o proslosti

ne. ali moze nekog drugog da ukopa.
7.gif

hehehe .. a sta imate protiv kopanja...VI KRIJETE NESTO!!
 
Sta ti je bitno kopati po necijoj proslosti? Zar ti nije bitno da je sada sa tobom i da te voli. Ako te iskreno voli reci ce ti sam ono sto treba da znas kada za to dodje vreme. Ako nema dovoljo poverenja u tebe ili nesto vazno krije, jednostavno ta veza ni ne valja i treba se okrenuti i otici. I kao sto izreka kaze, mozes samo sebe povrediti. Da li saznanjem neke cinjenice ili polucicnjenice, ali ne i celu pricu i okolnosti, ili tako sto ce ta osoba saznati da istrazujes i izgubice poverenje. Na kraju krajeva, ako te nesto interesuje pitaj njega a ne raspituj se okolo.
 
gladiolica:
jel verujete u ovo:
ko god dugo kopa po tudjoj proslosti i sam bude ukopan!
ko dugo kopa fizicki je radnik, pa makar kopao i po tudjoj proshlosti. Mene grozi i sama zamisao da bi neko(neka) mogao/la iza mojih ledja raspitivati se i spijunirati shta je to ranije bilo. Inache mushkarci ionako rado prichaju o sebi, u principu treba joj samo malo strpljenja i saznace i vishe nego shto zeli.
 
Djeluje mi nezamislivo.Iiii...neinteresantno. Nekad pitam tu osobu, cisto iz radoznalosti, i posto nekako inspirisem ljude da mi govore istinu, onda se nekad posle pokajem sto sam ista pitala.
Volim ja da znam sve(makar i po cijenu razocarenja), ali samo ako je ta osoba spremna to da mi kaze.
Ima ona pjesma od Ace Lukas, sto, izmedju ostalog, kaze "Sto manje znas o meni, za tebe bolje je"
Zato je bolje ostaviti proslost da stoji tamo gdje joj je i mjesto.
 

Back
Top