Kafana kod knjiškog moljca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo malo avatara koje sam napravio od SF sličica koje sam imao, a ove animirane iz 2001.-e su iz moje istoimene teme za SE K700i.
Ako se nekome koja svidi neka kaže da ubacim njegov nick.Prvo bira SF tim, izvinite ostali...

2001a5xf.gif
2001babeearths5od.jpg
astronauts5ep.jpg
ava20012a10vq.gif
ava2001s5bs.jpg
barbarela0sh.jpg
metropolis4bv.gif
mesecsazemlje3dl.gif
jeleninspace1gk.gif
 
hmm,dogovorili smo se na drugoj temi da samo dosadashnji chlanovi smeju staviti avatar sa potpisom sf team?
Nova prilika za pridruzhivanje je kviz koji sam upravo pustio,prosto ko pasulj,samo odgovorish na 3 pitanja i eto te :D
Mada je mogutje da tju uzeti onaj iz odiseje :D
 
Cao narode....Dan, avatari ti izgledaju super, dopada mi se ona Barbarelica, i onaj Metropolis....
Medjutim, kad si vec lansirao jelen u spejs, neka taj bude moj...Znaci, samo mu prilepis nik...

@Ender
Cao druze...Vidim stigao si pred zatvaranje, mada nebi trebali birtiju ikad zatvarati.....a nju zovite kako
hocete, samo da ima mesta za sankom...:):):)
 
О ала је весело синоћ било овде :) Па бар дан свима :) Дан,аватари су супер,само ми је драг мој делија,тако да га за сад нећу мењати :) Окси и ја се слажем за "СФ тим кафе" :) А што се тиче квиза,упадам :)
 
Ево,ВИП 1(Ворк ин прогрес :) )



Није нешто,али боље не могу :( Ово ће бити званична лимузина СФ тима :)))) Планирам да додам још неке СФ стварчице са других слика :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top