Tehnika ili Velicina....:)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MIMA blue

Zainteresovan član
Poruka
301
E pa dragi moji ,

Neki kazu velicina nije bitna , bitna je tehnika, ali npr. ja se bas ne slazem sa tom teorijom...:idea:

Mislim realno , ipak vizuelno i osetno utice velicina, a dzaba ti tehnika ako je "smoki" ...!!!!

Ajde da cujem vase iskreno misljenje o tome..po mogucstvu iz iskustva....:roll:

:?: :?: :?:
 
Ma najbolji je prosecan ili malo veci od proseka u kombinaciji s tehnikom.

Ma ne treba se opterecivati. Ako nekoj bude predobro onda joj naplatis sex, ako joj bude lose onda nek si nadje drugog i sve stima.
Samo ne verujem da ima kod mladih ljudi losih yebaca postoje samo iskompleksirane zene koje vole drugog ponizavat jer je i njih neko ponizavao zbog malih sisa ili sta znam cega vec ne.
 
Gospodo prosecan cerviks , a to je onaj prolaz u koji ulazi penis, a koji se prostire od spoljnog ulaza u zenske genitalne organe pa do pocetka materice, je 10 cm. A prosecan penis je 15 cm. Tako da teorija o velicini ne pije vodu. Vecina penisa je duza nego sto prirodno cerviks moze da primi. Stvar je u tome sto je predeo cerviksa mnogo rastegljiv pa veci penis moze da udje zato sto se cerviks rastegne. Ali je to ipak i sok sa sam cerviks. Mnogo je bitnija debljina zbog polozaja clitorisa u odnosu na vaginalni otvor da bi se on nadrazivao. Posto su nervi za nadrazaj u clitorisu i jos nekim delovima oko vaginalnog otvora. Daleko je bitnije da penis ima dovljnu debljinu da prelazi i preko njih nego nego da ima duzinu da razvljajuje matericu. Verovatno ni jednoj devojci ne prija da joj lik sa 25 cm razvaljuje creva.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top