Veber: Ulaskom u dijalog priznata nezavisnost

Veber može da klokoće kolko oće.

Dok Putina ne zbare, ništa od Kosova.


1244.

Kina ce se za to pobrinuti kad USA bude unistena

- - - - - - - - - -

Sve sto su Vucic i Dacic potpisali bice ponisteno kao neustavno cim ih skinemosa vlasti.

Citam da se ponistava briselski sporazum i pregovori uz pomoc Kine i Rusije vracaju u UN.

Vreme radi za nas , Siptari nestaju sa Kosmeta

Nama odgovara da ostane trenutno stanje tj da Kosovo bude u limbu , nepriznato fantomsko

To je dovelo da je stepen siromastva na kosmetu najveci u Evropi, najgori imaju izvoz po glavi stanovnika i najveci odliv stanovnistva ka EU i Americi prvenstveno

Za 50 godina tim redom, nece Siptara ostati ni 10% koliko ih ima sada svi ce se vremenom preseliti u Nemacku i Svajcarsku

Ne 50 godina 6-7 godina
 
Za 50 godina tim redom, nece Siptara ostati ni 10% koliko ih ima sada svi ce se vremenom preseliti u Nemacku i Svajcarsku

Не знам баш да је то исправна тактика јер им је наталитет јача страна,друга ствар што воле западне паре и да раде горе као и Срби уосталом.
 
Не знам баш да је то исправна тактика јер им је наталитет јача страна,друга ствар што воле западне паре и да раде горе као и Срби уосталом.

to je daleka proslost

Siptari na Kosmetu danas imaju manji natalitet od Srba verovao ili ne...

SVI gradovi u Albaniji su izgubili 40-65% stanovnika u poslednjih 20 godina osim Tirane....

To je zato sto nema posla i egzistencije za njih tamo oni su teska beda i svi se masovno sele na zapad...

Siptari su mogli da imaju visok natalitet samo dok su Srbi sve to finansirali...
 
Nije im natalitet jača strana nego to što imaju mlado stanovništvo u proseku još uvek a mi staro. A što se tiče iseljavanja od tih mladih većina i nije sposobna da se iseli jer nije ni svako za zapad.

Не знам да ли постоји регија у Европи која има већи наталитет.Породице 5-10 дјеце,код Срба 1-3.То је велика разлика.
Наравно да то није једини разлог дешавања на Косову али мислим да Тихијева тактика "чекање да оду" на запад већ испробана.
 
Не знам да ли постоји регија у Европи која има већи наталитет.Породице 5-10 дјеце,код Срба 1-3.То је велика разлика.
Наравно да то није једини разлог дешавања на Косову али мислим да Тихијева тактика "чекање да оду" на запад већ испробана.

To je poturana laž decenijama !
 
Može Veber i svi koji misle kao on da se napasu omudine.
Pa tu je i poenta , taj Veber i nije rekao neko svoje mišljenje nego je naveo samo činjenicu da Srbija već 3 godine pregovara o članstvu u EU bez Kosova , tako da je jedino pitanje da li je to što Veber tvrdi o pregovorima Srbije i EU tačno ili ne , a nekako sam ubedjen da je u pravu , uostalom to je i javna stvar koja se da lako proveriti ,ko je zainteresovan naravno .
 
ma svaburda tera vodu na svoju vodenicu

Albanija je od samog starta nemacki projekat

Setimo se da su nam 1913 godine Nemacka i Austrougarska pretili ratom , zato sto smo oslobodili Skadar u slucaju da ga ne poklonimo Albaniji.

Velike srpske zrtve su pale za oslobodjenje ove najstarije srpske prestonice ali smo morali da ga napustimo zbog nemacke pretnje ratom.

ODuvek su Nemci protiv nas i mrze nas.

Od 1914. pa do danas to je tako

Cilj smanjiti uticaj Srbije i SRba na Balkanu, unistiti Srbe

Ali uskoro ce njihov projekat da se ugasi jer ce skoro svi Siptari da zive ne u Srbiji kako su oni zamislili - vec u njihovoj NEMACKOJ, SVAJCARSKOJ, Engleskoj itd.

- - - - - - - - - -

Nije im natalitet jača strana nego to što imaju mlado stanovništvo u proseku još uvek a mi staro. A što se tiče iseljavanja od tih mladih većina i nije sposobna da se iseli jer nije ni svako za zapad.

Historical population by Qark/County in Albania (INSTAT) [23] [24]
Qark/County 1989 population 2001 population 2018 population Change (1989-2018) Change in % (1989-2018)
Berat 222901 193020 127431 - 95470 -43%
Dibër 226324 189854 120978 - 105346 -47%
Durrës 218530 245179 289628 + 71098 +33%
Elbasan 357497 362736 278547 - 78950 -22%
Fier 379342 382544 298144 - 81198 -21%
Gjirokastër 155998 112831 62952 - 93046 -60%
Korçë 311448 265182 210178 - 101270 -33%
Kukës 146081 111393 77394 - 68687 -47%
Lezhë 165254 159182 126800 - 38464 -23%
Shkodër 285258 256473 204994 - 80264 -28%
Tiranë 449228 597899 883996 + 434768 +97%
Vlorë 264556 192982 189282 - 75274 -28%

Jedino Tirana raste svi ostali gradovi / oblasti imaju ogroman gubitak u broju stanovnika.

Neki i do 65%

Uskoro ce Siptari praviti veliku Albaniju u Nemackoj, Italiji, Svajcarskoj i Austriji

Pokvarena politika zla tvoje smrdljive CIA-e i Sorosa je dozivela kolaps.
 
https://www.danas.rs/politika/veber-za-rse-o-vucicevoj-poseti-moskvi-poseta-u-propagandne-svrhe/

Veber za RSE o Vučićevoj poseti Moskvi : Poseta u propagandne svrhe

„Vidimo pozivanje na tradicionalne veze sa Rusijom. Na drugoj strani, koliko ja vidim, predsednik Vučić je na pitanje da li je razgovarao sa predsednikom Putinom o razmeni teritorija rekao da nije imao puno šta razgovarati pošto je Zapad odbio taj tzv. predlog rešavanja konflikta između Kosova i Srbije. To očigledno znači da je predsednik Vučić očigledno otišao da nastavi simboličnu politiku i Zapad i Evropska unija i Rusija. Ja ne verujem da je tu bilo nekog suštinskog razgovora“, ocenjuje Veber.
 
https://www.danas.rs/politika/veber-za-rse-o-vucicevoj-poseti-moskvi-poseta-u-propagandne-svrhe/

Veber za RSE o Vučićevoj poseti Moskvi : Poseta u propagandne svrhe

„Vidimo pozivanje na tradicionalne veze sa Rusijom. Na drugoj strani, koliko ja vidim, predsednik Vučić je na pitanje da li je razgovarao sa predsednikom Putinom o razmeni teritorija rekao da nije imao puno šta razgovarati pošto je Zapad odbio taj tzv. predlog rešavanja konflikta između Kosova i Srbije. To očigledno znači da je predsednik Vučić očigledno otišao da nastavi simboličnu politiku i Zapad i Evropska unija i Rusija. Ja ne verujem da je tu bilo nekog suštinskog razgovora“, ocenjuje Veber.

Verber može da se nosi.
Nije zapad odbio taj tzv predlog nego je Ustav Srbije zapretio svakom ko to pomisli statusom veleizdajnika.
 
Budala ti tatko ustaški Moronholte.

Moje mišljenje je jedino što sprečava veleizdajnike da pogaze Ustav.
:hahaha::zcepanje:
Па ти си величина нека, а домаћине? Па твоје мишљење не ебу ни за суву шљиву ни они што си им подигао по кућу, зато што и те и они, сасвим нормално сматрају за будалу, а не да спречава неког да погази устав.
 
Pa tu je i poenta , taj Veber i nije rekao neko svoje mišljenje nego je naveo samo činjenicu da Srbija već 3 godine pregovara o članstvu u EU bez Kosova , tako da je jedino pitanje da li je to što Veber tvrdi o pregovorima Srbije i EU tačno ili ne , a nekako sam ubedjen da je u pravu , uostalom to je i javna stvar koja se da lako proveriti ,ko je zainteresovan naravno .

Eo, ga, expert za ustavnost i briselski sporazum.
 
Verber može da se nosi.
Nije zapad odbio taj tzv predlog nego je Ustav Srbije zapretio svakom ko to pomisli statusom veleizdajnika.
Da ,srpski političari se jako plaše srpskih ustava i zakona uopšte , pogotovo Vožd koji piša po istom svaki dan počev od predstavljanja kao "vrhovni komadant " što je nepostojeća funkcija u našem ustavnom sistemu , pa do konkretnih stvari poput Brisleskog sporazuma , gašenja institucija Srbije na KiM , unutrašnje politike . :lol:
 
:hahaha::zcepanje:
Па ти си величина нека, а домаћине? Па твоје мишљење не ебу ни за суву шљиву ни они што си им подигао по кућу, зато што и те и они, сасвим нормално сматрају за будалу, а не да спречава неког да погази устав.

Ja sam NAROD konjusino ustaška .

Ja sam USTAV ustatejebem.
 
:hahaha::zcepanje:
Па ти си величина нека, а домаћине? Па твоје мишљење не ебу ни за суву шљиву ни они што си им подигао по кућу, зато што и те и они, сасвим нормално сматрају за будалу, а не да спречава неког да погази устав.

Pa što onda svaki dan pitaju čiji je KiM.

Ako su ga okupirali neka ga nose gde hoće.

Šta ćemo im mi u tom nasilnom aktu.??

- - - - - - - - - -

Da ,srpski političari se jako plaše srpskih ustava i zakona uopšte , pogotovo Vožd koji piša po istom svaki dan počev od predstavljanja kao "vrhovni komadant " što je nepostojeća funkcija u našem ustavnom sistemu , pa do konkretnih stvari poput Brisleskog sporazuma , gašenja institucija Srbije na KiM , unutrašnje politike . :lol:

Pa to i očekujemo , da najgori u državi prekrši Ustav.

Toliko o dijabolicima i antielitistima
 

Back
Top