100.000 dinara ako potpišeš da...

markocheda

Iskusan
Moderator
Poruka
5.266
100.000 dinara ako potpišeš da ti je ukućanin umro od korone,a ne od neke druge bolesti.
To naravno mora da ti se ponudi prvo,a ne da trčiš pred rudu i možda dobiješ ćušku.
To se desilo u jednom selu (neću reći kojem),i ukucani odbili,inače čovek umro od infarkta.
Pošto je ovo "rekla kazala",nalazi se ovde.
Da li ste čuli za sličnu situaciju i šta mislite o ovome?
 
100.000 dinara ako potpišeš da ti je ukućanin umro od korone,a ne od neke druge bolesti.
To naravno mora da ti se ponudi prvo,a ne da trčiš pred rudu i možda dobiješ ćušku.
To se desilo u jednom selu (neću reći kojem),i ukucani odbili,inače čovek umro od infarkta.
Pošto je ovo "rekla kazala",nalazi se ovde.
Da li ste čuli za sličnu situaciju i šta mislite o ovome?

A koliko traže za revolucionarno otkriće da je korona u Srbiji bila još pre 20 godina ako potpišem da su mi deda i baba umrli 2000 i 2002 od korone?
 
Ja mislim da ako Srbija treba da dobije neku cifru od europe ili "nekoga",treba da se napravi odredjena cifra umrlih od korone, ja sad mogu samo da zamislim koliko treba da se dobije. Mada čuo sam da su to radili i u Italiji.

Nisi ti to dobro razumeo. Vucic placa 100.000 dinara porodici ciji je clan umro od korone
da izjave da je umro od neke druge bolesti i onda Srbija ulazi u istoriju kao zemlja u kojoj
bas i nema umrlih od korone zahvaljujuci bas pametnom prredsedniki i njegovom kriznom stabu.
 
Nisi ti to dobro razumeo. Vucic placa 100.000 dinara porodici ciji je clan umro od korone
da izjave da je umro od neke druge bolesti i onda Srbija ulazi u istoriju kao zemlja u kojoj
bas i nema umrlih od korone zahvaljujuci bas pametnom prredsedniki i njegovom kriznom stabu.
MOže da bude da su tu bili gluvi telefoni,sad kad to kažeš. Ima smisla,pametan je taj naš predsednik,ako je to istina,imam ja jednog u porodici koji samo što nije umro,reci cu familiji da mogu da dobiju 100,000.
 
100.000 dinara ako potpišeš da ti je ukućanin umro od korone,a ne od neke druge bolesti.
To naravno mora da ti se ponudi prvo,a ne da trčiš pred rudu i možda dobiješ ćušku.
To se desilo u jednom selu (neću reći kojem),i ukucani odbili,inače čovek umro od infarkta.
Pošto je ovo "rekla kazala",nalazi se ovde.
Da li ste čuli za sličnu situaciju i šta mislite o ovome?
Proculo se za te ponude i te kako.
 
Buduci da se ne radi obdukcija ne mozemo ni da znamo ko je od cega umro. Iz toga sledi da je vrlo lako da nekome iz bilo koje bolesti promenis dijagnozu u kovid nego da iz bolesti koja nije dokazana promenis na nesto drugo.
Nikada se i ne vrši obdukacija preminulih od "korone" jer je i nema. Ubiješ čoveka metkom, zabraniš obdukciju. Čime je ubijem? Nemam pojma. xD
 
Nikada se i ne vrši obdukacija preminulih od "korone" jer je i nema. Ubiješ čoveka metkom, zabraniš obdukciju. Čime je ubijem? Nemam pojma. xD
Zato i kazem nema smisla da lazes ljude da je neko umro od recimo srca a ne od korone jer da bi ih slagao za nesto moras prvo da dokazes ovo prvo a kako da dokazes kad nema obdukcije. Znaci izaberes koga ces da vodis kao preminulog od korone pa ako ima zainteresovanih porodica lako je prosiriti.
 
Zato i jeste na teorijama zavere.
Brukate teorije zavere sa ovom temom.
Ali jbg, za te teorije treba imati kliker, kao i matematiku. Ne moze svako :ok:
Ja sam cula za price od 60 i 80 hiljada iz vise izvora nikada ne direktnog.
Pricaju ljudi...
Ja sam naprotiv cuo, a i statisticki je lako dokazivo, da je mnogima koji su umrli od korone pripisana druga bolest kao uzrok smrti
 
Brukate teorije zavere sa ovom temom.
Ali jbg, za te teorije treba imati kliker, kao i matematiku. Ne moze svako :ok:

Ja sam naprotiv cuo, a i statisticki je lako dokazivo, da je mnogima koji su umrli od korone pripisana druga bolest kao uzrok smrti
Ne znam cime to brukamo, ti si uvek u nekim svojim teorijama a o ovim ostalim malo si na jednoj strani malo na drugoj.
 
Brukate teorije zavere sa ovom temom.
Ali jbg, za te teorije treba imati kliker, kao i matematiku. Ne moze svako :ok:

Ja sam naprotiv cuo, a i statisticki je lako dokazivo, da je mnogima koji su umrli od korone pripisana druga bolest kao uzrok smrti
Iskreno nije da me zanima. Kada vec dodje do toga da ti neko drag umre, tako je sve ostalo nebitno.
Ja sam samo napisala sta sam cula. Dalje od toga me i ne zanima tema.
 

Back
Top