Ne mogu ni SA njom a ni BEZ nje


najveci problem je zapravo njen histerican govor i glas kada sam problem i nastane, bilo kakav da je

- - - - - - - - - -

najveci problem je zapravo njen histerican govor i glas kada sam problem i nastane, bilo kakav da je

Kao i taj sto govedo ne ume da kaze IZVINI ili da spusti loptu nego nja nja nja nja nja nja nja nja nja
 
Ako ovo pišeš o njoj, onda je ta veza već odavno pukla. Samo nas zamajavaš ovde...

razumljivo je sa tvoje strane sto dajes ovakav komentar, ali naravno da je nikad nisam tako nazvao ili joj se obratio, jednostavno to je veliki problem kod nje jer je veoma tvrdoglava i nikad ne ume da se izvini, naravno kada nije u pravu.Mene to strasno zivcira sto mora da bude takva (ne znam rec koju da upotrebim da se ne uvredite... ) Ja bre kad napravim sranje ili nesto kazem izvini, valjda je to normalno..

- - - - - - - - - -

Ne verujem da zamajava, stalo mu je izgleda do nje.

naravno da mi je stalo, jer kod nas nije problem ljubomora. prevare ili nesto tome slicno vec smo temperametni, da je nesto od navedenog u pitanju pa i da razumem i da dignem ruke, ali to su obicne sitnice koje nas odnos dovode do nepodnosljivog, ja ne VOLIM i ne UMEM da se napinjem i obaram, ali dosadilo mi je da popustam i spustam loptu bez da se ona izvini ili da mi da do znanja da joj je krivo i da je pogresila...
 
razumljivo je sa tvoje strane sto dajes ovakav komentar, ali naravno da je nikad nisam tako nazvao ili joj se obratio, jednostavno to je veliki problem kod nje jer je veoma tvrdoglava i nikad ne ume da se izvini, naravno kada nije u pravu.Mene to strasno zivcira sto mora da bude takva (ne znam rec koju da upotrebim da se ne uvredite... ) Ja bre kad napravim sranje ili nesto kazem izvini, valjda je to normalno...

Ja ne vidim zašto je "razumljivo" sa moje strane. Ispada da sam na njenoj strani jer je žena kao i ja. A zapravo, meni je zasmetalo da osobu koju voliš kako kažeš, ipak nazivaš pogrdno, pa i to što ti čas smeta njen glas, čas što se ne izvini, a onda kažeš da ste oboje temperamentni. Mislim da je ovde problem malo dublji, a tiče se komunikacije, jer u vezi na daljinu, jedino komunikacija i njen kvalitet određuje pravac veze.
 
Poslednja izmena:
Moj problem forumasi je sledeci... Bio sam u ozbiljnoj vezi sa devojkom koja je deceniju starija. Ljubav takvu nikad nisam osetio. Toliko poklapanje sa nekim imati sam smatrao nemogucim. U svakom pogledu smo se nasli, bilo to intelektualnom, intimnom itd. To je bio najlepsi period u mom zivotu. Poceli smo da planiramo buducnost... Najednom sam poceo osecati neke strahove za navedenu buducnost. Zbog velike razlike u godinama, bojao sam se da ce praviti problem u kasnijem dobu i da se nece dobro zavrsiti za oboje. Na kraju sam prekinuo vezu. Srce mi se raspalo tog dana, a i njoj. Nedeljama ne mogu da spavam, da jedem, svaki dan mislim na nju. Nestao je deo mene, deo moje duse... Ne znam vise sta da radim od sebe. Da li sam napravio dobru odluku? Da li su godine zaista samo broj...
 
Moj problem forumasi je sledeci... Bio sam u ozbiljnoj vezi sa devojkom koja je deceniju starija. Ljubav takvu nikad nisam osetio. Toliko poklapanje sa nekim imati sam smatrao nemogucim. U svakom pogledu smo se nasli, bilo to intelektualnom, intimnom itd. To je bio najlepsi period u mom zivotu. Poceli smo da planiramo buducnost... Najednom sam poceo osecati neke strahove za navedenu buducnost. Zbog velike razlike u godinama, bojao sam se da ce praviti problem u kasnijem dobu i da se nece dobro zavrsiti za oboje. Na kraju sam prekinuo vezu. Srce mi se raspalo tog dana, a i njoj. Nedeljama ne mogu da spavam, da jedem, svaki dan mislim na nju. Nestao je deo mene, deo moje duse... Ne znam vise sta da radim od sebe. Da li sam napravio dobru odluku? Da li su godine zaista samo broj...

Dobra odluka.
Bolje da zivis sam u strahu nego u paru.
 
Moj problem forumasi je sledeci... Bio sam u ozbiljnoj vezi sa devojkom koja je deceniju starija. Ljubav takvu nikad nisam osetio. Toliko poklapanje sa nekim imati sam smatrao nemogucim. U svakom pogledu smo se nasli, bilo to intelektualnom, intimnom itd. To je bio najlepsi period u mom zivotu. Poceli smo da planiramo buducnost... Najednom sam poceo osecati neke strahove za navedenu buducnost. Zbog velike razlike u godinama, bojao sam se da ce praviti problem u kasnijem dobu i da se nece dobro zavrsiti za oboje. Na kraju sam prekinuo vezu. Srce mi se raspalo tog dana, a i njoj. Nedeljama ne mogu da spavam, da jedem, svaki dan mislim na nju. Nestao je deo mene, deo moje duse... Ne znam vise sta da radim od sebe. Da li sam napravio dobru odluku? Da li su godine zaista samo broj...

Mislim da si pogrešio...
 

Back
Top