Ухапшен Асанж

Poruka
27.467
https://rs.sputniknews.com/evropa/201904111119429038-britanija-asanz-hapsenje-/
Ухапшен Асанж

Јуче је „Викиликс“ саопштио да је Џулијан Асанж био предмет софистициране шпијунске операције
у еквадорској амбасади у којој се налази од 2012. године.​

Ускоро опширније…
 
Breaking News:
Uhapsen Asange, osnivac WikiLeaks-a!

https://www.blic.rs/vesti/svet/dzul...utm_medium=Foxpush&utm_campaign=Uhapšen Asanž

Ekvador je povukao azil osnivaču "Vikiliksa" Džulijanu Asanžu, nakon čega je on uhapšen u ambasadi Ekvadora u Londonu.

rxKdULUX


Kako je javio BBC, on je uhapšen nakon sedam godina provedenih u ambasadi Ekvadora koja mu je odbrila azil. "Vikiliks" je na svom Tviter nalogu bjavio da je britanska policija odmah ušla u zgradu i privela ga.

:kez:

_nobody_
 
Srecno mu bilo. Trebace mu :(

- - - - - - - - - -

Jel se to opire hapsenju i zasto?

Он је своју ВЕЛИКУ МИСИЈУ обавио, сада могу да му дувају у чибук! :)

Никаква хапшења и иживљавања неће опрати погани образ англоамериканаца
после скандала са "Викиликсом"..
 
Ekvadorska ambasada je uskratila zastitu Julanu Assangeu i dozvolila Britanskoj policiji da ga uhapsi.
Ocekuje se njegova ekstradikcija u Ameriku gde ce biti osudjen na dozivotnu robiju.
Eto to je borba zapada za ljudska prava.


 
Poslednja izmena:
Meni sve oko tog wikileaks je krajnje smesno!!!

Niko nije niti kaznjen niti uhapsen , belosvetski mocnici vise ni ne kriju svoje zakulisane radnje je jedino sto se promenilo posle wikileaks (ko i Panama papers).

Edvard Snouden je samo potvrdio da su nove tehnologije i platforme prvenstveno u sluzbi spijunaze, pa sve ostalo ...


I ?!?!

Nikom nista , lolcina u kakvom svetu mi zivimo ...
(Marko, 11. april 2019 11:49) # Link komentara
 
Meni sve oko tog wikileaks je krajnje smesno!!!

Niko nije niti kaznjen niti uhapsen , belosvetski mocnici vise ni ne kriju svoje zakulisane radnje je jedino sto se promenilo posle wikileaks (ko i Panama papers).

Edvard Snouden je samo potvrdio da su nove tehnologije i platforme prvenstveno u sluzbi spijunaze, pa sve ostalo ...


I ?!?!

Nikom nista , lolcina u kakvom svetu mi zivimo ...
(Marko, 11. april 2019 11:49) # Link komentara
 
Postoje 2 opcije:

1. Da ga USA oslobodi i ispadne nekakav pozitivac baja, jer ne znam zasto im je on vise potreban. Da sklope neki deal sa njim, znaci on slobodan ali da cuti na dalje.

2. Ipak mora da ga hapsi jer zakon je zakon, a oslobadjanje bi bio los primer i prostor za moguce ponavljanje istog u buducnosti.
 
Ovo je najbolji dokaz da na zapadu nema slobode

Sloboda postoji samo imaginarno dok radis i pises kako traze vladari iz senke oliceni u dubokoj drzavi

Ocekivano je sve ovo bilo

Sam je kriv za to sta je trazio u toj fasistickoj zemlji

Trebao je da ode u Rusiju Belorusiju Kinu , tamo bi bio zasticen i mogao bi slobodno da obavlja svoj novinarski posao

Ovako ce biti ubijen od strane CIA jer je raskrinkao njihovu zlocinacku prirodu i celom svetu pokazao da su Amerika i Velika Britanija najzlocinackije drzave sveta
 
Isporučiće ga Amerima sigurno. Poznato je da tamo protiv njega postoji zapečaćena optužnica, koja je trebala da ostane tajna, al se neko zajebo pa je isplivalo u javnost jesenas. Zanimljivo će biti videti za šta su ga tačno optužili, to se još ne zna.
 

Back
Top