Seksualna pomagala

Ne znam kako kod ostalih muskaraca ,ja nikakav orgazam ne dozivim ,svrsim i to je to ..malo kao lepo ...nije kao u pubertetu ,ono kad projuri neka toplina ....

- - - - - - - - - -

Verujem. Zato muskarci toliko zude za kvantitetom. Zene su zadovljne kvalitetom.

Verovatno neiskusni ,sta znam ...ima nas raznih..meni je prioritet da zenu prvo zadovoljim ,kako znam i umem .
 
Meni je zadovoljstvo da zadovoljim zenu .

Najbolji seks u zivotu mi je bio sa ruznom da tako kazem ,kratko trajao par minuta ,ali ono je bilo ...sav sam se oznojio ..a slabo se znojim cak i prilikom odnosa koji traje 2-3 sata .

Sad sam zardjao ...ni seksualna pomagala ne pomazu :rotf:

- - - - - - - - - -

Bas bez veze sto ne osecas orgazam. To je kao da ti se mozak zavrti u glavi.

Onda nesto nije u redu ..a imam normalno erekciju ,sve ostalo ...moze da bude i neka trauma da me poremetila?
 
Meni je zadovoljstvo da zadovoljim zenu .

Najbolji seks u zivotu mi je bio sa ruznom da tako kazem ,kratko trajao par minuta ,ali ono je bilo ...sav sam se oznojio ..a slabo se znojim cak i prilikom odnosa koji traje 2-3 sata .

Sad sam zardjao ...ni seksualna pomagala ne pomazu :rotf:

- - - - - - - - - -



Onda nesto nije u redu ..a imam normalno erekciju ,sve ostalo ...moze da bude i neka trauma da me poremetila?
Ne znam, ne razumem se u muski orgazam. Nisam nikad pitala, samo na sebe mislim.
 

Back
Top