KO SU DEVICE?

Ali su perverzne mmm:mrgreen::heart: (posebno kad popiju)
Ovaj lik je neverovatan zaista...Kako duboko analizira situaciju, vidi slabosti neprijatelja i sagledava širu sliku...I pritom ima m*** i dobija da napusti zemlju dok još ima i najmanje nade za ostvaranje zadatka kome se ne posvetio 100%...I na sve to deluje jako obrazovano, odlično priča engleski i ima manire i ukusa :)
 
Opasne kao neprijatelj, a jos bolji prijatelj, verne, detaljne, analiziramo sve, svaki odgovor koji dobijemo prodje kroz hiljadu "zasto i zato" , vredne, materijalisti, hladne spoljasnosti a izuzetno emotivne, verni partneri, dobrog stila i ukusa u zivotu, lose pri izboru partnera, cvrsto stojimo na zemlji kod nas oblaci ne postoje osim na papiru... Ne znam šta bih još dodala. A da, ona izreka "ispod mire sto djavola vire" je potpuno tačna.
 
Sve tačno osim da smo Materijalisti. Doude ženske koje sam upznao jesu ali muške ne...Meni je novac samo papir, nešto prljavo...:mrgreen: Takođe umemo da maštamo, bar ja...:) Ali u izvršenju smo racionalne, tačno.
 
Sve tačno osim da smo Materijalisti.

Nemoj da te zbuni to ''Materijalisti'' koje se u današnje vreme koristi u negativnom kontekstu. Materijalisti je više u filozofskom pogledu na svet, ljude, dešavanja i principe pre nego li na jurnjavu za novcem i slično.

Kod Devica je ispoljena potreba za funkcionalnošću stvari, a sve muške Device koje poznajem su pravi Tinkeri

Tinkerer_head.jpg


Sve vrste optike, odnosno pomoćnih sredstava koja služe za optiku, su u domenu znaka Device (znak Riba strahovito privlači fotografija, a Devica omogućuje što bolji kvalitet slike)

47687d1433816266-image-my-laser-test-bench-test-bench.jpg


 
Ja imam drugaricu duplu devicu sa mesecom u devici, nemam sta vise da kazem osim da nije normalna. I fizicki je devica, a bludnici. Zatim posti i na pricestu ispoveda svoja bludnicenja svesteniku. Afrodizijak su joj stranci i matorci, i naravno pare.
 
Gde joj je Venera, kakve aspekte ima?
Moja sestra od tetke je dupla Devica, mada na nju mnogo utiče Vaga. Ima Ve0Me u 1. u Vagi.
Ima obraščiće od Vage i pravi je gurman. Kao dete je bila buca, sad je već prava asc Devica. Visoka tj. vitka.
 
Nemam kartu. Radi joj merkur, stalno se dopisivala sa likovima, satima tumacila poruke, citala izmedju redova, rasclanjavala recenice, naglasavala reci u analizama..oblaci samo firmirane stvari, i kroz iste procenjuje frajere. Srednje je visine, ima stupaste noge i goji se samo u donjem delu
 

Back
Top