Šta predlažete za moj stari kompjuter

miodragstankovich

Aktivan član
Poruka
1.178
Pozdrav svima,
Oni koji su mi pomogli na temi "Pomoć vrednost kompjutera" a i oni koji su samo pregledali temu-eto meni novog problema i muke...
Imam u kući još jedan,čak stariji kompjuter od onog koji sam mislio da se proda.Taj stariji skuplja prašinu,bukvalno se ništa na njemu ne radi.
SPECIFIKACIJA:
Procesor:Intel Core 2 Duo 2x2,8Ghz
RAM:4GB DDR2
Grafička:ATI Radeon HD 2600 512MB
OS:Windows Vista business edition.

I sad...šta raditi s njim? Nema verovatno neku cenu, konfiguracija je ubi bože (Ako se samo uzme u obzir da se taj neki "socket" za Core 2 duo i ne proizvodi, otišao u istoriju) a da mi i dalje stoji,malo mi bez veze.Dajte neke savete da li je bolji upgrade i konkretno čega,ili šta Vi smatrate ispravnim.

P.S. Ako je po Vama baš katastrofa konfiguracija,barem neku igricu predložite :D
 
Poslednja izmena:
Forumasu koji pita,sta mu predlazemo da uradi sa svojim starim Kompjuterom,predlazem sledece:Stari Kompjuter,prodaj ovim
otkupljivacima,koji su svuda po gradu nalepili svoju adresu.Za tvoj stari Kompjuter,oni :rtfm:ce ti isplatiti 1.OOO Din.Ti u stvari,treba da
dodas samo ostatak novca i kupis NOVI Kompjuter.Stvar je zaista jednostavna i prosta za resavanje.
 

Back
Top