Kladionica, tiketi, tipovi...

Selta - Osasuna 1 & 2-4 (2,30)
Rad - Partizan 2 & 2-4 (2,10)
Split - Haduk Split 2 & 2-4 (2,15) (realnije mi je 2 & 0-3 ali je mala kvota)
Den Hag - Fejenord 2 & 2-4 (1,95)

Kvota 20,24 Max Bet

Potencijalna mina je zadnji par jer igraju zadnji na tabeli protiv prvih a to nikad nije dobro.
 
nedelja190217c.jpg


pih... mogao je Ante Erceg da turi još jedan, al dogovorili se Splićani... trebalo je da vodim računa...
Ipak, Lion je postigao podvig posle vodjstva Dijon-a al džaba sad
Šta da radimo, živa igra i prijateljski dogovori :D

- - - - - - - - - -

naravno - najmanja kvota :lol:
 
Poslednja izmena:
Hvala što si mi pojasnio baš sam bio zbunjen :lol:

P.S. Pukao i danas na bordo gengamp gg i rad golovi 1+

čekam valensija-bilbao u singlu

u plusu za vikend šta god bude sa onim prvim tiketom

Balkan Bet, s nogu... za doručak...
63-9415-32542698-09032531
Sampdoriu sam namirisao, al nisam znao da će Lega Warszava da proda meč plus opet ponovio Splićane

Sledeći vikend - igram sistem
Kako to funkcioniše, jel neko to do sada objasnio?
Može link ka objašnjenju
Koliki je minimum za uplatu i sve što uz to ide...
Pa ako će me proda jedan meč nek proda... al da uzmem neki ćorav dinar...
 
Poslednja izmena:
NIZOZEMSKA: Eerste Divisie / fudbal
20:00h Jong PSV-Breda
tip: 3+ kvota: @1.70

Nakon loseg vikenda, pocinjem sa novom sedmicom sa Holandjanima. Kladionice su vise nego dobar koeficijent dali za ovaj mec, na igranje golova. Kad se pogleda tabela, oba tima igraju na gol vise, mozda nisu dve najefikasnije ekipe lige, ali golova ima. U tri medjusobna meca dva puta je bilo tri ili vise pogodaka. Nadam se da ce napadaci oba tima biti raspolozeni, i da se ovaj par zaokruzi na tiketu.

RUMUNJSKA: Liga 1 / fudbal
19:30h Din. Bucharest-Botosani
tip: D2+ (domacin daje dva ili vise golova) kvota: @1.70

Drugi najpoznatiji klub iz glavnog grada Rumunije docekuje osmoplasirani Botosani. Din. Bucharest je na sedmom mjestu za 32 boda, tri manje od Astre koja je sesta i to je zadnje mjesto koje vodi u playoff za prvaka. Jos tri kola je do kraja, Dinamu je ovo neki zadnji voz ako planira u taj playoff, a to sigurno ova ekipa zasluzuje koja je prvak zemlje bila ni vise ni manje nego osamnaest puta. Gosti sa sjevera drzave su takodje u borbi za to sesto mjesto, ali ja prednost dajem domacinu.

TURSKA: Super Lig / fudbal
18:00h Trabzonspor-Alanyaspor
tip: D2+ (domacin daje dva ili vise golova) kvota: @1.70

Zbog slabasne ponude, morace Turci na tiket. Tesko ih je pogoditi, ali ovo je zanimljiv tip. Domacini su trenutno sedmi i sa eventualnom pobjedom bi dosli samo na cetiri boda zaostatka za Fenerbahce-om koji je na poziciji koja vodi u evropska takmicenja. Trabzon je u rezultatskoj formi, cetiri pobjede u nizu, i to su bile teske utakmice, dok gosti u zadnjih pet meceva imaju cetiri poraza i jednu pobjedu u proslom kolu na svom terenu protiv Genclerbirligi-a. Dajem prednost kvalitetnijoj i ekipi koja je vise nego u boljoj formi.


UKUPNO PAROVA: 10
DOBITNI: 4
GUBITNI: 6
 
Juce smo se malo rekreirali na kladzi jelte... :mrgreen:
Dakle, krenuo sam sa po zelenom na Kiel sa hendikepom od -6 (proslo lagano) i Bayern (kosarka) sa hendikepom +9,5. Prosle obe.
Onda sam turio 300 EUR na Real protiv Valensije (kvota 1,44) i jos za vreme utakmice dodao jos 400 i nesto EUR...proslo i to.
Na kraju sam jos da mi ne bude dosadno stavio 744 EUR da ce se Paris SG-Toulouse zavrsiti nereseno (par minuta pred kraj utakmice). Proslo i to...na kraju sam sve djuture isplatio 1.100 EUR, sto nije ni malo lose. :lol:

wette_19.02.2017_1.jpg


wette_19.02.2017_2.jpg


wette_19.02.2017_3.jpg


wette_19.02.2017_4.jpg


wette_19.02.2017_5.jpg
 
Kolika je sigurica igrati 3+ na utakmice Notingem Foresta, svaki put sam prošao tu utakmicu :mrgreen: A kvote boli glava

Isto važi za Jang Bojs
Kao singl možeš da se zavitlavaš ali kada ih stavljaš na tiket 2+ je sigurnija rabota...

- - - - - - - - - -

ponedeljak200217b.jpg


dakle, tiketi su otplaćeni pa sam samo gledao dal će dodju...

TIKET 1:
neverovatno...
Češki Liberec i Zlin nisu skoro imali ovakvu utakmicu u svom istorijatu
takodje važi za Turske zajebante sa golovima koji su danas izdržali sat i po da ne daju ni jedan

- - - - - - - - - -

TIKET 2:
Dinamo Bukurešt pred sam kraj daje go a nije trebao...
Rumunska posla

Sad čekam dal će bude mućka sa poslednjom tekmom...
pa ako bude imam pravo na NAPLATI PROMAŠAJ - ULOG X 2 obzirom na kvotu
 
Danas slučajno prodjem pored kladionice.......Setim se ima liga prvaka, nema košarke, ajd jednu hiljadarku rekreativno da se isprati.

I nalupam se za sve pare.............

I kad igraš tako onda i kvota 80 lagano dodje

aaaaaaaaaaa.jpg



Pa i skoro 40

bbbbbbbbbb.jpg


A već sam prošao GG4+ na obe, to je treći tiket, a četvrti je 3+ i Atletiko i GG4+ na Mančester.
Od hiljadarke prodjem preko 20 000 dinara, na zajeba.nciju.
 
Ma rekreativno, po 100 dinara........Mislim glupo je juriti kvotu 80 sem rekreativno za simboličan ulog.......Malo sam jače odigrao GG4+ na obe i ovaj sa Atletikom i 3+ i GG4+ na Mančester, ali ni to ništa preterano........
Košarka je moj sport, fudbal samo ponekad.
Na košarci se već stavlajui ozbiljnije svote.:per:
 
Kosti svaka čast, a ja da nastavim da vas smaram sa svojim bušnim tiketima
Osećam se čudno kad mi neki prodje, ali - za sada je sve u redu

krećemo

utorak210217.jpg


Tiket 1:
Derbi ne ume da daje golove, aj da mu verujem
Ostali su dali po traženi
Koliko god je voleo Trnava ima pravo i da izgubi

Tiket 2:
E ovde je priča interesantnija
Kod on-line kladjenja, za razliku od besplatne liste, postoji prednost kad kladionice dobiju info da valja promeniti kvotu...
Tako je bilo sa Urlikom Brizbejna... Iako apsolutni favorit koji je mogao da oduva protivnika, nešto je presudilo da do toga ne dodje
Prilikom samog procesa uplate, na ekranu obaveštenje - da li prihvatate izmenu kvote na Brisbane Roars sa 1.40 na 1.50?
Od kad kladža časti za favorita?
Koliko mene sećanje služi pred utakmicu se spušta kvota, ne diže se...
I ja odmah stavim X što se pokazalo ispravnim

E jedino ne znam zašto je Sutjeska odmah na početku dala go a na samom kraju primila
sem da zaključim da su i Djetići pošli Evropskim Putem iz keca u iks
 
Poslednja izmena:
Balkan Bet, s nogu... za doručak...
63-9415-32542698-09032531
Sampdoriu sam namirisao, al nisam znao da će Lega Warszava da proda meč plus opet ponovio Splićane

Sledeći vikend - igram sistem
Kako to funkcioniše, jel neko to do sada objasnio?
Može link ka objašnjenju
Koliki je minimum za uplatu i sve što uz to ide...
Pa ako će me proda jedan meč nek proda... al da uzmem neki ćorav dinar...

Evo dva zgodna sistema, koje ja često igram, posebno ovaj sa osam dogadjaja i šest tiketa.
Dušu dao za košarku.

8 dogadjaja 6 listica.jpg


skraceni od 10 dogadjaja.jpg
 
konačno utrefih sledeće, da ne lupam glavom dal će bude mnogo ili malo golova

PORTO - JUVENTUS iz X u 2
SEVILLA - LEICESTER GG (baš zato što su forcali 2.10 kvotu za ovu situaciju)

na 50 dinara 556.50 u Balkan Betu
nemaju on line proveru tiketa pa mi ne vredi da ostavljam link sem da fotkam ako mi neko slučajno ne veruje :super:

- - - - - - - - - -

kvota 11.13

- - - - - - - - - -

@kosta1703
hvala :hvala:
 
čim dodju sitnije parice na mufte deo vratim tako što pravim kretenski naivne tikete gde se parovi biraju po sistemu Yugo45 - BMW

subota250217.jpg


Šta ću volem Ferencvaroš iako je ovo zeznut derbi, zatim malo zapadnije Tun je bolji pa bolji samo dal će to da iskoriste,
Nemačka Herta bi valjalo da dodje tim pre što je u senci bitnijih tekmi, Kortrajk i Nec ko ne voli taj ne treba da živi
Jang Bojsi će oduvaju Grasshoperse sem ako ne bude nerešeno, Plzenj i Domžale šta urade uradili su tu su radi razbibrige i jače kvote :D


Samo me zanima ko će danas da PODVALI
Da li će to biti Bajern ili će to biti Juventus možda baš Crvena Zvezda u Bačkom P. ili ponovo Monako da ne pominjem Čelzi? :D
 
Poslednja izmena:
Puk'o ko zvečka... bole tiketi sa jednim promašajem a status postavljenog odavno znate, taj je ispao najgori
1564-3011448-1478 na primer jedan koji ne možemo nazvati nameštaljkom već - pukom srećom, za kladžu

elem, u ponedeljak se igra po meni jedna mega utakmica a to je Galatsaraj - Bešiktaš
Kladže su stavile kvote 3.00 za 1, X ili 2
Znamo da je Bešiktaš bolji ali da li kladže po belom svetu zanima sport?

image.jpg


evo i ostatak sveta deli moje mišljenje, ali avaj... previše je uplata na Bešiktaš
 

Back
Top