Доналд Трамп назвао је црногорског премијера Душка Марковића „крештавом пропалом кучк

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
1111324241.jpg

Амерички предсједник Доналд Трамп назвао је црногорског премијера Душка Марковића „крештавом пропалом кучк*м“, након објаве видеа послије прошлогодишњег НАТО самита, наводи у својој књизи бивша асистенткиња у Бијелој кући Омароса Мениголт Њумен.
Она у својој књизи „Unhinged: An Insider's Account of the Trump White House“ наводи да је свом бившем шефу поставила питање након што се појавио видео на којем је одгурнуо Марковића.
„Питала сам га: ’Наступили сте мало агресивно. Зашто сте то урадили?‘“, пише у књизи Њуманове, преноси „Хил“.
„О, он је само крештава пропала куч*а“, одговорио је Трамп, наводи Њуманова.
Књига је објављена јуче, а посвећена је периоду који је ауторка провела у Трамповој администрацији. Отпуштена је у децембру 2017. године.
https://rs.sputniknews.com/regioni/201808151116886770-tramp-markovic-omarosa
*****************************
Гледао сам тај снимак и ,,пробијање'' Чоколинде у први план поред Трампа. Само што га није загрлила!
Мислим да Трамп уопште и не зна ко је тај црногорски премијер Душко Марковић јер га прозива у женском роду.


 
1111324241.jpg

Амерички предсједник Доналд Трамп назвао је црногорског премијера Душка Марковића „крештавом пропалом кучк*м“, након објаве видеа послије прошлогодишњег НАТО самита, наводи у својој књизи бивша асистенткиња у Бијелој кући Омароса Мениголт Њумен.
Она у својој књизи „Unhinged: An Insider's Account of the Trump White House“ наводи да је свом бившем шефу поставила питање након што се појавио видео на којем је одгурнуо Марковића.
„Питала сам га: ’Наступили сте мало агресивно. Зашто сте то урадили?‘“, пише у књизи Њуманове, преноси „Хил“.
„О, он је само крештава пропала куч*а“, одговорио је Трамп, наводи Њуманова.
Књига је објављена јуче, а посвећена је периоду који је ауторка провела у Трамповој администрацији. Отпуштена је у децембру 2017. године.
https://rs.sputniknews.com/regioni/201808151116886770-tramp-markovic-omarosa
*****************************
Гледао сам тај снимак и ,,пробијање'' Чоколинде у први план поред Трампа. Само што га није загрлила!
Мислим да Трамп уопште и не зна ко је тај црногорски премијер Душко Марковић јер га прозива у женском роду.



I meni opis više liči na Kolindu, ali je opet Crnogorac iskoristen kao otirac
Šta ko traži to i dobije
 
Izgleda da Tramp ima nešto protiv *********a.
Gde god se nađe u blizini kojeg, ćuška ih i odguruje.
I još zauzme onaj nadmeni kaubojski stav i gleda ih direktno u oči, a kučkice samo poviju vrat i na drugu stranu.:super:

Tu je i gospodara slično potkačio.

 
Poslednja izmena:
Ево и коментара наших честитих *********а! :hahaha:
Е моји Црногорци...

Montenegringo 15.8.2018 11:45
Slučajno smo mi ispali u prvi plan,ali nebitno.Ovaj čovjek je apsolutna katastrofa,izhakovanih ruskih glasova na izborima. Sjećam se još ka dijete osamdesetih sam čita knjigu proročanstva Tarabića,đe su rekli da kad Čauš dođe za predsjednika Amerike,to će bit kraj Svijeta. ????????????

http://www.vijesti.me/komentari/tema/tramp-je-markovica-nazvao-krestavom-propalom-kuckm-248661
 
Izgleda da Tramp ima nešto protiv *********a.
Gde god se nađe u blizini kojeg, ćuška ih i odguruje.
I još zauzme onaj nadmeni kaubojski stav i gleda ih direktno u oči, a kučkice samo poviju vrat i na drugu stranu.:super:

Pričala mu Melanija da joj je prvi bio neki "đetić iz Sutomore" kad je kao srednjoškolka išla na more u CG pa se sad Trampara sveti celoj naciji

Nema drugog logičkog objašnjenja zašto je uzeo na zub državicu koja ima stanovika koliko jedan omanji kvart u NY
 
некад су у Црну Гору за таке уврде и главе лећеле. сад ћете виђет кад мрчо изазове Трампа на двобој сабљама, збгоради повријеђене части, имена и образа свијетлога.
 
Мислим да Трамп уопште и не зна ко је тај црногорски премијер Душко Марковић јер га прозива у женском роду.

Ne mora da znači, bitch je bitch, bio muško ili žensko. Al svejedno, "crnogorski premijer" faktor ipo u svetu
 
quote_icon.png
Оригинал поставио Добро дошли
1111324241.jpg




. Како заљубљено, са дивљењем Орбан гледа у Господара Трампа. :heart:
Зар не видиш да га Орбан подјеб**ва!
 
Poslednja izmena:
1111324241.jpg

Амерички предсједник Доналд Трамп назвао је црногорског премијера Душка Марковића „крештавом пропалом кучк*м“, након објаве видеа послије прошлогодишњег НАТО самита, наводи у својој књизи бивша асистенткиња у Бијелој кући Омароса Мениголт Њумен.
Она у својој књизи „Unhinged: An Insider's Account of the Trump White House“ наводи да је свом бившем шефу поставила питање након што се појавио видео на којем је одгурнуо Марковића.
„Питала сам га: ’Наступили сте мало агресивно. Зашто сте то урадили?‘“, пише у књизи Њуманове, преноси „Хил“.
„О, он је само крештава пропала куч*а“, одговорио је Трамп, наводи Њуманова.
Књига је објављена јуче, а посвећена је периоду који је ауторка провела у Трамповој администрацији. Отпуштена је у децембру 2017. године.
https://rs.sputniknews.com/regioni/201808151116886770-tramp-markovic-omarosa
*****************************
Гледао сам тај снимак и ,,пробијање'' Чоколинде у први план поред Трампа. Само што га није загрлила!
Мислим да Трамп уопште и не зна ко је тај црногорски премијер Душко Марковић јер га прозива у женском роду.



Sve je ovo bilo jasno oduvek svakome ko poznaje istoriju.

Mada ovo, uz gif i ono što je rekao novinaru, redovno treba postavljato crnogorskim (ali i drugim) natoljupcima. :lol:
 
slavni preci se prevrcu po grobovima, ali, avaj, spasa nema...obraz je nepovratno izgubljen....

Kada je Dusko Markovic dobio premestaj iz Mojkovca u Podgoricu, isekao je iz svog mojkovackog (drzavnog) stana radijatore i nosio ih sa sobom.. Covek je u koliziji sa zdravim razumom.. U Crnoj Gori ga zovu Radijator.. Dakle taj se davno i$kenjao po svom obrazu..
 

Back
Top