Šta je ovaj anal toliko popularan?

Salim se, umem, ali iskreno- kad baš moram.
Nekada je to bio posao u firmi gde i nije bilo nekog pešačenja, iz stana u taxi, iz taxija u firmu, tamo sedela i to je to.
Bilo je nekoliko situacija kada sam namerno nosila nešto providno i provokativno iako to nije moj stil, niti bih bila sa muškarcima koji vole takve devojke.
Ja sam jednostavna, sportski stil. Doduše ja i jesam sportista ( bivši doduše).
Nzm kako bih uopšte objasnila kako izgledam, ne koristim šminku uopšte, ne treba mi, čak prezirem napadnu i očiglednu šminku i žene mi izgledaju više kao klovnovi nego sexy. Šta ću, nmg da se otrgnem od takvog utiska.
A kad vidim one plastične nokte, muka mi.
Ne volim Zdravka Čolića, ali ima jednu pesmu baš o tome kako je "napirlitana" žena potpuno beskorisnosta ("Kud bih s' tobom? Za šetanje- visoka ti peta! Za plesanje- haljina ti smeta!")
Baš.
Nisam uopšte "muskarača", sad da to neko ne pomisli :lol:
Ne nosim mušku garderobu lol.
Nosim uglavnom urban sport style, imam dugu kosu i ako smem za sebe da kažem, da sam muško, bila bih sa mnom lol.

Gde ja odoh od "belih pantalona" fijuuuu :rotf:
 
E, Konačno se razumesmo! Ja o tome i pričam, da je svaki oblik seksa potencijalno opasan i za HIV i za sve ostalo, to sam htela da kažem kad sam te pitala zašto izdvajas analni seks .

Ne izdvajam ga ja :lol: vec SZO i ostale agencije koje se bave tim istrazivanjima.

Conclusions Unprotected AI is a high-risk practice for HIV transmission, probably with substantial variation in infectiousness. The significant heterogeneity between infectiousness estimates means that pooled AI HIV transmission probabilities should be used with caution. Recent reported rises in AI among heterosexuals suggest a greater understanding of the role AI plays in heterosexual sex lives may be increasingly important for HIV prevention.

link: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2929353/
link: https://academic.oup.com/ije/article/39/4/1048/791327
link: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3052332/

Analni seks se izdvaja kao najopasniji po pitanju zaraze HIV/AIDS (sida). Takvi su medicinski nalazi. :ok:
 
Pošto kao žensko nikako da shvatim zašto danas "svi muškarci oce u dupe, ja pozajmim profil od drugara, predstavim se kao on i krenem u priču...

Svaka priča ima dve strane medalje, to sam saznala
1 upoznam devojku od 19 godina, ona odmaaa oče se vidimo, ali mi naglasi da može da mi dâ samo guzu zato što hoće da ostane nevina
2 upoznam devojku/ženu 30-ak, kaže mi da možemo da se seksamo, ali samo će mi dati bulju, jer tako "računa da nije prevarila muža/dečka
3. I na kraju, upoznam zenu od 45 i ona mi kaže kako je u klimaksu, ali "lep sam i daće mi da joj ga stavim u dupe" jer zbog nekih zdravstvenih problema "ga ne prima za sad u p."

Ja ostala u šoku!
Nisu muskarci krivi za ovo izopaceno vreme
Ili barem nisu krivi 100% i samo oni.

Misterija anala...još meni neshvatljivo!



Ovo nije ništa. Kad upoznaš par dečaka koji isto oće u bulju onda se javi. :mrgreen::hahaha:
 
ne znam šta preferiraš,
ali probaj sa falusom u obe klase pa gde te pogodi u žicu :rumenko:

pa reci mi ti svoje iskustvo prvo, šta se stidiš :rumenko:

- - - - - - - - - -

sad valjda je glupo pisati da li je to erogena zona :rumenko: kad češkam guzu meni to nije :rumenko:
možda nekom jeste
znači na taj način nije seks... možda na neki drugi
al ovde smo da se valjda prozviamo a ne ovake priče
 

Back
Top