44°48'29.13"N _ 20°25'35.52"E

Pomalo sam razocharan uskim i krutim shvatanjem romantike na ovom forumu. Nije ona samo beskrajna poezija koju vidjamo iz teme u temu.. crven stolnjak, cvece i svece, crveno, prigu$eno i poluzamracheno.. slatko i neopipljivo.. chezhnjivo i tugaljivo.. blah, predvidivo!
Poku$avam da osvezhivm ovaj podforum nechim originalnim, ali niko da angazhuje 2 mozhdane vijuge i ubode u centar koji je pred nosom svima koji su zavr$ili 6. razred osnovne $kole :wink:

44°48'29.13"N
20°25'35.52"E
 
cLick - OR - Die:
Nije bilo ni priblizhno Lina. Jedino gde se na krsti pominje google earth je: http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=1439867&highlight=%2Aearth%2Agoogle%2A#post1439867

.. i kad ti je bilo jasno za$to nema nicheg konkretnog do sada.. Evo i Banshee odustala :D

pa sta da radim kad mi ime ne pocinje na M.. ja bih ti odgovorila, al necu da se trpam gde mi nije mesto.. :D
bila je bre tema sa ovim..ne samo sa ovim naravno, ali ima.. secam se da sam videla.... al ne mogu sad da je trazim..

evo nadjoh.. posle pola sata.. http://forum.krstarica.com/threads/79996&page=3&pp=15&highlight=google+earth
osh da obrisem posle ovo? da ne ispadne kako krades.. ;)
 
Damn! Ispari mi 4a. Istina, ja na taj podforum nikada nisam oti$ao, a jo$ manje postovao. U svakom sluchaju Bunto rekoh ti da nije ni$ta stra$no, sramotno, a nije ni protiv preCednika :lol: Vidi$ kako tehnologija mozhe da se stavi u sluzhbu romantike.
Odoh na onu temu da ukucam zanimljive koordinate $to su provalili neki ljudi, a ti Lina ne bri$i ni$ta.. nisam ja od tih :wink:
 
cLick - OR - Die:
Na koje ti slovo pochinje ime?
m!

cLick - OR - Die:
Nije bilo ni priblizhno Lina. Jedino gde se na krsti pominje google earth je: http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=1439867&highlight=*earth*google*#post1439867

.. i kad ti je bilo jasno za$to nema nicheg konkretnog do sada.. Evo i Banshee odustala :D


nije banshee odustala,cak sam jedno 15ak minuta provela pokusavajuci da nadjem,ali kako nisam vicna u koriscenju G.Eartha malo je to sporo islo...a sad moram da spavam.al cu pogledati opet :D
 
cLick - OR - Die:
Damn! Ispari mi 4a. Istina, ja na taj podforum nikada nisam oti$ao, a jo$ manje postovao. U svakom sluchaju Bunto rekoh ti da nije ni$ta stra$no, sramotno, a nije ni protiv preCednika :lol: Vidi$ kako tehnologija mozhe da se stavi u sluzhbu romantike.
Odoh na onu temu da ukucam zanimljive koordinate $to su provalili neki ljudi, a ti Lina ne bri$i ni$ta.. nisam ja od tih :wink:
pa eto, nije zadjaba sto su ti otključali temu.. saznao si nesto novo.. ;)
 
Romanticno..Click..nema sta:-D

vl0ug.jpg
 
:D i ja sam nasla pre par sati,trebalo mi vremena da ukljucim moj mali mozak i skontam da mogu da ubacim podatke koje je click dao u pretrazivac lokacija :roll:

kako si uspeo ovo da nadjes?ili si video uzivo pa si nasao?ili si mozda licno farbao dok je komsiluk spavao? :lol:
 
Nije to moje farbanije. Instalirao sam 'google earth' pre neki dan i odu$evio se skroz. Spustio sam altitude na 300m i uchitao detaljno ceo BGrad. I tako trazhio ne$to po Zeemoonu i kad sam vec bio tu u kom$iluku pro$aram po blokovima te spazih natpis i raznezhih se skroz :) Nai$ao sam i na 'Tito' natpis od drveca. Ko zna koliko ljudi je to primetilo do sada, samo sam ja eto (ponavljam) poruku iskoristio za romantichne mozgalice.. da ne bude sve sama poezija ovde :wink:
 

Back
Top