Ova 3 horoskopska znaka su najbolji ljudi, nikada vas neće izneveriti

Ај овако. Добри људи су добри људи и то нема везе ни са хороскопским знаком, ни са нумерологијим и осгалим.
Али, тај моменат ,,неће вас изневерити" је споран.
Оно што их све везује ( на основу мог искуства) је да хоће још како ће изневерити, углавном ненамерно из егоистичних разлога а највећи је проблем што ма колико им објашњавао шра су урадили, одбиће да прихвате и схвате јер имају чврсто убеђење да нису ништа погрешили.
Сходно томе, неће поправити, неће се никада ни извинити.
 
Čitam nekad sebe, i zapitam se što se bar povemeno ne uozbiljim.
A da Vam kažem da sam inače i peviše ozbiljna, ne biste verovali :cool:

Otac mi je rak, Brat mi je rak.
Uvek kažem za oca da je bolji Čovek nego ću ja ikad biti.
Ima svoje mane, naravno.
Ali, šta god sam uradila, zgrešila, pogrešila, oprostio je.
Ako sam pala, tu je bila njegova ruka da me podigne.
Kako u vreme kad sam bila beba, tako i dan danas.
Možda i jedini čovek za kojeg sigurno znam da je i iza i ispred mene.
Neka ga Bog samo još dugo poživi.
No, nije takav samo prema meni.Pomogne kome može i ne gleda računicu.
Mogu da ga svrstam s jedne strane u materijalnog tipa ličnosti, ali to je više borba za život.
Snažan je kao ličnost.Nimalo patetičan.Preživeo je pakao od života, a niko ga nije čuo da se požalio.
Nekad se pitam od čega je.Da ga ne poznajem, rekla bih da je neosetljiv, hladan, proračunat itd. Ovako...divim mu se.
Ne kao ocu, već kao čoveku.
Brat...ni truna lukavosti, a kamoli čega drugog lošeg u sebi...Brat kojeg je nemoguće zameniti.
Najbolji na svetu.
 
Имам ватру, имам земљу, ваздух ме разгори али не иде, вода угаси, баланс, драги моји, баланс је потребан.
Можда ипак земљани са подзнаком у води 🤔
Отерајте ме!

Balans bi možda bila zemlja.To ja onako, intuitivno.
Ne znam šta kažu astrolozi.
 
Ovo nema veze sa životom , pa zato mislim da je sve ovo izmislio , kao fora horoskop o divnim ljudima. :roll:
A ono ustvari , sve ovo je zato jer je nešto zabrljao , pa da ga Tab (rak) ne kazni i Lagerta (supermoderatorka -vaga), samo ne znam ko su mu te ribe kojima se šlihta :think:
E prvi put da me Mita stavi na bar neku listu i ti tako :sad2:
 
Ribe

Pogledajte prilog 1530993

Poznate su po velikodušnosti i saosećanju. Veoma su intuitivne i pune razumevanja, zbog čega posmatraju situaciju šire od trenutnog sukoba. Često ljude oko sebe posmatraju kroz ružičaste naočare i veruju da svi mogu da se promene. Dragim osobama opraštaju, jer žele da žive u harmoničnom okruženju.
Ima li lepšeg komplimenta nego kada ti neko kaže da si dobar (ne najbolji) čovek, pa makar to bio i horoskop?
Momentalno se čovek ozari i želi da to potvrđuje svojim postojanjem.
Trebalo je da bude fora na temi, pa da se nastavi sa ređanjem svih 12 tako da se niko ne oseti izostavljenim.
 

Back
Top