Jedini uslov

aha, kapiram, sposobna dok roditelji doniraju, ali nije klasična sponzoruša.ž
dakle, samostalno nesposobna ličnost?
ili sam ja omašila temu kad se sa buxne skače na skijašku opremu?

Nije spozoruša.Ima dobru platu i sposobna.

- - - - - - - - - -

Ako sam napaljen to ne znaci i da moram da imam seks, kako se krv slila dolebtako ce se vratiti nazad.
Alkohol mi nije problem u razumnoj kolicini, narkotici i cigarete su mi problem i sa uzivaocima istih se ne druzim vise nego sto moram.

Ti si neki čudan muškarac.
 
Ono sto sam mogla da zakljucim iz prijateljskih odnosa,je da muskarci biraju mnogo vise nego zene..totalni racio
Cinjenica jeste da bi po.ebali bez vecih problema,ali oslanjati se samo na to sto si zensko i lepa,da ce ti proci bilo sta je malo naivno
Kada se postave stvari drugacije..ovako,tesko
 
Nasla si gde ces da postavis pitanje
ovde zive samo domacini koji vole da obrnu po koju lozu pre rucka :lol:

da si rekla izvadila je cvarke,sjenicki sir i vrucu pogacu dobila bi ovacije za temu
 
I da kaže mora da se proba sjenički il nema sex odgovor bi bio isti.

- - - - - - - - - -

Mada mene sve ovo podseća na drugaricu iz razreda koja je u srednjoj pisala priče gde zamišlja ljubavne probleme istopolno orijentisanih muškaraca, a da sama nije dečka imala. Al to je bilo 16-7 godina, za pdf Tinejdžeri ovde.
 
Sjenicki sir :heart:

- - - - - - - - - -

I da kaže mora da se proba sjenički il nema sex odgovor bi bio isti.

- - - - - - - - - -

Mada mene sve ovo podseća na drugaricu iz razreda koja je u srednjoj pisala priče gde zamišlja ljubavne probleme istopolno orijentisanih muškaraca, a da sama nije dečka imala. Al to je bilo 16-7 godina, za pdf Tinejdžeri ovde.
.....
 
Vi ste sportski tip,upoznali ste fenomenalnu devojku-ženu na splavu,restoran.Ona je lepa,zgodna,maksimum doterana.Došli ste kod nje u stan,spika,sve super.Ali,u jednom trenutku ona vadi travčicu-marihuanu i vino,nije narkomanka,ali ****** džoint jednom godišnje npr.Kaže vam,''ako želiš da imamo seks,moraćeš sa mnom da popušimo ovaj džoint ili od seks neće biti ništa''.Vi koji nikada niste probali marihuanu,takođe ne pijete alkohol želeli bi ste da je imate u krevetu.

Da li biste joj rekli važi što da ne ili bi joj rekli baš me briga za seks? :think:
:zstidljivko:
 
Ako joj je orgazam da se naduva onda ona ima problem u seksu. Da sam u takvoj situaciji, bio bih svestan da mogu da imam i druge, isto tako lepe i jos zabavnije a da ne rade ono sto mi se ne svidja. Tako da bi bilo: Aj lepo ti spusi tu buksnu, izuzivaj se, pusticu ti neki film Akija Kaurasmakija, pa cemo ti zvati taksi.
 
Ako joj je orgazam da se naduva onda ona ima problem u seksu. Da sam u takvoj situaciji, bio bih svestan da mogu da imam i druge, isto tako lepe i jos zabavnije a da ne rade ono sto mi se ne svidja. Tako da bi bilo: Aj lepo ti spusi tu buksnu, izuzivaj se, pusticu ti neki film Akija Kaurasmakija, pa cemo ti zvati taksi.

e a šta ako ne možeš druge da imaš nekako te neće
 
Vi ste sportski tip,upoznali ste fenomenalnu devojku-ženu na splavu,restoran.Ona je lepa,zgodna,maksimum doterana.Došli ste kod nje u stan,spika,sve super.Ali,u jednom trenutku ona vadi travčicu-marihuanu i vino,nije narkomanka,ali ****** džoint jednom godišnje npr.Kaže vam,''ako želiš da imamo seks,moraćeš sa mnom da popušimo ovaj džoint ili od seks neće biti ništa''.Vi koji nikada niste probali marihuanu,takođe ne pijete alkohol želeli bi ste da je imate u krevetu.

Da li biste joj rekli važi što da ne ili bi joj rekli baš me briga za seks? :think:

ok je to...ali način kako je rečeno, to uslovljavanje...moraćeš ili...to nikako ne volim
 

Back
Top