Zene i njeni kompleksi.......

Pa meni je i ova tema glupa ko i ona druga.... no offense neogeo,ti si mi super forumasica i razumem tu zelju za "ravnotezom"al ko i tamo sad ce ovde da se jave razni izkomplexirani muski likovi da se "prazne".....imaju neke odzena koje znam i mnogo mana al je glupo i bezveze izvlaciti te mane iz kontexta tih zena i prisivati ih za ceo zenski rod.
 
Komplekse imaju individualno različite. Tako da o tome ne bih.
Mnoge iste mane, generalno poseduju sve žene.

Jedini eventualno zajednički kompleks im je što nisu muškarci.
Ako im i nije baš svima zajednički, ogromnoj većini jeste.
 
E pa trebala si ti navesti u prvom postu njihove komplekse... A ne ovako sad treba kao neki muskarac da se zaleti i izbrblja tako neke negativnosti o zenama... i onda odma da bude zigosan kao zenomrzac i naravno upadne u neke bespotrebne svadje sa onima koje bi se nasle (ne)prozvane. Muskarci imaju kraci jezik i smirenije reaguju... Takodje svaka je osoba za sebe sa svim svojim vrlinama i manama... pa praviti neku generalizaciju jeste moguce ali nije mnogo pametno... Jednostavno ili prihvatas osobu takva kakva jeste ili ne prihvatas... i tu je kraj price o komplexima...
 
Nico:
jeste, jeste....sve mi patimo sto nismo rodjene s kitom...lakse bi nam bilo u zivotu, sigurno...

Ne radi se o tome.
Hoćete da glumite muškarce. Neke se ribe i ponašaju kao muškarci (odvratno baš kao i feminizirani likovi).
Ali pravi je smeh kada se priča o zalaganju žena da stupe u vojnu službu, policiju.
Pa kada se počnu baviti politikom, i to ne zato što ih politika nešto mnogo zanima ( zapravo im je od upravljanja državom bitnije da im se šminka nije uzj**ala ili šta će obući toga dana), već zato da bi se reklo kako eto, rade i muške poslove. Isto važi i za uspeh u karijeri u smislu da dođu na direktorsko mesto neke korporacije, a u tu svrhu završavaju neke smešne privatne, menadžerske "fakultete".
Na kraju, još i obuku kravatu. Znači, smešno !
 
Petar_Pan:
E pa trebala si ti navesti u prvom postu njihove komplekse... A ne ovako sad treba kao neki muskarac da se zaleti i izbrblja tako neke negativnosti o zenama... i onda odma da bude zigosan kao zenomrzac i naravno upadne u neke bespotrebne svadje sa onima koje bi se nasle (ne)prozvane. Muskarci imaju kraci jezik i smirenije reaguju... Takodje svaka je osoba za sebe sa svim svojim vrlinama i manama... pa praviti neku generalizaciju jeste moguce ali nije mnogo pametno... Jednostavno ili prihvatas osobu takva kakva jeste ili ne prihvatas... i tu je kraj price o komplexima...
Jel ti radis do osam pa redovno se u ovo vreme pojavis?
Ma slobodno brbljajte, neka to budu konstruktivne kritike...
 
neogeo:
Jel ti radis do osam pa redovno se u ovo vreme pojavis?
Ma slobodno brbljajte, neka to budu konstruktivne kritike...
Pa zadao sam sebi neko radno vreme... mada sam trenutno sam svoj sef pa mogu da osciliram... ali zbog drugih koji imaju fiksno... gledam da to bude preko dana...
Danas cak nisam ni radio... vise sam isao na neku proslavicu... keva kupila fotokopirnicu pa castila... :wink:
Ne bih nikog da vredjam bez potrebe, jer to je onda nisko i seljacki... Ko zasluzi njemu cu reci za njegove komplekse... Ti mi se cini da ih nemas nesto preterano...
 
Pa i nisam, preterano. Kako je bilo? Jel ovako?
a022.gif
 

Back
Top