Quantcast

Podzemni tuneli ravne Visoko- Bosanske piramide

Schrodinger

Ističe se
Poruka
2.756
Majko mila, šta ti čitaš i u šta veruješ... :pop:
Kljucno pitanje je kako je to Rumunija bila potopljena i odakle tolika voda?
Vec i na Vikipediji su dostupne informacije:
Рајан и Питман у својим истраживањма повезали су катастрофичну поплаву са растом нивоа воде Црног мора за преко 140 метара у време око 5500. године п. н. е. До ових резултата дошли су анализом потопљене обале и дистрибуције слојева седиментних стена. Последица ових промена је формирање Босфорског мореуза и повећања површине Црног мора од скоро 1,5 пута.
https://sr.wikipedia.org/sr-ec/Мит_о_потопу
Епицентар Потопа је по њему древно Каспијско море. Ту је била фокусирана већина поплава, а вишак воде се излио у Црно море. Као резултат потопа, Каспијско море се прелило на површини од око милион km², а са Арал-Сарикамиског базена њене воде премашиле су 1,1 милиона km², што је 3 пута више него савремено Каспијско море.

Poslednja izmena:

Schrodinger

Ističe se
Poruka
2.756
https://vesnamihajlovicblog.wordpre...eza-sharula-dux-izaslanica-telosa-iz-agarthe/
JC: Imate li struju i uređaje poput nas?
SD: Razvili smo strojeve koji primaju energiju iz etera tako da ne trebamo električnu energiju. Neki uređaji su slični vašima, ali razvijeniji. Mi čak imamo i replikator poput onog u vašoj seriji Zvjezdane Staze, ali većinu vremena ljudi si vole sami kuhati.

JC: A koliki je prosječan životni vijek?
SD: Nema starenja u Telosu. Genetski smo isti kao i vi, no mi znamo da ne moramo stariti; tako da ne starimo.

JC: Da li išta nabavljate s površine?
SD: Ne, trgujemo s drugim gradovima Agarte. Četvrtu razinu čine pola hidropinski vrtovi, dijelom proizvodnja i dijelom priroda. Peta razina je naša razina prirode. Ljudi tu dolaze da bi se opustili. Stvorili smo jezera i uzgojili visoko drveće – tamo je atmosfera parka. Tu žive životinje, neke od njih više ne postoje na površini poput zubatog tigra, mastodonta i do-do ptice. Uspjeli smo ih spasiti i dovesti dolje u Telos.

JC: Da li vi gradite cijevne vodove kao što mi gradimo podzemne tunele?
SD: Ne. Mi vodove stvaramo s bušećim strojem koji topi kamenje i zemlju u bijeli vrući žar i zatim ga trenutno hladi, formirajući dijamantski čvrstu, vodonepropusnu supstancu koja je također dovoljno elastična da se kreće s potresom poput gume. Zidove gradimo na isti način, te čak postoje podzemni gradovi ispod oceana koji su izgrađeni na ovaj način. Spremamo se da donesemo ovu tehnologiju na površinu kada dođe pravo vrijeme.

ISTRAZIVAC9

Veoma poznat
Poruka
14.323
Joj
Prvo ne postoje Bosanske piramide....
Nemoj da verujes sve sto cujes na YT,molim te,bronhitis i astma se lece lekovima,nemoj da padas pod tu propagandu,molim te.. :(

PS tema bi mogla i u teorije zavere,a i u zabavu...
I te kako postoje Bosanske piramide, i ima ih 5. Piramida Sunca je najveca u svetu,gradjena od dva sloja betona, koji su mnogo jaci, nego danasnjia sve to se odigravalo ipre 24-36 Hijada godina.

ISTRAZIVAC9

Veoma poznat
Poruka
14.323
Iskreno ne verujem da vlazna,memljiva prostorija moze da pomogne astmaticaru ili coveku sa plucnom bolesti.Ustajali vazduh je jako opasan,znas da je mnogo ljudi kada su ulazili u piramide (one prave,u Egiptu) padalo u nesvest,nedostatak kiseonika,vlaznost cine svoje...
Ti bi trebao da odes do piramida i dase prosetas podzemnim tunelom.

Schrodinger

Ističe se
Poruka
2.756
Prof.dr. John S. Oxford potvrdio da nagativni ioni uništavaju 100% svih postojećih i BUDUĆIH virusa u eksperimentu iz novembra 2019. Koncentracijom od 50.000 negativnih iona po kubnom centimetru profesor Oxford je dokazao da je uništavanje proteinskog omotača virusa trenutno. Koncentracija negativnih iona u Podzemnim tunelima Ravne u Visokom je između 20.000-100.000 ni/ccm. Nadalje, univerzitet u Leeds-u kliničkom studijom, koja je trajala godinu dana, potvrdio da su negativni ioni zaslužni za iskorjenjivanje infekcija u St. James Hospital u Leeds-u. Američka nacionalna medicinska biblioteka objavila istraživanje Instituta za zdravlje po kome se zaraza virusnih oboljena između ljudi i životinja, zahvaljujući negativnim ionima, redukuje za više od 97%, a zaraza sa životinje na životinju za 100%.

Poslednja izmena:

Schrodinger

Ističe se
Poruka
2.756
У септембру је Цореи Гооде имао састанак са новоформираним вијећем Алијансе за унутрашњу земљу. Ово је био састанак без преседана, јер се ове групе обично не удружују једна с другом. Током окупљања, тврдили су да су прва раса људи која је еволуирала на Земљи, пре 20 милиона година. За поређење, савремена историја Земље изгледа као једна кап у океану времена.
Према ономе што је било подељено на састанку савета, ових седам различитих група Унутрашње Земље једном је шетало површином у своје време еволуције, а свака се спустила испод као последица предстојеће катаклизме.
У нечему што се чини из сличне приче из сваке групе, елите или високи свештеници њихових култура открили су да ће катаклизме једнога дана опустошити површину. Уместо да са собом поведу целу своју цивилизацију, они су 'непожељне' оставили на површини да се сами брину. У многим случајевима, након катаклизме, површинско становништво би се свело на друштво попут пећинских људи, у које време би се ове групе Унутрашње Земље поново појавиле као излагачи и водичи, често тврдећи да су богови, упркос чињеници да су били само удаљени рођаци својој сада већ погинулој браћи и сестрама.

Poslednja izmena:

Schrodinger

Ističe se
Poruka
2.756
Први пут сам био стациониран у Подручју 51, Невада, од 28. јануара 1971. до 1982. У том периоду службе посетио сам шупљу унутрашњост Земље шест пута, дубоко 800 миља. По доласку у Ареа 51, индоктриниран сам на постојање тунела испод подручја 51, и убрзо након тога срео сам неколико оператора подземног шатла који су висине од 13 до 14 стопа. Ове тунеле који прелазе свет је изгрaдила врста бића која су овде постојала пре нас, врло дуго времена.
Тунели и шатлови
Зидови тунела су врло глатки. Ако бисте кроз куглу од глине повукли шупљу цев, можете да замислите колико је глатка. Зидови имају оно што је налик мермерном завршетку, а које су направљене од металне супстанце, непробојне; на површину зидова не може се пробити чак ни дијамантском бушилицом нити ће ласер продријети у површину.
Полазећи од подручја 51, један шатл излази на Тихи океан - 350 миља западно од Монтереја - где се налази пирамида; још један шатл иде до објекта Цхеиенне Моунтаин.
Дужина велике шатл машине је дуга око 1/4 миље. Становници унутрашњости користе ове машине - огроман брод за брзо кретање великог броја људи / бића / свеједно. Мањи шатл је дужине 50-60 стопа, то сам био такав какав сам био. Брзина шатла је већа од брзине звука, они могу прећи из подручја 51 до главне унутрашњости Земље за мање од 10 минута. За 5-6 минута сте тамо.
Оператори које сам раније споменуо, висине 13-14 стопа, изгледају попут нас по изгледу, али много више развијени и говоре кроз телепатију. Материјал коришћен за прављење шатлова је иста супстанца која је сачињавала кожу свемирског брода у Росвелл-у. Мушкарци имају браде или не, а женска кожа је беспрекорна, заиста има савршен бистри тен. Постоји седам цивилизација које живе у Унутрашњој Земљи - којима управљају принципи склада. Они разумеју и говоре све језике на земљи. Њихово разумевање медицинског знања је феноменално.

Моја лична историја
Са 12 година, док сам шетао пољем кукуруза са још једним пријатељем имао сам паранормално искуство. Одвели су ме у НЛО возило и превезли у унутрашњост Земље. Овде сам живео 6 месеци међу становницима Шупље Земље.
Можете замислити чудо мојих родитеља, посебно мог оца који је био у војној служби, у оно време кад сам нестао, да би се онда мистериозно вратио за 6 месеци. Због овог искуства, верујем да је мој Отац дао до знања да сам био ангажован под његовим крилом у Пентагону и касније упућен да служим у 51. подручју.
Ја нисам биолошко потомство свог Оца, већ усвојено дете као што је била моја сестра. Моју сестру убила је оно што се назива "тајна влада". Могао сам да се борим против њихове негативности, што је јаче, и преживео сам њихове нападе.
It is my knowledge through my Guide Zora, an Inner Earth scientist who is 150,000 years old, that my Sister and myself are originally from the Inner Earth, that our true parents live in the Inner Earth. When our Father took us in as adopted children we did not speak a language known to any surface culture.
Имам непознату крвну групу. Никада нисам имао никакву болест. Моја крв је медицински прегледана и уништава сву вирусну инфекцију у комбинацији са другим узорцима крви у лабораторијском окружењу.
Становници шупље Земље имају могућност да раздвоје океанско дно и створе вртлог, као што је приказано у Бермудском троуглу. Постоји 7 различитих нивоа у овим вртлозима, а опрема и бића су унети и постављени који одговарају тим различитим нивоима.
Вортеки делују као врата за улаз или излаз у шупљу унутрашњост Земље. Постоји више од једног подручја троугла од Флориде, један код језера Ерие, а други крај обале Мексика, један од Јапана; као и друге географске локације на Земљи. Они се зову "мирне зоне".
Када сам напустио војну службу, више нисам имао начина да уђем у Шупљу Земљу. Било је неопходно да потражим други начин. Ја и странка заинтересованих тражилаца смо изнајмили авион који нас је одвео до самог руба Северног пола.
Људи из унутрашњости били су врло слободни тако што су ми показали око себе, врло артикулирано показујући вам о чему се тачно ради - не задржавају ништа. Они увек питају дозволу када раде са Природом, питају биљке за дозволу пре него што их поједу или смање, питају Мајку Земљу пре него што граде на њој, и то граде са полагањем земље која најбоље одговара њиховом окружењу, пракса слична америчким Индијанцима; стога желећи сачувати хармонично стање у сваком тренутку; желећи да будемо једно са природом; они су духовно напреднији од становника на површини и веома поштују Мајку Земљу.
Атмосфера је кристално чиста, по правилу има повремено облака, али ништа попут кишних облака. Температура је константна.
Људи у унутрашњости разговарају директно са животињама, а животиње директно разговарају са људима из унутрашњости.
Нема потребе за складиштењем, јер је све бесплатно, нема потребе да се ствара у изобиљу јер је свега довољно. Процес размењивања је чешћи од трговине новцем.
Ово је у основи утопијска култура без депресије која води у насиље. Ниједна странка која жели да започне рат и стекне превласт над другима. Нема богатијих ни сиромашнијих.
Постоје аеро-бродови (на површини их називамо летећим тањирима) у којима део себе, део њихове личности улази у стварање аеро-брода кроз процес размишљања, због својих врло моћних умова. То чини ваздухоплове савршеним дизајном и изведбом у покрету. Само неколико људи са површине има сличне способности за стварање, због репресије тих способности у детињству од стране религије, образовања и породичних страхова. Људима унутрашњости је дозвољено да уђу у простор своје маште, ако хоћете, и тамо стварају. Болест неће ући у њихова тела - јер то није дозвољено.
Како човечанство површине улази у фазу четврте димензије, људи из Унутрашње Земље ће изаћи напријед и дубље сарађивати са нама на површини. Људи на површини су тренутно толико повезани са осећајем „ја“ да не могу заједно да живе складно.
Једна од првих ствари коју су нам показали у унутрашњости била је њихова способност међупланетарних путовања и путовања у времену. Основа путовања у времену слична је савијању простора, што долази снагом медитације и прихватањем неограниченог бића. Ако тренирате ум на подсвесном нивоу, ви сте неограничени, све су ствари могуће.
На површини, могућности да се искуси та бескрајна моћ лакше се пробуде на таквим Порталима као што је Мт. Схаста. Једном у околини планине. Схаста, ти си увучен у "хармонично стање". По мојим искуствима на планини Схаста Телозијани у својој цивилизацијској подземљу у том крају пројицирају ауру великог склада у дивној атмосфери.

Област 51
Од свега што сам видио на подручју 51, 95% остаје скривено од јавности. Улазак у подручје 51 је попут одласка у други свет, где се страшно плаше да ће друге државе и друге странке добити "ове" информације. Њихове мисли су „ако признамо да је Земља шупља, са централном интелигенцијом у њој, то ће изазвати несклад и страх“. Тај процес страха генеришу приватне компаније које желе да контролишу и унапреде своје сопствене потребе и личне програме кроз подручје 51.
Због моје одлазне жеље да разменим информације и уопште информишем јавност, одузета ми је моја пензија и све предности и права као што је коришћење комесара, стоматолошке и медицинске.
Постоји мрежа тунела под земљом који иду све до Европе, Јужне Америке - неколико континената. И ту је мешање ове велике мреже тунела широм света, које користе многе владе.
https://intothelight.news/knowledge-base/hollow-earth-aghartha/traveler-to-inner-earth/

Poslednja izmena:

kiriku1

Domaćin
Poruka
3.697
Zaista se civilizacija nije pomerila sto se tice sociologije ili psihologije ljudi. To je jedno beskrajno polje pred nama. Toliko je prostor da se izuci i na ovom primeru pokaze kako je covek sa smirenim, blagim glasom koji miluje dusu uspeo zedne preko vode prevesti ljude koji su spremni zivotom da brane tvrdju da "u Bosni postoji pet piramida"... Ne bih ja Osmanagicu dao epitet obicnog prevaranta, jer oni stoje dosta vise na toj skali prevare...
Naravno da on nije jedini primer u svetu, daleko od toga, ali nauka ce se jednog dana sigurno baviti gde se u ovakvim osobama preplicu zelja za prevarom i istinsko verovanje...
A svakako da i sami ljudi koji su prevareni moraju da se potrude i da se uzdignu iznad situacije, tako sto ce shvatiti da je iz mnostva uzajamnih razloga koje ukljucuju i veru u piramide moguce da covek oseti boljitak na raznim poljima i pored toga sto ga neko laze... I pored toga sto to nije delo onog ko laze, niti se desava na nacin na koji ga laze...
Covek zaradjuje novac, on je veoma uspesni beskrupulozni ekonomista, a vi znajte da je to tako i takvi idite u prirodu u koju vas vodi i osecajte se lepo...
Samo da dodam da je meni veoma sumnjivo kopanje bez nadzora pravih inspekcija, moze doci do ogromnih problema, povreda, urusavanja... Medjutim posto vidim da se vadi samo sloj koji je voda milenijumima smeksala i kroz tunele koje je ona napravila, verujem da se nece urusiti, to zna verovatno i gospodin ekonomista...

Poslednja izmena:

Schrodinger

Ističe se
Poruka
2.756
Covek zaradjuje novac, on je veoma uspesni beskrupulozni ekonomista, a vi znajte da je to tako i takvi idite u prirodu u koju vas vodi i osecajte se lepo...
Svako ko se bavi bilo cime zaradjuje mnogo vise novca od njega, da li to znaci da je svaka ljudska aktivnost djavolja rabota? :D
Evo uzmi koliko novca godisnje obrne IT sektor... Kakva laz i prevara, vidi se da im je direktor Satana licno
I ti, umesto u kapitalizmu, tu vidis problem u nekoj arheologiji? :eek:
"u Bosni postoji pet piramida"...
Postoje kineske piramide kojima se ne moce ni prici. Zasto Kinezi ne zaradjuju od njih (inace, pretpostavljam da pod "zaradom" mislis na prodaju suvenira i pljeskavica okolo)?

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.