Podzemni tuneli ravne Visoko- Bosanske piramide

Jelica88

Zainteresovan član
Poruka
156
U poslednje vreme sam gledala rane klipove na ovu temu na you tube-u. Procitala na njihovom sajtu razna svedocenja ljudi koji su posetili ove tunele, koji svedoce da su izlecili razne bolesti ili su bar ublazili simptome. Ali posto je to na njihovom sajtu zelim da proverim da li je to samo marketing ili ima nesto u svemu tome.
Da li je neko posetio te tunele i kakva su iskustva?
P.S. nisam znala gde da smestim temu, cinilo mi se da odgovara ovde.
 
Najvise ljudi govori da im boravak u tunelima pomaze kod bronhitisa i astme. Jednim boravkom tamo rese se pumpice na 3-6 meseci. Jedna zena svedoci da je izlecila karcinom pluca.
Za vid takodje govore da im se poboljsao, razni reumatski problemi itd.
Ne znam... mozda lazu... zato sam i otvorila temu da vidim ima li nekog od forumasa da je posetio tunele pa da vidimo da li je to sve tako.
 
Ha ha ha, da mogla bi na vise podforuma. ????
Nisam rekla ni da verujem ni da ne verujem, samo trazim ljude koji su bili tamo da kazu svoje iskustvo.
A svi mi koji nismo bili mozemo samo da delimo svoja misljenja na ovu temu.

- - - - - - - - - -

Ja sam bas radoznala povodom ovog i ako se niko ne javi, moracu da se spakujem da odem i proverim sama ima li tamo necega. ????
 
Navodno je koncentracija kiseonika odlicna i sto se dublje ulazi u tunele to je sve lakse disanje. Pronasli su jednu prostoriju u kojoj je izmereno 42-43 hiljade negativnih jona na cm3. Dok u zatvorenim prostorijama ima oko 100-200. Na planinama ih ima oko 4000-5000. A negativni joni pozitivno uticu na nas organizam kada je njihova koncentracija preko 1000 na cm3.
 
Navodno je koncentracija kiseonika odlicna i sto se dublje ulazi u tunele to je sve lakse disanje. Pronasli su jednu prostoriju u kojoj je izmereno 42-43 hiljade negativnih jona na cm3. Dok u zatvorenim prostorijama ima oko 100-200. Na planinama ih ima oko 4000-5000. A negativni joni pozitivno uticu na nas organizam kada je njihova koncentracija preko 1000 na cm3.

SERES? :D
 
U opisu videa
For some reason, the labyrinth was filled with a loose mixture of sand and small river rocks, either by the culture that created the tunnels or by a subsequent culture. There are millions of tons of material to remove, and all the work must be done by hand.
Bukvalno priznaju da su sami iskopali te tunele.. :dash:

Da li si pogledao video?
Oni iskopavaju postojece tunele koji su zatrpani i uz put pronalaze megalite.
 
Ne mogu da otvorim video,ali su mi i kometrai jasni.
Kad neko ima predubedjenje da je to u Bosni PIRAMMIDA,sagradjena vanzemaljcima,ne mozes je ubediti u suprotno.
Sestro,veruj u sta hoces,nemam nista protiv,ali te za tvoje dobro molim,kad se razbolis,idi kod lekara,nemoj da se lecis kanalima,varikinom,molitvama i slicnim metodama...Ovo ti je moj savet od srca,uz zelju da se nikad ne razbolis.
I smanji YT,tamo je svaka budala srtucnjak,doktor,profesor za vakcine,prirodnu medicinu,fiziku.......itd.
 
Ne mogu da otvorim video,ali su mi i kometrai jasni.
Kad neko ima predubedjenje da je to u Bosni PIRAMMIDA,sagradjena vanzemaljcima,ne mozes je ubediti u suprotno.
Sestro,veruj u sta hoces,nemam nista protiv,ali te za tvoje dobro molim,kad se razbolis,idi kod lekara,nemoj da se lecis kanalima,varikinom,molitvama i slicnim metodama...Ovo ti je moj savet od srca,uz zelju da se nikad ne razbolis.
I smanji YT,tamo je svaka budala srtucnjak,doktor,profesor za vakcine,prirodnu medicinu,fiziku.......itd.

Hvala na savetu. ;-)
Napominjem samo sam radoznala.
Mozda se javi neko ko je bio tamo pa kaze svoje utiske.
 
Ne treba osuđivati, ljudi koji imaju ozbiljne zdravstvene probleme (svoje ili člana porodice) pokušavaju sve i hvataju se za slamke, Jelica je barem potražila savet umesto da slepo poveruje.

Nema od toga ništa Jelice, tu priču o bosanskim piramidama decenijama gura jedan prevarant, kvaziarheolog. Standardni su to metodi prevare, ništa specijalno o čemu bi trebalo diskutovati.

Sve najbolje.
 
Ne treba osuđivati, ljudi koji imaju ozbiljne zdravstvene probleme (svoje ili člana porodice) pokušavaju sve i hvataju se za slamke, Jelica je barem potražila savet umesto da slepo poveruje.

Nema od toga ništa Jelice, tu priču o bosanskim piramidama decenijama gura jedan prevarant, kvaziarheolog. Standardni su to metodi prevare, ništa specijalno o čemu bi trebalo diskutovati.

Sve najbolje.

Hvala na razumevanju :-*
Gledala tako, pa lepo zvuci to sto prica Osmanagic, navodno ispitano ovo, provereno ono, pa reko aj da vidim sta forumasi misle o tome i da li je neko bio, jbg ne znas dok ne vidis. Mada mi nekako ta cela njegova prica deluje kao marketing, da pokusava da napravi turizam tamo. A onda sa druge strane dolaze volonteri iz 50ak drzava da tu kopaju... pa sta me kosta da pitam, proverim. Jel?
 
Naravno, stvar je u tome što sve to počne kao zanimljivost, istraživanje, a onda postepeno preraste u biznis, naravno sa sve većim i smelijim izjavama, drugim kvazinaučnicima koji će tom takvom Osmanagiću dati na kredibilitetu da bi on uzvratio uslugu i podržao njihovu priču, sa televizijama i novinama koje ne brinu za istinitost jer samo gledaju tiraž i jure klikove itd.

Običnom čoveku je sve teže razlikovati nauku od šarlatanstva, mora se biti vrlo oprezan.
 
Treba da idem ovih dana, ali bih voleo da nađem još par ljudi da organizujem dodatno duži boravak tamo. Proleće i leto je pogodno za bivakovanje jer je smeštaj jako skup. Vrlo popularna destinacija pa se ponuda prilagođava tako da je malo poskuplje, bar za mene. To su ozbiljne stvari ali treba malo više (vremena), otići na jedno popodne nije dovoljno. Na primer, bio sam više puta u Felix Romuliana, tamo gde je onaj travnati pravougaonik (atrijum sa fontanom) ali ovo je drugačije... Vidim da će teško to da mi uspe, da nađem nekoga...
 
9.7.3 ПОВЕЋАНИ ОДГОВОР НА ЗДРАВЉЕ ЗА ОРГАНИЗМЕ У ПИРАМИДИ

Још једну студију је обавио др. НБ Егорова на Институту за истраживање и развој Мецхников у оквиру Руске академије медицинских наука. У овој студији, способност торзионог таласања пирамиде је тестирана директно на живим организмима смјештеним унутра.

Експериментална и контролна група белих млађих мишева тежине 12 до 14 грама обоје су заражене сојем 415 вируса С.типхимуриум у једнаким количинама током једног дана.

У мањим дозама контаминације, мишеви похрањени у пирамиди преживјели су брзином од 60%, док је само 7% преживјело у контролној групи.

У већим дозама контаминације, 30% мишева у пирамиди је преживело за разлику од само 3% у контролној групи. У другим експериментима, мишеви су били изложени различитим карциногенима, а експериментална група пила је воду из пирамиде док је контролна група пила обичну воду.

Мишеви који пију воду из пирамиде имали су значајно мање тумора него мишеви који су пили обичну воду.

https://divinecosmos.com/books-free...9-harnessing-torsion-waves-and-consciousness/
 

Back
Top