KRIJETE LI.....

Julian_Duranona:
... U poslednja dva dana si zakljucila da zivim u Banovcima, da sam ogorcen na zene i da ne prijateljujem sa ljudima sa Foruma...

E, ovo moram da demantujem! Definitivno ne zivi u Banovcima (ma u kojim), i bio na kafi i casici razgovora (citaj: ogovaranja forumasa) ;) Vrlo prijatan, iskren i pozitivan. Eto. Sad me razapnite, 'bem vas zadrte! :p
 
Ma znam ja sve te priče, koliko je pozitivan i divan on čovek, ali meni neće da sjaši sa grbače, nikako. Pa još govori da ja napadam njega... :rolleyes:
P. S. Tear, nema ništa podsmešljivo u rečima što nije, samo po sebi, za podsmeh. Ne smejem se ćelavosti, već kompleksima, a i njima se ne smejem, već se zezam. Kada krenem ozbiljno, onda me razni Pjafovi prozivaju da sam preozbiljna, ajme! Ovo je kao onaj slučaj ranca u autobusu :lol:
Haj'te, ljudi, dogovorite se, pa mi kažite kako da se ponašam, a da si obezbedim malo poštovanja i mira ovde?
I, najzad, molim vas, jednom za svagda - šta je koga i zašto ovde uvredilo, kako od mene, tako i od Bobe?
 
Ma, najzad, ako je nekome strašno da prizna da je - proćelav :shock:, onda taj ima problem druge prirode i treba da ga rešava što pre, a ne da pametuje po forumima kako ga je neko čačnuo u živac.
Proćelavost nije nikakav problem, kada se na nju nakači i kompleks, to vam je kao kada ste u društvu invalida koji se pravi da to nije. Da, da, napadnite me, molim vas, što sam uporedila proćelave ljude sa invalidima.
Što je najgore, sve sam bila u pravu (prvi post).
Vređa sada mene od tebe i ostalih, što dobih etiketu nekoga ko se podsmeva, a to prezirem najviše na svetu.
Bolje obratite pažnju na izražavanje pojedinaca ovde, koji su fini, kulturni, i nikoga ne vređaju (i dajem akcenat na - omalovažavaju). Toliko od mene.
 
kooosaaaa....mmmm

kosa6fn.jpg
 
Pa da..ovo je savremen muskarac..aaaaa na muska dupeta se palite..hehe:D

Ma sta vam je :p ..vidite bre..Brusa Vilisa..tek kada covek ocelavi postade faca ipo....Poznavala sam jednog Baju koji je poceo da gubi kosu i kada mu se smucilo osisa se ala Brus..nevidjeno je sarmantan i muskarcina ..u cemu je problem ... danas kada i yaya i oko yaya brijete....;) :D
 
A da odgovorim i ostalima .... Otkud vama da sam ja tako strasno pogodjen temom ... mislim jesam ali ne licno , jel istina je da me polako napusta kosa i nije ko sto je bila al ne moze se reci da je nemam i da sam celav ..... al mislim sta je to sto vas tera da u teme stavljate mahom samo nesto sto je soljenje rane ili cackanje oka ?
Sta je to sto vas uzbudjuje u tome da chachkate po tudjim problemima ... svi bi mi voleli da budemo savrseni , ali nismo , a oni koji najvise tu kopaju po stvarima koje su potencijalna frustracija drugih imaju najvise frke zbog svojih problema( najcesce) pa onda ajd da malo busim po drugima...
jbg imam nekih 5-6 kila viska proseda mi brada , kosa malo manje maljav sam fali mi par zuba od toga i jedna cetvorka ne pijem ne pusim ali sam pio puno koka-kole pa sada imam problem sa jetrom i moram da vodim racuna sta jedem i pijem ... drugih problema nemam ( sem materijalnih , fali mi nekih 30-40- hiljada evra da renoviram kucu ) , ali cim se nesto ukaze kao problem prijavicuvam obavezno .... E da nemam qurac od 20 santima , ali do sada mi se ni jedna nije pozalila pa to onda i nije problem ?
pozdrav i samo navalite :confused:
 
bobba:
ma reci ti meni u poverenju si ga kresnula ;)

Slatka, nisam ga "kresnula". 'bem vas toopave, i tebe i loopa :razz: Nisam to uradila, a postoji vise razloga. Prvo, Julian mi je prijatelj. Drugo, ja ne "kresem", jer se to radi onako... uz put. Sorry, tear je mnogo temeljnija, a i pravi hedonista da bi joj prijale te "kres" varijante :p
Da ne bi bilo zabune, Juliana smatram vrlo privlacnim muskarcem, ali ne samo fizicki. Znaci, kao njegova drugarica, uverena sam da zeni moze biti fenomenalno sa njim, bilo da igraju domine ili vode ljubav. A sad, sad slobodno mozete da me poljubite u sliku Julianove gooze :p :p :p


@Julian, Cekam kuma, Captain

Hvala :) Na dobrom ste putu da me uverite da sam dama ;) A da ste vi vise od dzentlmena, potpisujem :)
Istina je da sam onakvo pitanje ocekivala, samo me je zanimalo ko ce ga postaviti.
 
teardrop:
Da ne bi bilo zabune, Juliana smatram vrlo privlacnim muskarcem, ali ne samo fizicki. Znaci, kao njegova drugarica, uverena sam da zeni moze biti fenomenalno sa njim, bilo da igraju domine ili vode ljubav. A sad, sad slobodno mozete da me poljubite u sliku Julianove gooze :p :p :p QUOTE]

pa prijatelji se volu oni se ne kolju : )
 
Lexa:
Ma znam ja sve te priče, koliko je pozitivan i divan on čovek, ali meni neće da sjaši sa grbače, nikako. Pa još govori da ja napadam njega... :rolleyes:
P. S. Tear, nema ništa podsmešljivo u rečima što nije, samo po sebi, za podsmeh. Ne smejem se ćelavosti, već kompleksima, a i njima se ne smejem, već se zezam. Kada krenem ozbiljno, onda me razni Pjafovi prozivaju da sam preozbiljna, ajme! Ovo je kao onaj slučaj ranca u autobusu :lol:
Haj'te, ljudi, dogovorite se, pa mi kažite kako da se ponašam, a da si obezbedim malo poštovanja i mira ovde?
I, najzad, molim vas, jednom za svagda - šta je koga i zašto ovde uvredilo, kako od mene, tako i od Bobe?

Lexa, nije ono sto sam napisala bilo samo tebi upuceno. Jednostavno, zadesili ste mi se u nezgodno vreme (PMS) sa nezgodnim pitanjima :p Shalim se. E, sad ozbiljno. Shvatate li da svi imaju neku manu? Obratite paznju na to kako formulisete recenice, jer su mnoge uvredljive. Da sam jedina koja reaguje na takve stvari, bilo bi da nisam dobro procitala ili pogresno shvatila, ali vidite li da mnogi reaguju?
 
zapanjana sam ali ne zelim da kazem tebi da li si ti toopava
to nije moj stil

ja znam za salu Teat

ali
IZVINJAVAM SE


Julio izvini za grubu i ruznu salu na tvoj racun
samo sam zelela da se nasalim na tvoj racun
znas i sam da si ti meni draga licnost na ovon forumu
samo zelja da te malo diram navela me je na ovu bezveze salu
jos jednim duboko izvinjanje ;)
 

Back
Top