Da li treba u sexu

dzordzV76

Primećen član
Poruka
980
imati poštovanje prema partnerki ili partneru?
Mislim da je to štetno za dobar sex!
Treba sa svojom voljenom voditi ljubav kao sa ženskom, ljbavnicom, kurvom, kurtizanom, ali ne kao sa majkom vaše dece, ili buduće dece, sa strahom isl. I obrnuto za žene.

Naravno ne mislim da je treba silovati i iživljavati se.

Šta mislite?
 
dzordzV76:
imati poštovanje prema partnerki ili partneru?
Mislim da je to štetno za dobar sex!
Treba sa svojom voljenom voditi ljubav kao sa ženskom, ljbavnicom, kurvom, kurtizanom, ali ne kao sa majkom vaše dece, ili buduće dece, sa strahom isl. I obrnuto za žene.

Naravno ne mislim da je treba silovati i iživljavati se.

Šta mislite?

Mislim da si otkrioo toplu vodu:roll:
Malo si pogresno postavio pitanje. Naravno da treba da me postuje svugde, pa i u krevetu. Ali to ne znaci da se preda mnom "pravi fin." U sexu je dozvoljeno sve sto i jednom i drugom partneru odgovara.
 
Malo mi je nebulozno da uopste vodim ljubav sa nekom prema kojoj nemam postovanje. To bi mi vise licilo na izivljavanje nego na sex. Da se pogresno ne shvatim, grub sex je ponekad ok, ako su oboje za to, ali neko tretiranje osobe sa kojom se sexas je za mene debilan akt.

O emocijama da ne govorimo. Tj. ti si ustvari i rekao da ih ne treba imati.... sto je opet suprotno svemu normalnome...
 
dzordzV76:
imati poštovanje prema partnerki ili partneru?
Mislim da je to štetno za dobar sex!
Treba sa svojom voljenom voditi ljubav kao sa ženskom, ljbavnicom, kurvom, kurtizanom, ali ne kao sa majkom vaše dece, ili buduće dece, sa strahom isl. I obrnuto za žene.

Naravno ne mislim da je treba silovati i iživljavati se.

Šta mislite?

a od chega da strahujem ako tje biti majka moje dece?...ako tjesh da provedesh s nekim narednih 50god od chega strahujesh choveche maleni?...posthovati treba i insekte a da ne govorimo o osobama u koje turash svoj penis...to shto bi ti urlo "trpi qrvo" to je neka druga pricha...mediji okolina detinjstvo itd...

shta mislim?...da si toop

budimo realni...
 
Dina81:
Kad pocinjes seks mozak na otavu i nema problema!!!
Ma sve ja to znam!
Pročitao sam kako se partneri neki put stide svojih želja, jer negde duboko u sebi strahuju da iskažu svoju prirodu u sexu u potpunosti zbog parterovog eventualnog mišljenja o njima. A to bi uradili sa nekim ko ih ne poznaje, niti će ih ikada upoznati, tkz. kres varijanta.
 
Petar_Pan:
Malo mi je nebulozno da uopste vodim ljubav sa nekom prema kojoj nemam postovanje. To bi mi vise licilo na izivljavanje nego na sex. Da se pogresno ne shvatim, grub sex je ponekad ok, ako su oboje za to, ali neko tretiranje osobe sa kojom se sexas je za mene debilan akt.

O emocijama da ne govorimo. Tj. ti si ustvari i rekao da ih ne treba imati.... sto je opet suprotno svemu normalnome...
Ja spominjao emocije?
 
Prikane.... oralni, analni ili bilo koji drugi sex je normalna stvar.... Prema tome, ako je tebi o.k. da se opustis sa nekom kojoj placas, a nije o.k. da se opustis sa nekom koju volis ili gajis neka osecanja, onda imas pogresan stav o sexu. Hocu da kazem da koliko ti uzivas u nekim stvarima, a da se one ne odnose samo na misionarsku pozu, tako i devojke vole te stvari koje volis i ti. Druga sitnica koja je bitna je :Kako ces predstaviti to sto ti volis. Znaci, ako kazes... "E mala, 'aj mi malo popljagaj (mada i u nekim slucajevima i to moze biti o.k.), logicno je da ce devojka pobeci, osim ako niste u vezi dugo i znate sta prija jedno drugom. Samo zamisli da riba postavi takvo pitanje kao sto si ti postavio?!!!
 

Back
Top