Da li je bolje imati 400 kvadrata u Kuli ili 50 kvadrata u Beogradu? Vol.2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tiksi, često je bolje uraditi prekid trudnoće, nego roditi dete sa posebnim potrebama. Naravno, to nije najčešći slučaj i abortusi jeu problem Srbije, jedino ne vidim kakve to veze ima sa cenom kvadrata? Osim ako ne misliš da zbog blizine dnevne bolnice u "Frontu" gde dolaze sve žene iz cele Srbije, cena kvadrata više vredi?

nece da prizna da bi i njemu bilo tuga da gleda 15 dece da ih ima i da gladuju... neka me ubedi da ova srecna porodica koju je okacio nema osnovni problem a to je ishrana. nema sanse.
 
Tiksi, često je bolje uraditi prekid trudnoće, nego roditi dete sa posebnim potrebama. Naravno, to nije najčešći slučaj i abortusi jeu problem Srbije, jedino ne vidim kakve to veze ima sa cenom kvadrata? Osim ako ne misliš da zbog blizine dnevne bolnice u "Frontu" gde dolaze sve žene iz cele Srbije, cena kvadrata više vredi?

evo ga covek koji podrzava ubistva nevine srpske dece...
 
evo ga covek koji podrzava ubistva nevine srpske dece...

Naravno da opet lažeš, gde sam ja podržao abortuse, osim pri medicinski opravdanim razlozima? Ili žaeš ili ne uspevaš da razumeš, šta je od toga?
Kakve veze abortusi imaju sa temom, nesi mi odgovorio na pitanje?
Da li bi ti voleo desetoro ovakve dece, od kojih neki imaju problem sa očima?
 
Naravno da opet lažeš, gde sam ja podržao abortuse, osim pri medicinski opravdanim razlozima? Ili žaeš ili ne uspevaš da razumeš, šta je od toga?
Kakve veze abortusi imaju sa temom, nesi mi odgovorio na pitanje?
Da li bi ti voleo desetoro ovakve dece, od kojih neki imaju problem sa očima?

ma imaju podocnjake, lose hranjeni.. spavaju po troje u istom krevetu... ako uhvate 3 sata zdravog sna to je premija.
 
Pogledaj klinca, gornji red, drugi sa desne strane u teget majici, ima žestok problem sa očima. Isti problem ima i mala u žutoj majici u donjem redu.I ovaj mali u narandžasatoj majci mi je čudan, ali i klinka iznad majke. Kao da su razroki ili nešto slično. Ne verujem da je fotke, jer neki imaju to, neki nemaju.Recimo, ova najstarija devojčica je lepo dete.
 
Pogledaj klinca, gornji red, drugi sa desne strane u teget majici, ima žestok problem sa očima. Isti problem ima i mala u žutoj majici u donjem redu.I ovaj mali u narandžasatoj majci mi je čudan, ali i klinka iznad majke. Kao da su razroki ili nešto slično. Ne verujem da je fotke, jer neki imaju to, neki nemaju.Recimo, ova najstarija devojčica je lepo dete.

Stvarno cudna fotografija, Prvo otac ,dosta star covek reklo bi se preko 60 godina, Ima skupljene oci ,kao i vecina dece, Rekao bih da su vise od pola njegova,,zenica tamnoputa verovatno Romkinja mladja bar 25 godina od gospodina, Ovaj otac odaje mirnocu karakteristicnu kasnijim godinama u stilu,sve ja znam ali bas me briga, Verujem da su deca srecna a ovaj covek verovatno ima pametnija posla nego mi za kompjuterom,Za to mu odajem priznanje ,jer je seks postao misaona imenica za vecinu Srba.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top