Vučić: Slušao sam govornike s terase Predsedništva, dronom snimati i moj skup

Dosao Orban u Suboticu i imaju zajednicku sednicu sa Brnabickom, I jedan novinarka jel ste culi da je opozicioni lidet Sergej Trifunovic napao Madjare da ih Vucic doseljava,, Orban naravno zna da je ovo bio lapsus jer je Sergej odmah dao izvinjenje, kaze Orban na zalost nema nas dovoljno, Posle ponavlja Brnaba isto jer je i nju zakacio Sergej za ono rodjenje deteta, Kad je hteo da joj cepa majicu, Naravno sada bi bila fora kada dodje Erdogan da ga pitaju da li je cuo da je Vucic rekao da treba pobit 100 muslimana za 1 Srbina i to mu nabijati na nos ,non stop.
 
Vučić je istakao i da nisu tačni navodi Sputnjika da se na protestu opozicije okupilo 50.000 građana.

"To što su Rusi rekli je bezobzirna i bezobrazna laž", rekao je Vučić.



Аууу, опа бато.. чачка мечку.. :sad2:

Сад неће нас Еу ни Русија.. Е фино прецедниче

- - - - - - - - - -

То што је Спутњик рекао.. извините, омакло ми се.. :mrgreen:
 
РИА Новости јављају да је било неколико десетина хиљада људи

"Отставка! Отставка!", - скандируют несколько десятков тысяч собравшихся.

В Белграде начался массовый протест против президента Сербии

https://ria.ru/20190413/1552667046.html

Opa Đurđo!Jedan po jedan ruski medij okreće leđa Vučiću.Posle izliva besa na Sputnjik,AV će ove druge pokušati da sakrije,jer kuku njemu kada njegovi maloumniji glasači konačno shvate da je AV ******* :lol:
 
Opa Đurđo!Jedan po jedan ruski medij okreće leđa Vučiću.Posle izliva besa na Sputnjik,AV će ove druge pokušati da sakrije,jer kuku njemu kada njegovi maloumniji glasači konačno shvate da je AV ******* :lol:

Прецењујеш их, његови гласачи су принципијелни таман колико и он.
 
samo da se ne izjasnjavmo ko laze kao 48e:sad2:

Еволуција брате!

:per:

- - - - - - - - - -

Sputnjik sa Kremljom ima veze koliko i Krstarica sa Bilom Gejtsom.

А мајмун са истином!??

п.с. Или је то Неша почео да лаже господара...

- - - - - - - - - -

Россия не врет! :rtfm:

Причај српски бре! Да те цео Свет разуме.
 
Otkrio je svoje Mi6 kandze...:whistling:

Vučić: Laž je da je na protestu bilo 50.000 ljudi
https://rs-lat.sputniknews.com/politika/201904141119463524-Vucic-Sputnjik-laz/



J.ebe ga Putin pa rastura...a tek će...kao onog jazavičara....:whistling:


Sputnjik ne laže
https://rs-lat.sputniknews.com/vesti/201904141119463670-sputnjik-ne-laze/



Opa...prvi direktan udar Mi6 Vučića na Ruse....i obratno....:whistling:


VREDE PROTESTI ITEKAKO! ISTERUJU Mi6 PACOVA IZ RUPE!


...

господар.jpg


Донт мес вит ми ју русијан пигс!

- - - - - - - - - -

Kažu da je Merkel isto sovjetski agent.

Zato je htela da gradi Južni tok, severno izdanje 2.

Хтети и моћи нису исто.
 
SPUTNJIK PISA U ISTA SNS OVCIMA

*******I NA APARATIMA

BOTOVI U POSTELJAMA

- - - - - - - - - -

Sramna izjava Sputnika daj odmah da uvedemo sankcije i da vratimo Migove Rusima.

Rekao bih da je AV jos uvek ljut jer Putin nije hteo da govori na mitingu koji mu je spremio i dovukao gresne sendvicare iz cele Srbije da ga cekaju.

I sutnuo psa Pashu
 
Evo sta kaze covek na fejsu..

BOŠKO, Koliko puta shizofreničar treba da te nazove fašistom a ti ne podnosiš krivičnu prijavu. Ja bi ga terao do Božjeg suda Vučić nije uvredio samo tebe već sve moje pretke, moga oca antifašistu koji je život položio u temelje otadžbine. Vučić je sve Srbe nazvao kukavicama. Kosti se mojim herojima prevrću u zemlji od Mačkovog kamena, do Plave groblice i Šida Za uvredu fašista dobija se najmanje godinu dana robije. Šta čekaš da ti okači kukasti krst i okrivi te za Jasenovac, Treblinku, Aušvić., Moj deda je 1913. krvario na Bregalnici, 1914. na Mačkovom kamenu, Dedin brat prešao Albaniju peške (Krf, Vido, Francuska) pa preko Kajmakčalana stigao do Fijume (Rijeka)i tek 1919. stigao kući. Dedin otac ostao u kolektivnoj grobnici kod crkve "Pokrova Presvete Bogorodice" babin otac ostao u Plavoj grobnici, Moj otac kod Šida u selu Viziću poginuo od fašističkog minobacača.Hajde Vučiću još jednom reci nekom Srbinu da je Fašista, Sram te bilo obraza koji nemaš. Fašisti (Četvrtog evroatlanskog fašističkog raj(h)a Toni Bler i Klinton su tvoji prijatelji , Ti mrziš sve što je srpsko ti si srpski Juda.Boško. gde ti je ponos dokle ćeš da trpiš najcrnje uvrede?
 
Evo sta kaze covek na fejsu..

BOŠKO, Koliko puta shizofreničar treba da te nazove fašistom a ti ne podnosiš krivičnu prijavu. Ja bi ga terao do Božjeg suda Vučić nije uvredio samo tebe već sve moje pretke, moga oca antifašistu koji je život položio u temelje otadžbine. Vučić je sve Srbe nazvao kukavicama. Kosti se mojim herojima prevrću u zemlji od Mačkovog kamena, do Plave groblice i Šida Za uvredu fašista dobija se najmanje godinu dana robije. Šta čekaš da ti okači kukasti krst i okrivi te za Jasenovac, Treblinku, Aušvić., Moj deda je 1913. krvario na Bregalnici, 1914. na Mačkovom kamenu, Dedin brat prešao Albaniju peške (Krf, Vido, Francuska) pa preko Kajmakčalana stigao do Fijume (Rijeka)i tek 1919. stigao kući. Dedin otac ostao u kolektivnoj grobnici kod crkve "Pokrova Presvete Bogorodice" babin otac ostao u Plavoj grobnici, Moj otac kod Šida u selu Viziću poginuo od fašističkog minobacača.Hajde Vučiću još jednom reci nekom Srbinu da je Fašista, Sram te bilo obraza koji nemaš. Fašisti (Četvrtog evroatlanskog fašističkog raj(h)a Toni Bler i Klinton su tvoji prijatelji , Ti mrziš sve što je srpsko ti si srpski Juda.Boško. gde ti je ponos dokle ćeš da trpiš najcrnje uvrede?

 

Back
Top