Umrla Mira Markovic!

Лака јој земља!​
sadnice_ruza_nina_vajbul.jpg


Неки, назовимо Срби, ће је носити на души! Мислим да су понеки сада одахнули, јер су је се ПЛАШИЛИ!
А МНОГИ, многи су се ОГРЕШИЛИ о породицу Милошевић, јер су веровали лажима о њима! Мислим да због тога неће мирно спавати док год су живи.





А ја додајем, да су их мрзели само НЕЉУДИ и они који нису видели даље од свог носа!

.
 
Ал ће се скупи Свита...ниједан уцвељени није тежак испод милиончета,све заслужни првоборци
Људи сарана ће буде јача него Шаулићева..

оћу ја да носим ковчег и досипам виски Свити за 20 иљада..
није много
 
Ал ће се скупи Свита...ниједан уцвељени није тежак испод милиончета,све заслужни првоборци
Људи сарана ће буде јача него Шаулићева..

оћу ја да носим ковчег и досипам виски Свити за 20 иљада..
није много

Treba je uhapsiti pokojnu i deportovati nazad!
 
Ah, je li to iz Bozijih usta?

- - - - - - - - - -



Razocarat cu te, ali i ti ces jednog dana riknuti, a onda ces se sjetiti sta si zelio Miri Markovic

Свима нам следује 2 метра, само она и њен муж то нису знали, крали су као да ће живети милион година.
 
Лака јој земља!​
sadnice_ruza_nina_vajbul.jpg


Неки, назовимо Срби, ће је носити на души! Мислим да су понеки сада одахнули, јер су је се ПЛАШИЛИ!
А МНОГИ, многи су се ОГРЕШИЛИ о породицу Милошевић, јер су веровали лажима о њима! Мислим да због тога неће мирно спавати док год су живи.





А ја додајем, да су их мрзели само НЕЉУДИ и они који нису видели даље од свог носа!

.

Kakva umetnicka parta za drugaricu Miru :lol:
 
Ima li info gde ce da je sahrane

Ako je prema tome koga je najvise zaduzila Zeljko Mitrovic bi trebao sve troskove da pokrije i mauzolej da joj napravi kao onaj na Crvenom trgu. Pre nje bio je niko i nista, ona mu je Pink napravila.

Vulin bi trebalo i krst i panaiju da nosi... uh cekaj tesko ce to da bidne... sumnjam da ce biti religijskih elemenata.
 
nemoguce da ne troluješ haha
u zemlji u kojoj ne postoje ''dokazi'' ni za šta i gde ''pravda'' i pravo bukv nimalo ne funkcionišu ti bubneš tako nešto
a i kud ćeš većeg dokaza od toga da je bila žena onakvom monstrumu,to bi trebalo da je sasvim dovoljno prosecno inteligentnoj osobi :dash:
 
Ipak, nigde nije dokazano da je "zlikovac" i umedjuvremenu, to su mozda samo govorkanja o njoj.

Toliko je vremena proslo do sad bi se nesto naslo da je zaista kriva, ali tema nije o tome.

Немаш ти појма која је то машинерија била и како су крили трагове и покривали једни друге.
Има их још живих, испливаће и докази, али касно.
 

Back
Top