Da li biste nekad bili sa PROSTITUTKOM u ozbiljnoj vezi?

  • Začetnik teme PROSTITUTKA
  • Datum pokretanja
Zak:
Oto Vajninger je napisao Pol i karakter,knjiga koja je jedna od meni drazih,ali sa ovom knjigom on je strucno gurnuo prst u oko svakoj zeni.
===================================================
d1 prestani da siljis vise majke ti o bezizlaznim situacijama i o lekovima,pocece narod da povraca od te price.

oces pricu o tati pijanduri i bratu narkomanu mozda???

ok prestajem... osim ako mi neko kaze da je sve licni izbor
 
U ala ste se svi uneli u pricu

Ovakvih situacija sigurno ima ali ja radim u kancelariji od 8h do 15h kao pravnik.
Zanimljivo je koliko moze da vas iznervira tudj nacin zivota, a da niste upoznati sa
mogucim releventnim detaljima.
I ZASTO TRAZITE TRUN U OKU BRATA SVOGA A NE VIDITE GRUMEN U SVOME OKU?!

Otkud toliko mrznje u ovom narodu?
I sta ako neko zaista treba da obezbedi novac za skupe lekove , kako je sasvim razumno izneo d1?
Sta? To je nemoguca opcija?
Pa u kom svetu zivite?
U kom graadu?
Blago ogranicenima, jer je NJIHOVO CARSTVO NEBESKO...
 
I would tell you about the things
They put me through
The pain I’ve been subjected to
But the lord himself would blush
The countless feasts laid at my feet
Forbidden fruits for me to eat
But I think your pulse would start to rush

Now I’m not looking for absolution
Forgiveness for the things I do
But before you come to any conclusions
Try walking in my shoes
Try walking in my shoes

You’ll stumble in my footsteps
Keep the same appointments I kept
If you try walking in my shoes
If you try walking in my shoes

Morality would frown upon
Decency look down upon
The scapegoat fate’s made of me

But I promise you, my judge and jurors
My intentions couldn’t have been purer
My case is easy to see

I’m not looking for a clearer conscience
Peace of mind after what I’ve been through
And before we talk of repentance
Try walking in my shoes
Try walking in my shoes

........

Depeche Mode - Walking in my shoes
 
JOVANA77:
TEMA JE DALI BI BILI U VEZI SA PROSTITUTKOM!

ajde lepo batalite te rasprave................svako od vas je na svoj nacin u pravu................nema svrhe raspravljati se.

stvarno ste skoro svi zaboravili na temu, devojka je pitala da li biste bili u ozbiljnoj vezi, a ne sta mislite o tome sto ona radi i da li mora bas to ili moze nesto drugo...ja nisam muskarac pa ne mogu da odgovorim da li bih...
Jedino sto mi pada na pamet je jedna su stihovi jedne pesme od Stinga:
"I don't need forgiving
I'm just making a living
Don't judge me
you could be me in another life
in another set of circomstances..."

A pri tome sigurno nije mislio na nasu zemlju, nego na neku gde niko nije bas prinudjen da radi takve stvari...
 
Lepo "otpevano" d1
Ne mogu da ne primetim jedan apsurd:
pravnik-prostitutka...ne zbog uobicajenih klishea,nego zbog ovog "try walking in my shoes"...to bi bilo pozeljno i idealno(kad bi imali vremena i volje za to)...ali,zamislite kad zakonodavstvo ne bi bilo crno-belo,nego se zasnivalo na tom principu(gde bi nas to dovelo)...koliko bi sve bilo lepse...
Medutim,svi smo mi pomalo sudije...i sudimo na brzinu...
 
Kazanova:
Baby Kate:
Kazanova:
Zar je prostitucija samo prodavati sebe za novac ili ima još mnogo vrsta prostitucije koje drugi to ne vide pa još možda i podržavaju... ili im se dopada (sviđa)?

Žena ima samo dve vrste: majka (one gluplje) i prostitutka (one inteligentnije), kao dve krajnosti (ostalo su nijanse). Ne optužujte ono što ne poznajete ili što vam nije jasno! Vaša romantičarska viđenja ne moraju da budu ni realna, ni prava.
Ko optužuje neku prostitutku (u ovom slučaju dotičnu) ujedno optužuje svaku ženu!

Ko je to toliko moralan da bi još mogao nekog i da optužuje?

Lutko (prostitutko) nemoj samo da navodiš razlog krizu u državi, jer ti si samo žena. Ti si samo uspela da realizuješ (hrabrija si da uradiš i kažeš) ono što mnoge o tome maštaju!
=========================================
Nemoj molim te da lupas o podeli na zene-majke i zene-prostitutke,Oto Vajninger je bio lud i spuc'o se u glavu u 23.godini i tesko da bi bilo koja njegova teorija(a POSEBNO ova)mogla biti usvojena kao postulat.
I skapiraj vec jednom,nisu pale optuzbe zato sto je *****,nego zato sto lazno moralise.Ako je pljunula na svoj moral uzalud sada pokusava da ga odbrani.Vidis,i ti si joj zamerio sto se poziva na krizu u drzavi,a to je upravo ono sto joj vecina nas zamera.
A prostitucija jeste samo prodavanje tela za novac,ali se javlja u vise vidova.Bilo koja zena koja se daje zbog novca,makar i samo jednom muskarcu,jeste *****.

Neka prestane da laze PRVO SEBE,a zatim i decka sa kojim je.

Da, i ja kažem isto što i ti (većina) ali zar ne opravdava svaka žena svoj postupak, zbog ovog ili onog...?

nego zato sto lazno moralise.Ako je pljunula na svoj moral uzalud sada pokusava da ga odbrani.

Pa to ti kažem, zar to ne radi svaka žena?

P.S.
Oto Vajninger je moj omiljeni filozof, ma šta ko o njemu mislio (on je samo sumirao svo mišljenje o ženi koje su svi imali i imaju). Naočigled on mrzi žene ali čitavši pažljivije i razumnije zaključuje se drugačije.

Nekom je idol Džems Din... meni Vajninger.
=================================================
Hehe,vidi se da ti je Oto idol.
Od toliko sjajnih filozofa izabrao si ogorcenog,nesigurnog,krajnostima sklonog "bolesnog genija"...
"On je sumirao SVO misljenje koje su SVI imali i imaju..."-mudro,nema sta.
A sto se njegove"mrznje" tice,to je samo strah i nista vise.
P.S.Ne,TO ne radi svaka zena(mislim na opravdavanje),nema nicega sto RADI SVAKA zena,i nicega sto RADI SVAKI muskarac.
 
PROSTITUTKA:
U ala ste se svi uneli u pricu

Ovakvih situacija sigurno ima ali ja radim u kancelariji od 8h do 15h kao pravnik.
Zanimljivo je koliko moze da vas iznervira tudj nacin zivota, a da niste upoznati sa
mogucim releventnim detaljima.
I ZASTO TRAZITE TRUN U OKU BRATA SVOGA A NE VIDITE GRUMEN U SVOME OKU?!

Otkud toliko mrznje u ovom narodu?
I sta ako neko zaista treba da obezbedi novac za skupe lekove , kako je sasvim razumno izneo d1?
Sta? To je nemoguca opcija?
Pa u kom svetu zivite?
U kom graadu?
Blago ogranicenima, jer je NJIHOVO CARSTVO NEBESKO...

Ma nekako sam znala da si pravnica...
Na Pravnom ima najvise devojaka koje se bave poslovnom pratnjom(u odnosu na druge fakultete).
Ali ne zato da bi platile lekove bolesnoj braci i sestrama,nego zato da bi na ispit dolazile kolima a ne autobusom,da bi letovale u Turskoj a ne kod babe na selu,da bi kupile"original" a ne fals...
Zaista,blago ogranicenima.Ako ne mogu da iskoriste svoj mozak i diplomu da zarade novac,oni samo legnu i...okrive drzavu.
 
Koji je to čovek (filozof) sjajan i normalan?

Kant - nije celog života mrdnuo iz Keningsberga.
Sokrat - p.eder (po mišljenju psihoanalitičara)
Leonardo da Vinči - isto.
Nikola Tesla - mamina maza.
Frojd - narkoman.
Mocart - ludak (tako kažu)
Betoven - zaljubljive je prirode.
Vagner - antisemita (pokrenuo je antisemitizam u Nemačkoj).
Branko Ćopić - i on se ubio!

Hoćeš li još?

Neverovatno je koliko jedan način mišljenja (Boga pitam čijeg, verovatno feminističkog koje su provukle priču da se muškarci plaše uspešnih žena da bi prikrile i odvukle pažnju na svoju neprivlačnost - ružnoću i višak testosterona, što je muškarcima prirodno odbojno... pa i ovo) vlada ljudima a to se provlači po američkim filmovima, jedna te ista tema: onaj ko nešto doprinese čovečanstvu (ili uopšte je neko i nešto) mora mu se naći i psihička slabost. Ih pa kako bi neko bio obrazovan i načitan ako još i to ne zna.

Feministkinje su naturile opšte mišljenje koje sada vlada svima. Ko je vredan taj je p.izda (u srpskom smislu).

Da završim sa Vajningerom i drugim "slabićima": čovek kada ispuni evolutivnu ulogu (shvati smisao života) nema svrhe živeti. To smrtnicima nikada neće biti jasno!


Kada budeš nešto ostavila čovečanstvu i pokrenula svet (tj, rekla ono što je svima u podsvesti, ali nismo svesni toga a ti nam to materijalizuj), onda će mnogi pričati o tvom psihičkom stanju!
 
Ako nije mrdnuo iz rodnog mesta,znaci da nije normalan?Vazi.
E sad,ako ti je Vajninger vec omiljeni filozof,kako onda mozes reci da su zene sa viskom muskih hormona i uz to ruznjikave ODBOJNE?Zar nije on o njima pricao kao o najvisem obliku zena,zar nije tvrdio da su svi vredniji muskarci voleli upravo takve zene,cak su neke bile i grbave,imale kracu nogu i sl.
Iznenadices se ali ja zaista nisam feministkinja,niti volim feministkinje.
A sto se Vajningerovog "doprinosa" tice on je u sledecem:Ko nije vredan,taj je ZENA.
I cestitam,ono sto smrtnicima nikad nece biti jasno ti si uspeo da shvatis.(a i Oto.samo kako je onda umro ako nije bio smrtnik? :shock: )
Pozdrav Kazanovo(cenim da ti nik odgovara karakteru).
 
Baby Kate:
Zak:
Oto Vajninger je napisao Pol i karakter,knjiga koja je jedna od meni drazih,ali sa ovom knjigom on je strucno gurnuo prst u oko svakoj zeni.
===================================================
Zak,sadisto,reci da li se slazes sa Otovom filozofijom?
(ako smes :twisted: )
====================================================
Ono na sta ljudi najcesce obracuju paznju, u ovom slucaju zene, kako je Oto isprozivao i ispljuvao zene,sustina lezi ipak malo dublje.
Ono sto jos nijedna zena nije rekla a najverovatnije nije ni videla od njegovog silnog pljuvanja po zenskom rodu,a to je da on na odredjeni nacin okrivljuje muskarce zasto su zene takve.
 
PROSTITUTKA:
Ja za zivot zaradjujem tako sto se bavim najstarijim zanatom.
Ne zato sto hocu nego iz razloga sto sam prinudjena.
Moj stalni decko ne zna cime se ja to bavim i kako zaradjujem za zivot.
Da li da mu kazem?
Da li ce moci da me razume?
Inace, iako ne verujete, ja sam fakultetski obrazovana.
TUGA I JAD JE OVA NASA ZEMLJA!

hm to moze da ima i posledice i ne mora moze da te podrzi a moze i da te ostavi, ti znas kakav je on. mozes da rizikujes i da izgubis a mozes i... zavisi sta ti hoces, i kakav je tvoj stav sa poslom, da li mislis da trba da ga nastavljas, da prekidas, da li imas problema... smisli sta ti hoces. mozda ti treba necija podrska.. mozda ce ti biti jos gore ako mu kazes, mozda ce se okrenuti na skroz losh nacin (jel si gledala Lud za EJmi?) ako treba s nekim trecim da popricas o tome sta ti se deshava mozda nije lose cisto da saberes misli! (ono ima neutralnih ljudi itd pomoci razne i to) eto i uvek imash izbor ako to hoces.
 
Mars Blackmon:
Baby Kate:
P.S.Ne,TO ne radi svaka zena(mislim na opravdavanje),nema nicega sto RADI SVAKA zena,i nicega sto RADI SVAKI muskarac.
Baby Kate: "Da li u korenu SVAKE sexualne agresije lezi strah?"
Nategnuta analogija, deplasirano pitanje ili...?
Sta ti mislis?
Mislim da sexualna agresija nije pojava karakteristicna za SVAKOG muskarca/zenu.
Mislim da SVAKI muskarac sexualno agresivan nikako nije isto sto i SVAKI muskarac uopste.
Mislim da odredjene pojave mozemo generalizovati kao i odredjene grupe zena/muskaraca,ali ne mozemo stavljati SVE pojave niti SVE zene/muskarce u isti kos.
Ako pitas "da li SVAKI covek jede",to nije bila tema emisije jer govorimo o volji a ne o nuzdi.
 
Baby Kate:
Mars Blackmon:
Baby Kate:
P.S.Ne,TO ne radi svaka zena(mislim na opravdavanje),nema nicega sto RADI SVAKA zena,i nicega sto RADI SVAKI muskarac.
Baby Kate: "Da li u korenu SVAKE sexualne agresije lezi strah?"
Nategnuta analogija, deplasirano pitanje ili...?
Sta ti mislis?
Mislim da sexualna agresija nije pojava karakteristicna za SVAKOG muskarca/zenu.
Mislim da SVAKI muskarac sexualno agresivan nikako nije isto sto i SVAKI muskarac uopste.
Mislim da odredjene pojave mozemo generalizovati kao i odredjene grupe ljudi,ali ne mozemo stavljati SVE ljude niti SVE pojave u isti kos.
Ako pitas "da li SVAKI covek jede",to nije bila tema emisije jer govorimo o volji a ne o nuzdi.
Ovo je tvoj konachni odgovor?
Pozdrav Baby Kate, a Jovana "Nema smisla raspravljati se" - na Forumu si, ne zaboravi to!
 
d1:
e zbog stvari kao sto su ove nikad necu postati demokrata

ako zaista mislite da ne postoje situacije iz kojih nema izlaza mogu samo da kazem ne dao vam Bog....
a da li je zaista bio bezizlazan slucaj i kod ove devojke (uzimajuci u obzir da je post uopste istinit) mozemo samo da nagadjamo

D1 evop im jedan slucaj koji sam sopstvenim ocima i video i zano o njemu:
Kad je bio rad u Makedoniji, u tetovu, oteli su siptari 4 ljude dva brata mam i tata a i mali su sjajnu devojcicu koja je bila na 19... e da ne budu oni ubijeni ona je morala da s ekurva i da nosi pare siptarima!!!! sta da se ne ***** i da i h ubiju...dobro razmisljate ali ja bi kao d1 uradio...
i zante li kao se je zavrsilo...specijace su oslobodile ( jdan je brat poginuo) a devojcica se sad leci i vec dve gocina posle rata....
i sve je to trajalo mesecim....

razmislite da je to vasa sestra ili neko ko zante, cousili ba ga i sam vec ubili jel????
 

Back
Top