uvecati penis

Pozdrav! Da li je neko od muskih forumasa koristio ovako nesto iz sex shopova? Interesuje me da li vredi para i da li sluzi svrsi? Ako ne zelite javno o tome, saljite poruku na pp!! Hvala...

od produžetaka znam za Audi A8 i sve iz te ergele zatamnjenih automobila, eventualno neki kawasaki...i tako...
...a šta ima po apotekama, neam pojma...nisam to tražio...
 
Ima li neko od forumasha da je uspeo uvecati penis (koliko) u duzini i obimu. Moze li neko preporucite neki sajt gde se to moze videti?

Postoje li opasnosti i posledice usled praktikovanja vezbi za uvecanja penisa ili od koriscenja pilula?

Ovde ćeš naići na gomilu narodskih efikasnih ali neproverenih saveta pa zato - ne diraj ništa.
Sve se svodi na istezanje sundjerastog tkiva i njegovu prokrvljenost vežbama koje se stastoje od mlataranja kitom levo-desno.

Jedino što niko ne obrati pažnju da penis nije samo sundjerasto tkivo već da postoji i mokraćni kanal koji možeš takodje zeznuti sa tim rastezanjima.

E sad, da li bi ti veliki ukras ili malu sreću?
Sreću čine stvari male...
 
Ima li neko od forumasha da je uspeo uvecati penis (koliko) u duzini i obimu. Moze li neko preporucite neki sajt gde se to moze videti?

Postoje li opasnosti i posledice usled praktikovanja vezbi za uvecanja penisa ili od koriscenja pilula?

a da to je dzoi radio u šestoj sezoni kad je morao da uveća aparaturu za ulogu, može to da se uradi mlevenim mesom
 
14v37eq.gif
 
Presvlaci se muja sa crncem posle treninga u teretani... Skine se crnac kad njemu 20cm u opustenom stanju. Muja se zapanji pa ga priupita sta on to cini da mu bude tako veliki i debeo. Kaze crnac:
"Ja ga svaki dan stavim na sto, uzmem oklagiju, i po 30min ga razvlacim oklagijom po stolu"
Muja resi da ga poslusa i proba

Sretnu se njih dvojica posle mesec dana. Pita ga crnac kako ide povecanje penisa... Kad mu muja odgovara:
"Boju sam dobio, jos samo duzinu" :D
 
penis se moze uvecati,i sto je neko promlatio da nije misic,jeste...ali drugacijeg tipa

isto kao vagina,samo su obrnutog smera,i vrste kontrakcije nisu iste
da ne duzim,kontrakcije penisa su staticne,ako pokusate (u erekciji) da ga kontrahujete primeticete kako ''odskakuje'' to je zato sto se tkivo kontrahuje samo u sebe ispumpavajuci krv unazad kako bi doslo jos vise krvi,pritom ne vrseci nikakav rad,(kao skeletni misic)

a sto se duzine i debljine tice,pa prosto je,za masu svakog misica potreban je kratkotrajan i intenzivan rad,sto cesce...dok onanisete,kraktke snazne kontrakcije,do svrsavanja,i tako vise puta

a za duzinu,kao i aerobni trening skeletnih misica,sto vise slabijih kontrakcija pre vrhunca

preduslov svega je jako srce i kapacitet pluca,pa na posao ;D
 
Fala Sky... uradiću tako :D

zaboravio sam da dodam,redosled je prvo vezbe za duzinu pa za debljivu ;)

ako nekom ovo nije logicno,neka uporedi musko i zensko telo,sve je isto,od unutrasnjih organa do skeletnih misica zasto ne bi bili i polni organi onda
razlika je samo u nacinu rada,pa je poznato da zene imaju slabiji grudni kos i plici udah,samim tim kruce srce i kompletno slabiju muskulaturu nego muskarac
kruce srce pumpa manje krvi,pa su zene od struka na dole gipkije,savitljivije,s kracim ekstremitetima,tako i polni organ
a kod muskaraca,srce je elasticnije,pumpa vise krvi,pa je musko izdrzljivijih i duzih ekstremiteta i karlice..kao i polnog organa

neko rece da je penis vezivno tkivo,kako vezivno tkivo moze da izbaci seme bez kontrakcije
 
Ovde ćeš naići na gomilu narodskih efikasnih ali neproverenih saveta pa zato - ne diraj ništa.
Sve se svodi na istezanje sundjerastog tkiva i njegovu prokrvljenost vežbama koje se stastoje od mlataranja kitom levo-desno.

Jedino što niko ne obrati pažnju da penis nije samo sundjerasto tkivo već da postoji i mokraćni kanal koji možeš takodje zeznuti sa tim rastezanjima.

E sad, da li bi ti veliki ukras ili malu sreću?
Sreću čine stvari male...

Лепо си све ово написао осим последње реченице и ситнице која девојкама може срећу да квари :lol:
 
Ima li neko od forumasha da je uspeo uvecati penis (koliko) u duzini i obimu. Moze li neko preporucite neki sajt gde se to moze videti?

Postoje li opasnosti i posledice usled praktikovanja vezbi za uvecanja penisa ili od koriscenja pilula?


zao mi je dece koja tolko pazhnje posvecuju svojoj kiiti

nemoj dozvoliti da ti neko nabija komplekse
 

Back
Top