Doček na trgu

Jako bih volela da vidim neke od ovih što čekaju NG po Beču, Pragu i sličnim mestima (ili restoranima) da ne odu na doček nego da taj novac uplate za bolesnu decu. Onda možemo da razgovaramo.

Nego bi svako da ugodi svom doopetu. Pri tom pročita na FB "jadna deca se leče sms-om, sram ih bilo na šta bacaju pare", a ne uključi mozak. To što će se recimo Haris Džinović odreći honorara za jednu noć, neće na duge staze promeniti činjenicu koliko je malo plaćen hirurg koji operiše 20 sati u kontinuitetu.

Ne vredi. Mi smo jedan bolestan i ubijen narod iz više uglova i popravke nam nema.
 
Kriminal nas je pojeo a sa ovim rastom na trgu ce nas konacno svariti israti i ostaviti da smrdimo u 2019 jos jace bolje i naprednije

- - - - - - - - - -



Nema ko da ih pita da li hoce da sviraju
Mi smo jo u doba tite setovani da ,ozbiljnu, muziku slusamo samo kad neko umre

vidi vec smo culi da ta ozbiljna muzika moze da bude odsvirana i na popularan nacin da siroke mase zaista uzivaju u njoj, onako najiskrenije
tasovac je vodio muzicare na ulicu..a onda su imali koncert na otvorenom na uscu
imas i zabelezeno na klipovima gde tu ozbiljnu muziku slusaju bebe od nekoliko meseci
muzika nije ni malo tuzna, ali njima izvlaci pravu emociju i od dragosti suze na oci
kad bi malo dublje zacackala, saznala bi da energetsko polje coveka funkcionise zahvaljujuci neometanom radu cakri
da poremecaj rada tih cakri mozes da izazoves odredjenom frekvencijom, jer sve one funkcionisu na frekvencijama
pa ako ih stimulises zvukom odredjene frekvencije izazivas ili visoke emocije pravilnim radom solarnog pleksusa i srcane cakre ili one najnize, najnegativnije losom vibracijom
sta hocu da kazem, ne postoji covek koji ne voli muziku
i svaki organizam na dobru frekvenciju reaguje isto - nebitna je kompozicija i sklop nota
al kad trujes stanovnistvo rastama, jalama, bubama - onda masama i vladas
 
Ja nemam ništa protiv... Išla sam i ići ću... Vatromet je prošle godine bio fantastičan... Acu Lukasa sam nekako preživela...

Što se petardi tiče, toga je masovno bilo ranije, poslednjih godina ako pukne po neka... Za prošli doček je pretresalo obezbedjenje na ulazu, pandura na sve strane...

To što se deca leče preko sms poruka je sistemski problem i nema veze sa ovakvim dešavanjima.... Država nema jak socijalni program...

Honorari... Da li bi ste vi radili svoj posao besplatno? Ne računam početnike...

Drugi je par rukava kvalitet... Ali opet, kome se ne svidja ne mora da ide...
Mislis da je normalno da neko za pola sata, sat na bini uzme 20, 40 ili 50 hiljada NASIH evra.... U Srbiji?
Jel razmisljate o tome?
Nadam se da ce ljudi sve masovnije ici na ulice ali ne na docek nove godine....
 
Pa i ja. Ne znam sad sta da radim.
Da trpim i cutim...

- - - - - - - - - -

A stvarno niste fer.
Ljudima ce lepo organizovati prevoz do trga. Dobice i sendvic. I sad bi vi da oni dodju i da niko ne peva od njihovih sendvicara.... Pa ne moze to tako drugovi i drugarice.
Moraju i oni malo da cuju nekog drugog osim vucka, dosadi jednog stalno slusati.
Nadam se da cu docekati i taj dan da osvane da svako dobije zasluzeno. I da ne trpimo. Al ova govna sto su nas zatrpala....
 
Jako bih volela da vidim neke od ovih što čekaju NG po Beču, Pragu i sličnim mestima (ili restoranima) da ne odu na doček nego da taj novac uplate za bolesnu decu. Onda možemo da razgovaramo.

Nego bi svako da ugodi svom doopetu. Pri tom pročita na FB "jadna deca se leče sms-om, sram ih bilo na šta bacaju pare", a ne uključi mozak. To što će se recimo Haris Džinović odreći honorara za jednu noć, neće na duge staze promeniti činjenicu koliko je malo plaćen hirurg koji operiše 20 sati u kontinuitetu.

Tako je sa svim stvarima koje nisu po ukusu ljudi, odmah se povlače bolesna deca. Ovo je samo jedan od vidova lake zabave koju praktikujemo umesto da pomažemo slabima i bolesnima. Svako treba da pođe od sebe, a polazimo uredno od drugih što govori dovoljno.
 
Kad sam bila klinka išla sam na trg sad ne nije to više za mene
Bila sam godinama i po kafanama i koncertima ni to me vise ne privlači
I sa prijateljima smo slavili x puta i u redu je
Slavim kući i udesim sve po svojoj meri muziku klopu a toplo mi je mogu da se pružim kad oću i svi smo na okupu
Ne smaraju me ljudi koji mi nisu potrebni
Plaćanje pevača?
Mislim da im treba platiti pola a pola u humanitarne svrhe od dogovorenog honorara
To bi bilo pošteno
 
Kad sam bila klinka išla sam na trg sad ne nije to više za mene
Bila sam godinama i po kafanama i koncertima ni to me vise ne privlači
I sa prijateljima smo slavili x puta i u redu je
Slavim kući i udesim sve po svojoj meri muziku klopu a toplo mi je mogu da se pružim kad oću i svi smo na okupu
Ne smaraju me ljudi koji mi nisu potrebni
Plaćanje pevača?
Mislim da im treba platiti pola a pola u humanitarne svrhe od dogovorenog honorara
To bi bilo pošteno

Овако и ми, некад помислим шта је са нама, а онда се сетим да је све то било проживљено у своје време, сад ми највише прија кад смо сами, па угађамо себи...
 
Toliko sam preko godine u kontaktu sa ljudima i špaciranju po gradu, da jedva čekam decembar i "Sveti januar" da budem malo sam !
Muka mi od savakog masovnog okupljanja !
Pre sam nove godine stalno čekao sa društvom i to u privatnim režijama, stan ili iznajmljena neka sala !
zadnjih 10-ak godina samo u kućnoj režiji , ja, supruga ,Tv, komp !z:lol:
Dovoljno !

ja i dalje ne mogu da shvatim to bahato ponašanje i rasipanje para za NG.
"Leba i igara" za narodne mase !!!!
Još kad su tudje pare !:zroll:
attachment.php

Prodati PKB za 100 i nešto miliona, a spucati za rasvetui kićenje 300 miliona !
Ko je tu budala !!!!!!!
 
Ja se kući najbolje da provedem
Počnem da igram oko osam i sem pauze za jelo ne stajem do dva
Sem ako :lol:
Oni se bace na filmove a ja zaspim pijana i mrtva oko pola tri :lol:

Ја сам стварно прескочила и оне договорене предновогодишње забаве на послу, а ти?
 
bas tako

evo koliko ce ko dobiti
vec pomenuti Rasta iz Granda bivsi muz pevaljke kojoj ne znam ime 22.000 evra.Haris Džinović, 55.000 evra, 45.000 "Rudimental", tek nešto manje Bajaga i Instruktori 44.000 i Saša Kovačević oko 42.000...itd
https://www.blic.rs/vesti/beograd/h...biti-placeni-izvodaci-za-docek-2019-u/t9l4wyq

i da odgovorim na temu

..ne docekujem novu godinu na ulici ..a jos manje onu koju organizuje vlast bez kulture, stila, sluha a i stida

:klap: :zag:
 
vidi vec smo culi da ta ozbiljna muzika moze da bude odsvirana i na popularan nacin da siroke mase zaista uzivaju u njoj, onako najiskrenije
tasovac je vodio muzicare na ulicu..a onda su imali koncert na otvorenom na uscu
imas i zabelezeno na klipovima gde tu ozbiljnu muziku slusaju bebe od nekoliko meseci
muzika nije ni malo tuzna, ali njima izvlaci pravu emociju i od dragosti suze na oci
kad bi malo dublje zacackala, saznala bi da energetsko polje coveka funkcionise zahvaljujuci neometanom radu cakri
da poremecaj rada tih cakri mozes da izazoves odredjenom frekvencijom, jer sve one funkcionisu na frekvencijama
pa ako ih stimulises zvukom odredjene frekvencije izazivas ili visoke emocije pravilnim radom solarnog pleksusa i srcane cakre ili one najnize, najnegativnije losom vibracijom
sta hocu da kazem, ne postoji covek koji ne voli muziku
i svaki organizam na dobru frekvenciju reaguje isto - nebitna je kompozicija i sklop nota
al kad trujes stanovnistvo rastama, jalama, bubama - onda masama i vladas

Ma sve se slazem bila sam ironicna
u mojoj familiji neguje se duh klasicne muzike cak i biljkama dok ih zalivam puštam Vagnera :zag:
 

Back
Top