Kako potkradaju potrošače

jelenakojic

Početnik
Poruka
5
Jjuče sam kupila testeninu u kod IDEJE prodavnici na Zlatiboru.Cena piše da je na akciji i umesto 39,99 košta 29,99..Međutim oni su meni naplatili punu cenu bez akcije,tj.39,99...Da li je to slučajnost ili način da navlače kupce? Nije problem u 10 dinara nego u principu kako nam otimaju pare.
Pre nekoliko meseci se desilo nešta slično , sad opet što je očigledno njihov stil poslovanja...Ubuduće ću ih zaobići u širokom luku.
Evo poslaću i sliku od računa i od proizvoda.
 

Prilozi

  • Photo0119.jpg
    Photo0119.jpg
    104,7 KB · Pregleda: 4
  • Photo0117.jpg
    Photo0117.jpg
    76,1 KB · Pregleda: 3
pa možeš da im to kažeš kad primetiš a postoji i valjda ono društvo potrošača koje je aktivno tj funkcionišu
valjda ako cena nije jasna na polici ima razloga da se brinu he
mada je glupo nekad tako ispitivati ih al nekad može

- - - - - - - - - -

Onaj ko pristane na to da ga kapitalisti nazivaju "potrošač",
onaj ko sebe naziva "potrošač"
zaslužuje da bude skuvan odran centrifugiran i opelješen.

pa kako da se zove, korisnik ;)

- - - - - - - - - -

mušterija
 
Jjuče sam kupila testeninu u kod IDEJE prodavnici na Zlatiboru.Cena piše da je na akciji i umesto 39,99 košta 29,99..Međutim oni su meni naplatili punu cenu bez akcije,tj.39,99...Da li je to slučajnost ili način da navlače kupce? Nije problem u 10 dinara nego u principu kako nam otimaju pare.
Pre nekoliko meseci se desilo nešta slično , sad opet što je očigledno njihov stil poslovanja...Ubuduće ću ih zaobići u širokom luku.
Evo poslaću i sliku od računa i od proizvoda.
to je fora veci pazar pod izgovorom nisu zamenili cenu,u manjim objektima posebno kradu
 

Back
Top