Da li vas sex umara?

shtiklica

Zainteresovan član
Poruka
125
Došla sam u poziciju da me sex umara umesto relaksira.
Taman se ponadam večernjoj ševi kad njemu nemože se dići !!!
Zaboleše me usta ne bi li se zadovoljila.
Došlo vreme da padam na vibrator !!!

Da li Vas sex ponekad umara i zbog čega ?
 
shtiklica:
Došla sam u poziciju da me sex umara umesto relaksira.
Taman se ponadam večernjoj ševi kad njemu nemože se dići !!!
Zaboleše me usta ne bi li se zadovoljila.
Došlo vreme da padam na vibrator !!!

Da li Vas sex ponekad umara i zbog čega ?

Da umara me bas, to je bre isto ko gimnastika, svi me misici bole posle seksa.......a i ono sto kazes da ne moze da mu se digne i kod nas se nekad desi, pa ja pusim li pusim dok ne popizdim i na kraju mu pregrizem kitu......e, pa se onda posle pitaju zasto ga raskrvarim...... :lol: :twisted:
 
Hahahahahahahhaah e jesi luda majke mi......:lol: :lol: :lol:
Totalno te razumem.....ali ja nema problema sa tim da njemu ne moze da se digne nego ja ne mogu da se primim na njega a on se jadni sve trudi trazeci ONO mesto da me napali....Kreten... I onda nemam zivaca za sex...Ne volim kad neko ne zna ,...a misli da zna...
 
uglavnom od blajvanja nekome kome se ne dizhe na mene a inache mu je potencija ok...hah...shto si utekla kad su delili mozak ostaje nedoumica...

umara me ponekad imam i upalu mishitja mrzim budjavu misionarsq to mora da je neshto najgore u sexu ikada...vishe muke od te poze mozhe nositi samo okopavanje malinjaka ili tako neka intelektualna disciplina a na nashim rodnim oranicama...
ranije me par puta boleo jezik...tj ono ispod jezika ona shto ima kao mala opna shto spaja jezik s donjim nepcima...uh kako gadan osetjaj...
 
e auntun, brate.......veceras je stvarno interesantno citati te, majke mi...hahahahahaah
imas neku inspiraciju...
a sto se tice "za dobrog partnera nema lose partnerke"...............samo tako se ne slazem.moz' ti da budes dobar kol'ko 'oces, ako je on-a mutav-a ili nepomican-na - dzaba
 
Peta W.:
E vala ja da sam mushko nikad ne bih..... tu koja nepomichno lezhi kao mrtva krava... :roll:
10.gif
 
istrazivach:
Da li mislish da postoji zena koja je toliko neosecajna da moze nereagovati na dobrog ili iskusnog partnera?
Ne mislim da je neosecajna.Mislim na onu koja se samo opruzhi i cheka da zaginesh na njoj i oko nje,pri tom po mogucstvu ne menjati pozu uopshte,a sama se ne trudi ni mali prst oko tebe da pomeri....I josh misli da si obavezan sve to... E to sam mislila.
 
Peta W.:
Ne mislim da je neosecajna.Mislim na onu koja se samo opruzhi i cheka da zaginesh na njoj i oko nje,pri tom po mogucstvu ne menjati pozu uopshte,a sama se ne trudi ni mali prst oko tebe da pomeri....I josh misli da si obavezan sve to... E to sam mislila.


Ok...iskreno nisam naishao na takvu osobu, a ako ih ima onda su neprijatelji same sebi...
 
Peta W.:
Ne mislim da je neosecajna.Mislim na onu koja se samo opruzhi i cheka da zaginesh na njoj i oko nje,pri tom po mogucstvu ne menjati pozu uopshte,a sama se ne trudi ni mali prst oko tebe da pomeri....I josh misli da si obavezan sve to... E to sam mislila.

...kad je sex u pitanju i treba da zagines! to je odlika pravih kobri :lol: :lol: :lol:
 
elenabg:
NE, kvalitetan sex ne moze da umara, ti si ocigledno sa pogresnim tipom

tacno, kad je sex dobar odnosno pravi onda ne umara, vec naprotiv odmara...posle spavas ko bebica , ustanes u 6 ujutru i imas energije da pretumbas ceo svet:))
a ako je sex los, onda je smoran i umara jer se trudis da fizickim naporom nadoknadis ono sto tu ne postoji...kompatibilnost i konekcija, a to ne moze da se nadoknadi vec ili toga ima ili ne....
zato , ne trudite se sa ljudima sa kojima ocigledno nemate konekciju....
 

Back
Top