sendvič

AllPacino:
mackica ns:
Sendvici su super, pogotovo kad si gladan :wink:
A, pošto neko nikada ne može da se zasiti :oops:

I meni je to ranije bilo nezamislivo, ali sam se zabavljala sa momkom, koji je jako želeo da me...khmm :oops: ...njih dvojica. Kad se o tome dugo priča, mašta, počinje i da se želi i postaje normalna stvar. Bilo mi je stvarno nezaboravno s njima dvojicom, a sa tim momkom sam dostigla neku sasvim novu i do tada nepoznatu dimenziju bliskosti i ljubavi.
Verujem da nije svako za to, i da neko ne bi mogao da podnese da gleda svog partnera sa nekim drugim, ali ako ih to oboje privlači, zašto da ne?
I, samo još da dodam da, koliko god mi je bilo dobro tada, ne bih mogla da ponovim sa dva momka 'sa strane', odnosno, ne bih mogla to da uradim bez emocija prema jednom od njih. Možete se zgroziti i pitati 'a gde su tu bile emocije', ali situacija je bila tako postavljena kao da smo nas dvoje imali vibrator uživo, taj drugi momak je bio samo naše pomagalo, naša igračka...
I, da preduhitrim pitanja da li je i on bio sa nas dve - nije, zato što on to nije želeo, nije bio siguran da li sam ja spremna na to, da li ću ja posle biti povređena.
ja sam zgrozen.....kuku.....tvoj decko doveo jos jednog..oooooo.....yebo te zivot....pa ima li mozga on...ili ti...da ste se vencali mozda bi ga zvao za kuma,a?...e,to vec ne mogu da zamislim....da dovedem neku devojku sto je ono leva,to u redu,ali svoju devojku da poturam nekom,boze ti sacuvaj...pa ajde za njega,al gde je tebi bio mozak u tom trenutku...u hodniku,jel.....
neka sam satir sto puta ...to devojci nikad ne bih mogao da uradim...devojka je svetinja...zato sto je sa mnom...dok je sa mnom...dan..dan..mesec dana ..mesec dana....ali dok je sa mnom zna da je samo sa mnom...i da je niko nece uvrediti i podsmevati se...a kamoli da dozvolim da sutra pricaju za njom kako je njen decko doveo jos jednog da malo orgijaju...
mackice,bas sam u jednom trenutku pomislio,zbog nekih tvojih postova,da si onako bas super,na mestu.....da fino razmisljas...sad sam se totalno razocarao..bre...
i ovaj bio normalan dok nije poludeo..
nikad..odvratna je i sama pomisao na to..drugi muskarac u blizini...ne bih podnela da me dodirne..da ne govorim o nepostovanju partnera..
 
strumpfeta:
zar niko nije probao :?:
ja nisam,ali kako svi mi imamo fantazije,to je moja,samo ne verujem da bih je ikada izvela,vise volim da to ostane na fantazija nivou :wink:

Pa ..ovo je -od reci do reci- isto misljenje kao i moje...pa ...da se ne ponavljam.... :wink:
 
ja znam zbog cega je devilish izvukla ovu temu...al ne mogu da vam kazem...ali jedno mogu da vam kazem...najgore je kad pokisnes...pa te tako mokrog dohvati promaja...onda si nayebo samo tako...
 
Nervira me sto na svim slobodnijim temama ima vise ljudi koji kupe poene nebili slucajno od svojih poruka imali neke koristi, nego onih koji zaista kazu ono sto misle i sto su eventualno doziveli.Podrska za svakog ko je iole iskren ti mackice sta reci svaka cast (treba ovde vise takvih). :wink:
 
Ja i moja ex smo pre dve godine probali cetvorku i bilo je fenomenalno,pokrenuo sam slicnu temu pre jedno mesec dana ali su me skoro bojkotovali sa foruma zato sto ljudi cim nesto nije svakodnevno odma krece rulja da pljuje po tebi i da provocira... al na balkanu smo pa je oprosteno :lol:
 
nikoletina:
Ja i moja ex smo pre dve godine probali cetvorku i bilo je fenomenalno,pokrenuo sam slicnu temu pre jedno mesec dana ali su me skoro bojkotovali sa foruma zato sto ljudi cim nesto nije svakodnevno odma krece rulja da pljuje po tebi i da provocira... al na balkanu smo pa je oprosteno :lol:
Ma sve su to brate neznalice (ono kao oni su za staromodne varijante) sto onda i citaju ovakve teme ako in ne golicaju mastu.Naravno svima normalnima je klasika ono sto je standard ali i svima ponekad prija osvezenje.
 

Back
Top