Zene sa cerkom iz prethodnog braka koje se preudaju

Pre neko sto dve osobe zapocnu zajednicki zivot, pogotovo one koje iza sebe vec imaju brak i decu iz tog braka, onda se valjda i prethodno upoznaju dobro.
Da, ima i onih koji ce se mozda zaleteti, i onih koji su losi ljudi, devijantni, perverzni, i da, moze i grom da te pogodi, pregazi auto, ali zato ne izlazis na ulicu sa strahom od svakog auta, koji vidis.
Sto se tice seksualog nagona, mislim da smo se ipak dovoljno odmakli od zivotinja i da taj nagon mozemo kontrolisati.
I ako razumem izazov, recimo ono gore sto je Docta pisao, ali ako bi vec doslo do seksa sa tom drugaricom onda je i odluka za to doneta na svesnom nivou. Nije bas da covek ne zna sta radi.

Moze neko da bude, kako si rekla, dobro upoznat, moralan, nije devijantan i perverzan, ali zato ce mu proci kroz glavu "vau" kad vidi 19togodisnju ili 20ogodisnju pastorku u gacicama. On i dalje moze biti zaljubljen u svoju zenu, voleti je, ali vi zene ne kapirate biologiju muskarca. Mi mozemo da volimo i budemo monogamni, da poginemo za tu jednu osobu, ali 99,99% nas ce u sebi da kaze "vauu, mmm" kad vidi dobru ribu. Ne znaci da bi imao nesto sa njom, ali muskarac ima nagon non stop i takve misli mu prolaze kroz glavu. Muskarcev bioloski sat je skoro tokom citavog zivota. On moze da oplodi milione zena dnevno, dok zena ima jedno jajasce mesecno. Drugo je kod usvojenih roditelja. Tamo u startu, od detinjstva to dete gledas kao svoje dete. Ali ako se spandjas sa nekom koja ima cerku od 20 godina i vidis je polu-golu, to bi ti bilo "zanimljivo". I vi sto kazete "moj svaler to ne bi pomislio". Otkud znate? To je samoobmana.
 
Poslednja izmena:
ljubav moze da ostane ali ljubav ne ponistava seksualnu zelju za drugim zenama

Bas tako. Dao bih ti trilion reputacija da mogu. Kod velikog broja zena mozda i ponistava, jer one imaju drustvenu stigmu koja utice na psihu i njihova biologija je drugacija, ali kod muskarca ljubav i seksualnost nisu isto u 99,99% slucajeva.

Nazovite me konzervom, ali kod mene ljubav prema jednoj zeni ubija zelje za ostalim zenama,

Ti spadas u onih 0,01% izuzetaka. Mada, u vecini slucajeva ovi sto tako kazu oprcnu prvo sto im se ponudi, a zeni prodaju price o vernosti.

sto nema veze sa ovom temom, jer se zelja prema deci ne moze pojaviti ni pod tackom razno.
Niko nije spominjao decu, vec punoletnu cerku zene koju si upoznao skoro i sa kojom si nedavno poceo da zivis zajedno u istoj kuci.
 
Poslednja izmena:

Back
Top