Nešto me zbunjuje u vezi žena

interesantno je, po nekom mom iskustvu, da devojke više gotive muškarce koji vole da bleje po kafićima od kućnih tipova koji ne vole da izlaze.

kako to objašavate?

- - - - - - - - - -

mislim, ako je žena usmerena na porod, sigurnost, i staranje o potomstvu pri odabiru partnera

- - - - - - - - - -

čudno je što naginje skitarama i blejačima

Mekflaj...ljudi se NEGDE moraju sresti, upoznati, u oči pogledati...
posao, kafić, seminar, faks, škola plesa, kurs jezika...
Čak i da nađeš nekog preko neta ( ne ti, generalno pišem) , valjda je normalno da se morate nekad sresti uživo
 
kada imamo 20+ devojke gledaju samopouzdanje, harizmu, izgled...

a ako sa 30+ tražimo partnerku one se primarno prvo raspitaju o tom liku, odnosno šta je postigao u životu, kakav glas ga prati itd.

njihove kafe seanse se upravo baziraju na tome, razmeni informacija.

kada sam krajem 2017. izlazio sa jednom, prenela mi je da slovim za frika. pošto je i sama atipična i nekonvencionalna, bila je prešla preko toga.
rekao sam joj da ja to i jesam, mada, od tada mi je ostao gorak ukus u ustima, to saznanje da me okolina smatra frikom.

pa ipak, biti čedan u ovim godinama i nemati prijatelje, pa o čemu mi pričamo. takav glas me kandiduje za izbegavanje.
devojke se pri selekciji muških ponašaju kao u šopingu, traže nešto provereno i brendirano a ne škakljivo i čudno. da li biste pre kupili lg tv ili neku skroz nepoznatu marku tv koji se prodaje daleko jeftinije i na koji je napadala prašina...
 
interesantno je, po nekom mom iskustvu, da devojke više gotive muškarce koji vole da bleje po kafićima od kućnih tipova koji ne vole da izlaze.

kako to objašavate?

- - - - - - - - - -

mislim, ako je žena usmerena na porod, sigurnost, i staranje o potomstvu pri odabiru partnera

- - - - - - - - - -

čudno je što naginje skitarama i blejačima

žena je velika tajna to je neki pesnik rekao

ili srbija je velika tajna :zcepanje:
nešto svakako jeste
 
Poslednja izmena:
evo dobre misli na koju naiđoh -

Ako je skidaš ovim redom:
strah,
prošlost,
tuga,
odeća,
biće tvoja više nego ičija.

ovo je dosad najromantičnije nešto što sam ja pročitala pod tvojim nickom
nastavi, dete, nastavi... :)

Ko je ovo napisao?
dodala bih samo da je prelepo da neko odagna strah, tugu...itd... ali prošlost, ona je deo nas, verovatno se mislilo na ružne repove prošlosti koji tamburaju po sadašnjosti, što je onda ok.

- - - - - - - - - -

Mekflaj...da skratiš , pročitaj ti "Uputstvo kanidatima za ženidbu", Čehov
Ima forumaša koji izgledaju ovako na tu temu : "Čuj čito? Hodo!"

(nisi ti taj...da se razumemo)
 
ovo je dosad najromantičnije nešto što sam ja pročitala pod tvojim nickom
nastavi, dete, nastavi... :)

Ko je ovo napisao?

neka tviterašica je postavila, a retvitovala marinika tepić.
zapratio sam na tviteru desetak ljudi čije mi objave gode...
sergej, đorđe vukadinović itd...

sergej je juče postavio video kako u banci makazama seče dina platnu karticu koju nam banke uvaljaju protiv naše volje, ludilo...
 
neka tviterašica je postavila, a retvitovala marinika tepić.
zapratio sam na tviteru desetak ljudi čije mi objave gode...
sergej, đorđe vukadinović itd...

sergej je juče postavio video kako u banci makazama seče dina platnu karticu koju nam banke uvaljaju protiv naše volje, ludilo...

Trifunović? Koji je to lik... Nisam ga nešto gotivila dok nisam shvatila kakvo srce čovek ima.
a banke....ne spominji mi ihz:mrgreen:
 
Takve su zato što im je to u prirodi. Postoji zvanična slika koja se perpetuira o ženama kao dubokim, osetljivim, kontemplativnim bićima željnim sigurnosti i pažnje. Ta slika je laž, odnosno privid, koji se potencira više iz romantičnih razloga, nego jer je to istina. U realnosti žene su sasvim drugačije, jako površne i površno emotivne, željne neprekidne zabave, stimulacije i drame. One duboko u sebi preziru i gnušaju se povučenih i stidljivih muškaraca, mogu da ih prihvate jedino ukoliko baš, baš dobro izgledaju, ali čak i tad ih ne biraju za vezu nego za neku kraću varijantu. Doslovno svaka devojka i žena koju sam upoznao, bez obzira na stepen zvaničnog obrazovanja, sebi bira za partnera površnog ili bezobraznog lika koji će da je zabavlja i čak ponižava druge. I najbitnije koji će kao ironično-duhovit, društven i avanturistički nastrojen stalno da je zabavlja i vodi iz stanja u stanje, što one najviše vole. Još je Dučić kao veliki ženskaroš i poznavalac ženskog roda pisao da su sve žene epikurejke kojima treba neprekidna zabava i stimulacija.

Ovaj "trend" u izboru muškaraca se jedino prekida nemilosrdnom prinudom prirode. Dakle ako je žena jako ružna, pa ne može da bira, nego ide na varijantu daj-šta-daš, ili ako biološki sat krene da otkucava. Tad se spuštaju kriterijumi iz mladosti i traži se provider, odnosno lik koji će da se pobrine za nju i za buduće potomstvo. Nakon što se u mladosti ispucaju seksualno i emotivno sa raznoraznim brzim likovima, zabavljačima, ludacima i blejačima, traže mirniju varijantu za udobno i srećno srednje doba i starost. S tim što i u ovo doba preferiraju ove prve, ali zbog prinude prirode i okoline se opredeljuju drugačije. Doduše, često im i to ne odgovara, pa se sa strane redovno švalerišu sa mladjom populacijom koja ih podseća na vreme mladosti, ili sa raznoraznim šaljivdžijama i uzbudljivim likovima njihovih godina.

Naravno da ne bi ispale površne u javnosti, žene ovo uvek negiraju i poriču, ali njihova dela govore drugačije. Svakog treba meriti i procenjivati po delima koja čini, a ne po onome što priča i po slici koju pokušava da stvori. Svako sa dva grama mozga i ko je imao makar minimalan dodir sa ženskim rodom u mladosti zna da je ovo što sam gore napisao istina. Ako si miran, stidljiv ili povučen to je smrtna presuda za bogat emotivno-seksualni život.
 
Poslednja izmena:
interesantno je, po nekom mom iskustvu, da devojke više gotive muškarce koji vole da bleje po kafićima od kućnih tipova koji ne vole da izlaze.

kako to objašavate?

- - - - - - - - - -

mislim, ako je žena usmerena na porod, sigurnost, i staranje o potomstvu pri odabiru partnera

- - - - - - - - - -

čudno je što naginje skitarama i blejačima


Nemas pojma koliko devojaka počinju vezu, ili ostaju u vezi samo zato što su uplašene....
Uplašene da će ih samoća pojesti žive, uplašene da neće nikada naći (boljeg) momka posle vas, uplašene prazne sobe manjka nečije pažnje, manjka nečije ljubavi, manjka novca, sigurnosti. Sve drugarice su joj se udale, a sat kuca - tik tak tik tak... Roditelji je pritiskaju, okolina je pritiska, brojka 30 je pritiska, želja za bebom je pritiska, želja da pobegne od svoje kuće je pritiska, neizvesnost njenog života je pritiska, pomisao na večnu samoću je pritiskata onda? onda se pojavite vi. Ponašate se kao džentlmen, ne pritiskate je, zabavno joj je sa vama na sastancima, imate posao, imate novca, imate dom, ne maltretirate je kao prethodna dva mačo muškarca. U njenoj glavi ste vi rešenje svih njenih problema. U srcu - Vi ne postojite.

Da li vam sad pitanje postaje ozbiljnije? Mislite li da ona ne može da glumi emocije?

I momci, zašto je sa vama?
 
interesantno je, po nekom mom iskustvu, da devojke više gotive muškarce koji vole da bleje po kafićima od kućnih tipova koji ne vole da izlaze.

kako to objašavate?

- - - - - - - - - -

mislim, ako je žena usmerena na porod, sigurnost, i staranje o potomstvu pri odabiru partnera

- - - - - - - - - -

čudno je što naginje skitarama i blejačima

Misle da ċe baš one da ga promene.
 

Back
Top