Miroljub Petrović treba da bude uhapšen zbog prevara!!!!!!

Ремонтер

Iskusan
Banovan
Poruka
6.710
Uopšte se ne osećam odgovornim. Nisam ja njima rekao "ja ću da vas izlečim", nego je moja sugestija bila da treba sam da se izleči, kaže Petrović

Miroljub Petrović nije doktor, da bi to bio, mora da završi medicinu! Što se tiče njegovih saveta da se ne ide kod lekara, za to treba da odgovara zakonski i tu treba tužilaštvo da odradi svoj posao!



Ovo za Kurir kaže dr Danica Grujičić, nakon optužbi Biljane Jovanović (23) da je Miroljub Petrović kriv za smrt njenog brata Slavča Petrova (31) jer ih je savetovao da Slavčo ne pije lekove i ne ide na lečenje.




Osnovno javno tužilaštvo u Leskovcu saopštilo je da će, ukoliko su u centru za lečenje u Petrovcu preduzimane radnje u kojima ima elemenata krivičnog dela, preduzeti istragu kako bi se utvrdile sve činjenice, kao i to da li ima elemenata krivičnog dela ili nema.



Biljana Jovanović iznela je tvrdnje da ju je Miroljub Petrović ubeđivao da njen brat Slavčo Petrov, kome su lekari u martu prošle godine dijagnostikovali tumor na mozgu, ne treba da ide kod doktora, kao i da je gama nož glupost, a da su epileptični napadi koje je momak imao "demoni koji ga opsedaju".



Slavčo je preminuo 7. januara ove godine nakon što se lečio tinkturama i sokovima samozvanog doktora Miroljuba Petrovića, koji je poznat po krilatici "Ideš pod mač, bato". Jovanovićeva je rekla da je Petroviću dala 720 evra za šest dana lečenja u njegovom centru, kao i to da ih je savetovao da ne uzima lekove i ne ide na lečenje.




- Njenog brata nisam video u životu, niti sam se čuo s njim. Ona je sa mnom kontaktirala kad joj se brat razboleo i, kao i svim drugim ljudima koji sa mnom kontaktiraju, ja im na mejl pošaljem program korigovanja navika, čišćenja organizma. To je program koji već stoji na internetu i koji je iznesen u knjizi doktora Milisava Nikolića i to je sve - tvrdi Petrović.



Petrović se u razgovoru za Kurir osvrnuo i na optužbe da je dobio 720 evra, kao i da lično on nema centar.


- Ja imam onlajn centar, ali postoje moji studenti koji žive u seoskom ambijentu i ukoliko ljudi procene da ne mogu sami da primenjuju taj program, oni dođu kod mojih studenata. Oni jesu povezani sa mnom, ali ja nemam nikakve finansijske efekte od toga, oni samo primenjuju moj program - priča Petrović i dodaje:



- Dao sam Biljani savet, odnosno preporuku za neki od tih centara, ali nisam ja ništa naplaćivao. Znam da studenti to naplaćuju, neki 100, neki 80, neki 120 evra.



https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/...adica-da-je-slusao-moje-savete-on-bi-preziveo
 
Miroljub priča o zdravoj ishrani i veganizmu, a njegova ćerka Andja je debela kao nilski konj, ždere hamburgere i pomfrit na redovnoj bazi. Sin njegove žene iz prvog braka, kog je Miroljub prihvatio kao svog, po ceo dan bleji na kompu i igra igrice. Pogledajte ćerku od njegovog prijatelja Vukojice Sandića, Maru Sandić, koja peva o Kosovu po Miroljubovim tribinama. Klasična gradska jebulja, pući se i guzi po fejsbuku kao najgora drolja.

Miroljub jeste godinama izučavao Bibliju ali njegova familija ne živi po tome, a on sam je sklon najcrnjim prevarama zarad novca i vlasti nad drugim ljudima. Naravno, neće pasti niti otići u zatvor jer je na strani Vučića.
 
Čemu služi nacionalna frekvencija, pa eto.

Pink , Hepi...

Screenshot_20190125-080656~2.jpeg
 
Kažnjavanjem Miroljuba, ozakoniće se IDIJOTIZACIJA, i ozvaničiti na velika vrata.
Neko će moći uvek da kaže, "eto, onaj mi to reko, nisam ja kriv!" i da spere svoju glupost.
Da, Miroljub je sve samo ne pošten radnik-udarnik, od čega živi samo on zna, ali da je UBICA, to nije.
Po meni, ako se on osudi, treba odmah sa njim osuditi i onu sestru, i to za ozbiljno saučesništvo iz nehata ("nepružanje pomoći"), jer da nje nije bilo, da li bi brat TOLIKO DUGO slušao "savete" tog Miroljuba? Jer po ovome ispada da je ONA bila ta koja je brata ubedjivala u sve, i to iz Miroljubovih pisama???
6 meseci drže čoveka na sokićima?? Pa i zdrav čovek bi se razboleo i dobio padavicu, daleko bilo.
Po meni, uloga sekice, ovde, je vrlo čudna i neobjašnjiva, idem ja tako ulicom, neko mi nešto kaže i sad on kriv??
A to što je delio savete, pa svako deli savete, na kraju krajeva zvanična medicina ima 100-e mrtvih godišnje, pa nikom ništa.
...
A da ne pričam da su sestri SVA medijska vrata otvorena da sve bije promaja, kom bi se običnom čoveku to dozvolilo???
Pripremljena saopštenja, video snimci, skrinštovi....sačuvane poruke od pre 8 meseci...
...
Mislim da je glavni greh Miroljuba njegovo napadanje pederikusa i narkomana, a ne ova nesretna smrt, i da su samo čekali penal da ga napenale.
A od čega on živi i koliko ima radnog staža, to me ne zanima....pa i državu nam vode bez dana radnog staža, pa nikom ništa.
...
Zemlja je krcata lažovim i prevarantima od kasirke i tezge na pijaci, do najvišljih položaja, i tako je već 300 godina, ali jedan Miroljub je morao biti ubiven?
Ma da...samo da nije prčko de ne treba(u prčak!), pevo bi on svoje sokiće još dugo kod Marića...
 
Poslednja izmena:
Miroljub je budala i prevarant! Njegov "fakultet" uopšte nije registrovan u Srbiji,već u Americi,a i tamo fakultete takvog formata niko ne shvata ozbiljno. Cena diplome na tom fakultetu je 950€ ,i bukvalno svako može da ga polaže iako nema nikakvih dodirnih tačaka sa medicinom,i da posle ide da leči ljude mašući im tom diplomom ispred nosa.

Onaj Alen Azarić je bio njegov student,lik je proveo u zatvoru 3 godine zbog prevare,da ne govorim o njegovim ritualima egzorcizma itd. Sve to treba u zatvor!
 
Opet ce neki Srba da je nauci kako da radi svoj posao?

Можеш да бираш и одговоран си за свој избор. Не можеш да изабереш, па после да оптужујеш тог неког чије си славете следио и примењивао терапију коју ти је он прописао. Мислим, можеш, али је глупо.
 
Господин М.Петровић је један од најбољих комичара у новијој српској историји.Болесни људи не треба да се обраћају комичарима за медицинска питања, већ лекарима.

- - - - - - - - - -

...ali to ne znaci da neko sa ulice moze da sudi ljudima, ako umisli da je pravnik.

Обични људи (без правног образовања) су често судије у судским поступцима.
 

Back
Top