1000 evra

  • Začetnik teme slobodan_ns
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma vi se zezate.Pa ti banana fakulteti se kupuju ispit po ispit npr.Zajecarski menadzment,pa Kosovska mitrovica,sad ce i u Boru metalurski itd...Sve se to da srediti samo zasto tako.Pa sa tom lovom mozes da studiras na Sorboni i da se osecas covekom,a ne smradom.U Zajecaru se na pravnom trgovalo ko sad na buvljaku,necete verovati ali su se ispiti kupovali i za 1kg mlevenog mesa.A vi tek tako prosipate tolike eure.Pa s tom lovom mozete da postanete vlasnici barem 5 doktorske titule.Ali zasto tako?Zasto? :oops:
 
znate li onaj fazon:
prodaje ciga diplome na pijaci, prilazi mu tip i pita ga sta ima od diploma
kaze ciga brate svi fakulteti elektro, pravni, filozofski....1000 dinara diploma, moz birash
kaze tip...ajd daj mi jednu diplomu elektro fakulteta ali imam samo 500dinara
....moz brat al te moram malo propitam

ko i u fazonu, sve bre moze u zemlji srbiji, al kad dodje stranac i kupi telekom, ala ce bidne otkaza ima sve da prshti. Radio sam 7 godina na zeljeznici, koliko je tamo njih sa takvim diplomama, ali kad uljeti jedna metla, svasta ce bidne.
 
duleNS:
znate li onaj fazon:
prodaje ciga diplome na pijaci, prilazi mu tip i pita ga sta ima od diploma
kaze ciga brate svi fakulteti elektro, pravni, filozofski....1000 dinara diploma, moz birash
kaze tip...ajd daj mi jednu diplomu elektro fakulteta ali imam samo 500dinara
....moz brat al te moram malo propitam

ko i u fazonu, sve bre moze u zemlji srbiji, al kad dodje stranac i kupi telekom, ala ce bidne otkaza ima sve da prshti. Radio sam 7 godina na zeljeznici, koliko je tamo njih sa takvim diplomama, ali kad uljeti jedna metla, svasta ce bidne.

Zbog toga sam pobegao od svih nasih javnih preduzeca! I samo se molim da ih kupe stranci i da im daju mojoj firmi na reorganizaciju :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top