MUSLIMANI U BOSNI SE SPREMAJU DA PONOVO UDARE NA SRBE

Upravo si opisao manji BH entitet... Bijeda...

maxresdefault.jpg
 
Ja, i kakve veze to ima sa mojim postom?

Ima veze što sa pozicije pripadnika naroda ovih nakaza sa slike svakako nisi relevantan da drugima išta spočitavaš. Jer, imati para koje vi svakako nemate ne znači i biti civilizovan. Dovoljno je samo pogledati primer Arapa. Ne i vaš, jer kao što rekoh, za razliku od Arapa koji su divljaci sa parama, vi ste divljaci bez para.
 
Ima veze što sa pozicije pripadnika naroda ovih nakaza sa slike svakako nisi relevantan da drugima išta spočitavaš. Jer, imati para koje vi svakako nemate ne znači i biti civilizovan. Dovoljno je samo pogledati primer Arapa. Ne i vaš, jer kao što rekoh, za razliku od Arapa koji su divljaci sa parama, vi ste divljaci bez para.

Tu ti je sigurno nena negdje, Džemina mati...
 
Bezbjednosne snage Srpske da se pripremaju za odbranu


Udruženje "Čast otadžbine" ocijenilo je da bezbjednosne snage Republike Srpske moraju ozbiljno i organizovano prići pripremama svih subjekata za odbranu Srpske i ne smiju dozvoliti bilo kakvo iznenađenje.

https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=333642

- - - - - - - - - -


BAKIR PRETI RATOM: Pravimo haubice, puške i dronove!


Predsedavajući Predsedništva BiH Bakir Izetbegović ponovno je zapretio ratom i rekao da su zločini koje su počinili pripadnici takozvane Armije BiH "sporadični incidenti".


https://www.kurir.rs/region/bosna-i...r-preti-ratom-pravimo-haubice-puske-i-dronove
 
Da je situacija preko Drine daleko od idilične, ali i da Bošnjaci sistematski pristupaju pripremama za sukobe, upozorava sagovornik "Novosti" blizak bezbednosnim službama Srbije:

- Generali bivše Armije BiH, većinom članovi SDA, održali su početkom novembra sastanak na Jablaničkom jezeru, kome je prisustvovao i Bakir Izetbegović. Jedina tema tog skupa bio je rezime obuke mladih Bošnjaka u periodu od maja prošle do oktobra ove godine.


SASTANAK na Jablaničkom jezeru početkom novembra, prema saznanjima "Novosti", imao je i političku komponentu. Bivše bošnjačke ratne komandante Bakir Izetbegović je informisao o trenutnoj situaciji u BiH. On je govorio o političkim ciljevima, pritiscima koje navodno trpi bošnjački narod, kao i planu za proširenje prava boraca, na čemu su ratni generali posebno insistirali.

Ilegalna vojna obuka, van sistema Oružanih snaga BiH, sprovođena je pod velom delovanja više nevladinih organizacija i udruženja. U plan vojne obuke uključeno je i više streljačkih klubova, koji su, prema obaveštajnim podacima, i osnovani samo u tom cilju. Korišćenju pešadijskog naoružanja mladi Bošnjaci su, od sedam do 12 dana, obučavani u streljanama i na poligonima u Sarajevu, Tuzli, Zenici, Bihaću, Bužima, Maglaju i Živinicama.

Da je reč o temeljnim pripremama za sukobe, osim učešća najviše rangiranih bošnjačkih ratnih komandanata, svedoči i činjenica da je rezervisan i novac, kako bi se dogovoreni plan obuke ostvario u zimskim mesecima.

Informacije "Novosti" nedvoslisleno ukazuju na to da je "mozak operacije" uspostavljanja ilegalne vojske Bakir Izetbegovic


http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:697674-Bakir-sprema-Bosnjake-na-rat
 
Interesantno da je pre 2-3 godine bilo masa videa na youtubu bakirovih paravojnika koji se obucavaju pod krinkom airsofta a sada je vecina toga obrisana

Crna munja iz Caizna je obrisala skoro sve svoje video uradke a bio je jedan interesantan gde se vide 4 vojna kamioona koja su dobili od britanaske vojske a kasnije se pripadnici crnih munja voze na tim kamionima i pjevaju idu turci,idu turci i odose prema banjaluci

 
Interesantno da je pre 2-3 godine bilo masa videa na youtubu bakirovih paravojnika koji se obucavaju pod krinkom airsofta a sada je vecina toga obrisana

Crna munja iz Caizna je obrisala skoro sve svoje video uradke a bio je jedan interesantan gde se vide 4 vojna kamioona koja su dobili od britanaske vojske a kasnije se pripadnici crnih munja voze na tim kamionima i pjevaju idu turci,idu turci i odose prema banjaluci

Vidim stigli su do Banjaluke... Uzgred, videli smo već kako prolaze ti koji kamionima dođu da šire muslimansku propagandu u Srpskoj, recimo skoro u Prijedoru. Druge nismo ni videli.
 
Vidim stigli su do Banjaluke... Uzgred, videli smo već kako prolaze ti koji kamionima dođu da šire muslimansku propagandu u Srpskoj, recimo skoro u Prijedoru. Druge nismo ni videli.

Srbi spavaju
Nekako mi se cini kao da su uloge zamjenjene u odnosu na 1992
Ja razumijem da ima ljudi koji vole da se igraju rata pa se skupili i osnovali 2-3 kluba airosfta ali da u federaciji postoji u svakoj opstini airsoft klub sa stotinama clanova uz to svi su dobro opremljeni,dobre uniforme,dobre replike oruzija,imaju cak i replike minobacaca i stvarno sam zabrinut,to sve lici na ozbiljne vojne treninge i preipreme
Ali pazi ovo sad su poceli da organizuju airsoft klubove i po selima ...Ahmici to je ono selo u centralnoj Bosni gde su ih hrvati izgenocidisali

Crna munja"iz Cazina organizirao je sportske susrete sa prijateljskim airsoft klubovima iz Zenice, Travnika i Ahmića
http://enovosti.ba/video-cazinski-a...vojno-simulacijske-vjezbe-u-coralicima/863870
 
General pukovnik OS BIH je Bosnjak
Bakir je izlobirao da SDA dobije, ministarstvo odbrane, ministarstvo sigurnosti i ministarstvo vanjskih poslova
Uz to Bosnjak se postavlaj na celo SIPE

Poslazu se kockice za ofanzivu

Ma kakve OS BIH ,raspala se onakva JNA gde su ljude 45 god indoktrinirali bratsvom i jedinstvom a ne smijurija od OS BIH
Njavaznijje je gde su rasporedjena skladista naoruzanja,municije ,tesko oruzije itd OS BIH ,ne treba dozvoliti da se MTS izmjeste sa teritoije RS i prebace u federaciju na muslimansku teritoriju
 
Srbi spavaju
Nekako mi se cini kao da su uloge zamjenjene u odnosu na 1992
Ja razumijem da ima ljudi koji vole da se igraju rata pa se skupili i osnovali 2-3 kluba airosfta ali da u federaciji postoji u svakoj opstini airsoft klub sa stotinama clanova uz to svi su dobro opremljeni,dobre uniforme,dobre replike oruzija,imaju cak i replike minobacaca i stvarno sam zabrinut,to sve lici na ozbiljne vojne treninge i preipreme
Ali pazi ovo sad su poceli da organizuju airsoft klubove i po selima ...Ahmici to je ono selo u centralnoj Bosni gde su ih hrvati izgenocidisali

Crna munja"iz Cazina organizirao je sportske susrete sa prijateljskim airsoft klubovima iz Zenice, Travnika i Ahmića
http://enovosti.ba/video-cazinski-a...vojno-simulacijske-vjezbe-u-coralicima/863870

Jasno mi je, Srbi spavaju, muslimani se naoružavaju, pa kad se budu smislili da dođu, onda ćemo opet da ih zgazimo, samo sada zauvek :kafa:
 
Ma kakve OS BIH ,raspala se onakva JNA gde su ljude 45 god indoktrinirali bratsvom i jedinstvom a ne smijurija od OS BIH
Njavaznijje je gde su rasporedjena skladista naoruzanja,municije ,tesko oruzije itd OS BIH ,ne treba dozvoliti da se MTS izmjeste sa teritoije RS i prebace u federaciju na muslimansku teritoriju

Pa pozicioniranje na te pozicije ce omoguciti da se izmesti MTS.
Uh kada udare OS BIH sa Manjace. Pazi da te ne izgenocidisu negde u Lijevce Polju.

I ne zaboravi da ce Mektic biti novi Divjak. A Mektic je jak ko stena. SDA je pozicionirala te bakirove srbe po kljucnim pozicijama
 
Pa pozicioniranje na te pozicije ce omoguciti da se izmesti MTS.
Uh kada udare OS BIH sa Manjace. Pazi da te ne izgenocidisu negde u Lijevce Polju.

I ne zaboravi da ce Mektic biti novi Divjak. A Mektic je jak ko stena. SDA je pozicionirala te bakirove srbe po kljucnim pozicijama

I mi smo pozicionirali artiljeriju iznad Sarajeva, a za razliku od muslimanskih iluzija da mogu da gađaju srpske gradove, mi i te kako imamo mogućnost da sa zemljom sravnimo onu mahalu. Pa bujrum stoko lojava :hahaha:
 
Pa pozicioniranje na te pozicije ce omoguciti da se izmesti MTS.
Uh kada udare OS BIH sa Manjace. Pazi da te ne izgenocidisu negde u Lijevce Polju.

I ne zaboravi da ce Mektic biti novi Divjak. A Mektic je jak ko stena. SDA je pozicionirala te bakirove srbe po kljucnim pozicijama

Nije Mehtic Divljak on je novi Miro Lazovic
OS BIH ce se raspasti a Srbi iz OS BIH ce se prikljuciti OS RS
Ne vjeruje i Bakir u OS BIH jer da vjeruje nebi spremao paravojsku airsoftera
 

Back
Top