10 000 евра за секс

komplexa nema...i ne znam cime sam ja pokazao da sam TRESINA?!
taj tvoj SRPSKO INGLIS ZONFA ostavi kod kuce,i ne blamiraj se...pod 1
pod 2,sve je 101% istina sto sam napisao...ako se daju u reno scenicu,mogu misliti kako bi se u mecki davale...lepile bi se ko postanske marke...a sto se tice fizickog izgleda...tj da sam TRESH...ti si prva koja mi je to rekla ;) al ne uzbudjavam se...sto bi rekao moj drug Sojic


a to da ne znas takvu ribu...mozda ne kao prijateljicu,ali kao pojave si ih sigurno videla...kalemegdan,ada,splavovi,na skuterima...itd... :dontunderstand:

Msm koji deo ti nije bio jasan od onoga što sam napisala? ....a kakav si treš sam si sad napisao...a ti pročitaj još koji put, pa razmisli.:kafa:
 
Ako nije do sad teško da će se i promeniti...još uvek ima ljudi koji imaju karaktera,mozga, volje i snage da zarade za život a da pri tom ne stavljaju svoj obraz u gowna....a ti ćeš i tada biti jadan, jer to si ti.:kafa:

Mani se ti tih zastarelih folova i fazona: obraz, cast, mast...

Hebo ti to ako nemas para.

S tim ne mozes nista da kupis da pojedes.

A s parama mozes.

U tome je razlika.
 
Приђе вам непознат тип на улици или познат и вади 10 000 евра и каже дај ми пицу ево ти лова.Под условом да није манијак дал би сте то урадиле?:)
Dobiju 10000 e,koje potrose dok se okrenu,+ usput zarade sidu ili nesto drugo.Ako nista,onda bar cinjenicu da su kur.vetine
 
Приђе вам непознат тип на улици или познат и вади 10 000 евра и каже дај ми пицу ево ти лова.Под условом да није манијак дал би сте то урадиле?:)

naravnooooooooo
pogledom preletim levo-desno, uočim neki kiosk brze hrane, otrčim, kupim mu picu, uzmem pare i svi srećni :lol:
 

Back
Top