Niko u americkoj radarskoj sluzbi nije primetio kako avioni lete SAT vremena potpuno van stalne rute?
:hahaha::hahaha::hahaha:

Ukljucite malo mozak, ako vam je nesto ostalo od gledanja americkih filmova, i ako niste potpuno izgubljen slucaj nekritickog posmatranja SAD.

Ovaj, Kosta, a da nije upravo americki film ono sto ti pominjes o Kenediju, i Stounova opsednutost JFK-om koju je detaljno opisao u filmu?:whistling: Inace, Stoun je lud, i takav mu je svaki film.

Ja mogu da naucim danas da letim samo na Microsoftovom Flight Simulatoru, a kamoli jos da imam dodatnu praksu u avio skoli, pa makar u pitanju bile i cesne.
 
vrlo dobro znam sta je azbest u gradjevinarstvu. a sad mi ti dokazi da su u tim zgradama prilikom gradnje koristili azbestne ploce.
dalje za svoju tvrdnju, napravi proracun koliko kosta uklanjanje azbestnih ploca sa kula i uporedi sa troskovima rata u avganistanu.

Uklanjanje azbesta iz Kula bliznakinja-cena milijardu dolara.
DVA puta naplacena polisa osiguranja za DVA teroristicka napada na kule-7 milijardi dolara.
Srusena treca zrgada-nestala dokumenta o preko 100 milijardi dolara teskoj prevari ENRON-a sa strujom.

Za nastavak pogledajte Donalda Saterlenda iz filma JFK, kada prica sa Kostnerom, o ekonomiji i ratu......


Pametnom dosta.
 

Back
Top