Godine za zabavu!
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 52

Tema: Godine za zabavu!

Aktivan član geisha (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2006.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Godine za zabavu!

Ova tema je inspirisana razgovorima s mojim muskim drugarima na univerzitetu. Elem, vecinom njih imaju stav da ove godine mladosti (fakultetske godine), pa sve tamo do negde 35te trebaju biti rezervisane za zabavu ili kako to oni kazu HAVING FUN, e sad za njih fun je imati puno seksa itd itd, i naravno nigde ne spominju ljubav, i kazu da tek tamo posle 30 i neke ce poceti misliti o braku i deci i takvim stvarima. OK i devojke su tu malo otvorenije, pa ne nadaju se na ljubav previse ali ipak mislim da je bioloski devojkama teze zato sto moraju da misle o bioloskom satu koji odkucava. E sad mene zanima kako razmisljaju forumasi....Dali i vi imate tu neku sliku mladost je za fun? I sta bi se desilo kad bi sreli extra tipa/ribu ali se niste dovoljno iziveli i izludovali? Da li biste ostavili tu ljubav samo da bi imali fun? :shock:

Moji drugari kazu da bi....(imajte u uvidu da sam na Zapadu Evrope, pa ovde ljudi ionako ne misle o braku u ranijim godinama)

Iskusan frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Godine za zabavu!

Ne bi ostavio...ne verujem da bi to HAVING FUN trebalo da bude vremenski ograniceno...ako nadjes pravu osobu sa 18 ili 40 isto je......ako ne yebiga,il manastir il zabava.....

Zainteresovan član milos3 (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Truli zapad
    Ja ne bi ostavio.

Učlanjen
    20.01.2006.
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio frozen1982.
    Ne bi ostavio...ne verujem da bi to HAVING FUN trebalo da bude vremenski ograniceno...ako nadjes pravu osobu sa 18 ili 40 isto je......ako ne yebiga,il manastir il zabava.....
    bogami ja cu postati kaludjerica pored idiota s kojim sam okruzena...ovo je uzas... :grin:

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

sve u svoje vreme i izmedju dve krajnosti..
    a volim da vidim mlade mame..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.06.2005.
    Reputaciona moć
    48

NE BIH OSTAVIO. Ali pocinjem sve manje da razmisljam o braku, jer svestan sam da tu nemoze da se puno planira, jednostavno se desi da se sa nekim sve poklopi i dodje do braka.(to su mi mnogi rekli, i ja se slazem sa tim tvrdnjama). Jedino me raduje kad cujem da devojke pricaju o bioloskom satu, samo steta sto ne pocnu o tome da razmisljaju u 20 toj. a ne da se foliraju.
    U KOJOJ SI ZEMLJI NA ZAPADU ? I ja srecem dosta devojki koje ne razmisljaju o braku, samo im je sexs u glavi, a ja hocu da se zenim...

Učlanjen
    20.01.2006.
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio GROF79
    NE BIH OSTAVIO. Ali pocinjem sve manje da razmisljam o braku, jer svestan sam da tu nemoze da se puno planira, jednostavno se desi da se sa nekim sve poklopi i dodje do braka.(to su mi mnogi rekli, i ja se slazem sa tim tvrdnjama). Jedino me raduje kad cujem da devojke pricaju o bioloskom satu, samo steta sto ne pocnu o tome da razmisljaju u 20 toj. a ne da se foliraju.
    U KOJOJ SI ZEMLJI NA ZAPADU ? I ja srecem dosta devojki koje ne razmisljaju o braku, samo im je sexs u glavi, a ja hocu da se zenim...

joj grofe tako mlad a hoces da se zenis..... :shock: evo ja sam u 20tima i razmisljam o braku, ne foliram se........vidis ima normalnih devojaka....a pored braka razmisljam i o karijeri, vidis znam da je sve to moguce uskladiti ;-) a, inace sam u UK......

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio geisha
    joj grofe tako mlad a hoces da se zenis..... :shock: evo ja sam u 20tima i razmisljam o braku, ne foliram se........vidis ima normalnih devojaka....a pored braka razmisljam i o karijeri, vidis znam da je sve to moguce uskladiti ;-) a, inace sam u UK......

Ti razmisljas o seksu, ali mislis da je pogresno podrapati se pre braka.
    Piti da, delat ne.

Aktivan član neogeo (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2005.
    Reputaciona moć
    59

Joj ja se izivela, bar mi se tako chini...

Aleksej_BASO
    Guest

Uh tek ces da vidis ako mene upoznas...

Učlanjen
    22.08.2005.
    Reputaciona moć
    59

Izivela sam se za izlaske, i propratne rekvizite za bolje raspolozenje.

Aleksej_BASO
    Guest

A nisam ja ni mislio da te izvodim...

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio Aleksej_BASO
    A nisam ja ni mislio da te izvodim...
    Pametan si ti... odmah torbanje, da ne bude posle nismo znali.
    Piti da, delat ne.

Učlanjen
    22.08.2005.
    Reputaciona moć
    59

Pa valjda je neshto nauchio konachno!

Aleksej_BASO
    Guest

Hahah pa naravno, moze izlazaka li prvo da doooobro zasluzi...

Nemam zezanja sa BASOm... Zato me ni jedna nece, vide da ne mogu da me levate..

Obećava
    Učlanjen
    02.05.2006.
    Reputaciona moć
    43

Dobio sam sinoc od moje ljubavi neke svilene seksi cega (moj broj ) pa mi bilo bas zabavno. Eto resenje za sinketa koji je trazio nesto sto ce da mu non-stop ceska jaja 8) . Stvarno super izum, sexi je dok ih nosis a kad mi ih je skinula tek onda im je pun kvalitet dosao do izrazaja, stvarno zabavne cega

Zainteresovan član frida-kahlo (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2006.
    Reputaciona moć
    46

"tek onda im je pun kvalitet dosao do izrazaja,"....
    e nasmejah se sada...:O)

Aleksej_BASO
    Guest

Uh ja trazio takve jedne ali mi sve bile tesne, naravno na prednjem delu....

Učlanjen
    20.01.2006.
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio Aleksej_BASO
    Uh ja trazio takve jedne ali mi sve bile tesne, naravno na prednjem delu....
    ne zajebevaj se na mojoj temi,.....

Aleksej_BASO
    Guest

Ja mrtav ladan ozbiljan!

Pa valjda ti znas o cemu pricam, nisam ti slao one slike da ih cuvas na hardu nego da ih gledas i uzivas!

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Dijete u sebi zauvijek treba sacuvati...
    Ali, to ne znaci da ne mozes i ne trebas da preuzmes odgovornost za svoj zivot i svoje postupke...

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Jedno je zabava da drugo je orgijanje i izivljavanje!
    Da se zabavljam mogu uvek...bez napijanja,bez oduzimanja od zivota... i da ne pojebem nista.

Primećen član
    Učlanjen
    25.03.2006.
    Reputaciona moć
    48

Ova tema je inspirisana razgovorima s mojim muskim drugarima na univerzitetu. Elem, vecinom njih imaju stav da ove godine mladosti (fakultetske godine), pa sve tamo do negde 35te trebaju biti rezervisane za zabavu ili kako to oni kazu HAVING FUN, e sad za njih fun je imati puno seksa itd itd, i naravno nigde ne spominju ljubav, i kazu da tek tamo posle 30 i neke ce poceti misliti o braku i deci i takvim stvarima. OK i devojke su tu malo otvorenije, pa ne nadaju se na ljubav previse ali ipak mislim da je bioloski devojkama teze zato sto moraju da misle o bioloskom satu koji odkucava. E sad mene zanima kako razmisljaju forumasi....Dali i vi imate tu neku sliku mladost je za fun? I sta bi se desilo kad bi sreli extra tipa/ribu ali se niste dovoljno iziveli i izludovali? Da li biste ostavili tu ljubav samo da bi imali fun? :shock:

Moji drugari kazu da bi....(imajte u uvidu da sam na Zapadu Evrope, pa ovde ljudi ionako ne misle o braku u ranijim godinama)

ma , ovde , na ZAPADU ljudi uopste i ne misle na brak.To mu ovde dodje ko gubitak vremena, kocnica u karijeri, prestanak "slobodnog" zivota, ..................a ljubav .....to nema veze sa brakom.

Obećava
    Učlanjen
    29.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Pre bih ostavio fun nego ljubav!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.06.2005.
    Reputaciona moć
    48

Pa i nisam tako mlad, za dva dana punim 27. a bio sam na slavi pre tri dana, i vecina d
    rustva se vec ozenili, i neki vec i decu imaju, pa bi i ja. Ja mislio da si ti neka starija teta,
    ali ako imas 20, super razmisljas, bar po onome sto sam citao.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •