Gradska BG riba

Kako zamisljate pravu beogradsku ribu?

Evo ja cu reci: ona nije neka vrhunska prepicka sa prelepim licem, ogromnim sisama i dobrim dupetom, ne..... nije ni ruzna daleko od toga ali vise zraci harizmom nego nekim zenskim fizickim atributima. ona je sve probala, puna je zivotnog iskustva i na kilometar se razlikuje od ovih iz predgradja i provincije. stalno prica brate, to je jako bitno.

Od javnih licnosti najbliza toj slici je Sajsi MC, a ja u svom okruzenju imam takve, znam ih dobro i drago mi je zbog toga. Mnogo su mi privlacnije, ne kazem ima i dobrih seljanki ali gradska bg riba je ideal i uvek bih nju pre birao nego neku napucanu iz Vrsca ili Kraljeva......
sve to je doslo sa sela
 
Последње београђанке су се одселиле одавде тамо осамдесетих година прошлог века.
То је по датумима а иначе промашујете еонима...
 
Последње београђанке су се одселиле одавде тамо осамдесетих година прошлог века.
То је по датумима а иначе промашујете еонима...

Pa nije baš tako, ima beograđanki, samo što ne izgledaju kako mali Sotir zamišlja, ni ne pričaju "kao beograđanke" ni ne prave se važne "kao beograđanke" :lol: Nema potrebe, beograđanke su pa mogu da budu fine, normalne i neupadljive.
 
Ja pre beogradjanku zamisljam kao neku hronicnu brbljalicu sa nekom izmesljenom dijagnozom nekog pseudo psiholoskog problema koji joj opravdava da grnjavi sagovornike. Prica 200 na sat, ni sama ne zna sta sve izbrblja za to vreme, namesti izraz lica kao da ce poceti da place ukoliko je prekines...

A te bimbashice sto kacite slike od, to mi pre lici kao neka prva ili druga generacija dosljaka u Be Ge. Decko joj je neki brljbivac koji je pun nekih informacija i zna ljude gde se zavrsava posao od delova za automobile, preko povoljnih ekrana za mobilne do nekih uvrnutih kombinacija za biznis. Tipa da zapocnes da se bavis import/export spajalica, tu lezi biznis batice.
 
Kako zamisljate pravu beogradsku ribu?



10514_mimi_f.jpg
 
Kako zamisljate pravu beogradsku ribu?

Evo ja cu reci: ona nije neka vrhunska prepicka sa prelepim licem, ogromnim sisama i dobrim dupetom, ne..... nije ni ruzna daleko od toga ali vise zraci harizmom nego nekim zenskim fizickim atributima. ona je sve probala, puna je zivotnog iskustva i na kilometar se razlikuje od ovih iz predgradja i provincije. stalno prica brate, to je jako bitno.

Od javnih licnosti najbliza toj slici je Sajsi MC, a ja u svom okruzenju imam takve, znam ih dobro i drago mi je zbog toga. Mnogo su mi privlacnije, ne kazem ima i dobrih seljanki ali gradska bg riba je ideal i uvek bih nju pre birao nego neku napucanu iz Vrsca ili Kraljeva......

neš jebat

- - - - - - - - - -

mukami
 
Beogradska riba. Ima dva tipa koje se tako izdaju. Prva izigrava kulturnu avangardu. Cita, nosi siroke pantalone isecene toliko da se vidi decimetar noge, nosi lenonke, starke, itd... Srudira neki od umetnickih fakulteta, filozofiju ili jezike.
Drugi tip su one splavarke, izblajhane grdobe, sto nosem obaraju satelite.
 

Back
Top