Или или: Мозак или секс

Molonlabe

Poznat
Poruka
7.225
Када би морали да бирате између двије опције:

1. 100% вриједносног слагања, емотивног, интелектуалног, а 0% слагања у кревету.

2. 100% сексуалног и физичког слагања, а емотивног, интелектуалног, вриједностног 0%

Коју би изабрали?

Колико вам је битна интелектуално, а колико физичка, анимална привлачност и шта је битније?
 
Када би морали да бирате између двије опције:

1. 100% вриједносног слагања, емотивног, интелектуалног, а 0% слагања у кревету.

2. 100% сексуалног и физичког слагања, а емотивног, интелектуалног, вриједностног 0%

Коју би изабрали?

Колико вам је битна интелектуално, а колико физичка, анимална привлачност и шта је битније?

Prvu opciju. Ako je 0% slaganja u krevetu i ne mogu da se popravim, kada mi dođe istresao bih se i kraj. Ako se buni, intelektom bi se složili da će sledeći put biti bolje.
 
Ех Хондурас, па ти квариш журку :)

Izvini. Stvarno sam ozbiljno razmislila pre nego sto sam odgovorila. Prvo sam pomislila: mozda bih u mladosti izabrala prvu opciju, a kasnije u zivotu drugu. Ali onda sam se setila da ni u mladosti nisam mogla da budem sa osobom sa kojom nema razgovora i zajednickih interesovanja, a opet, ni seksa se bas ne bih odrekla, ni kasnije u zivotu, jer i to moze biti pogubno za psihu (ne mora, ali moze)... Davno je bila tema na Zenama, da li biste vise voleli da vam je cerka lepa, ili pametna (isto ili-ili varijanta), ni na to nije bilo lako odgovoriti :lol:
Pitanje ti je prilicno kompleksno, ali je skroz u teorijsko, za vecinu ljudi. Aseksualnim ljudima je lako da odgovore, ali mislim da su oni bas bas manjina.
 
Izvini. Stvarno sam ozbiljno razmislila pre nego sto sam odgovorila. Prvo sam pomislila: mozda bih u mladosti izabrala prvu opciju, a kasnije u zivotu drugu. Ali onda sam se setila da ni u mladosti nisam mogla da budem sa osobom sa kojom nema razgovora i zajednickih interesovanja, a opet, ni seksa se bas ne bih odrekla, ni kasnije u zivotu, jer i to moze biti pogubno za psihu (ne mora, ali moze)... Davno je bila tema na Zenama, da li biste vise voleli da vam je cerka lepa, ili pametna (isto ili-ili varijanta), ni na to nije bilo lako odgovoriti :lol:
Pitanje ti je prilicno kompleksno, ali je skroz u teorijsko, za vecinu ljudi. Aseksualnim ljudima je lako da odgovore, ali mislim da su oni bas bas manjina.

Слажем се, питање је теоретског типа, зато је и занимљиво, јер нас ниједна опција не задовољава.

Али како је хипотетичко, тако и одговор треба да буде такав, иако губите ипак морате нешто да изаберете. Шта би било то?
 
Када би морали да бирате између двије опције:

1. 100% вриједносног слагања, емотивног, интелектуалног, а 0% слагања у кревету.

2. 100% сексуалног и физичког слагања, а емотивног, интелектуалног, вриједностног 0%

Коју би изабрали?

Колико вам је битна интелектуално, а колико физичка, анимална привлачност и шта је битније?

Biram 1. opciju.
 
Mada, za ovakvu ljepotu:

colombian.jpg


mi ne bi bio važan njen intelekt, tj. odrekao bih se prve opcije.
 
Када би морали да бирате између двије опције:

1. 100% вриједносног слагања, емотивног, интелектуалног, а 0% слагања у кревету.

2. 100% сексуалног и физичког слагања, а емотивног, интелектуалног, вриједностног 0%

Коју би изабрали?

Колико вам је битна интелектуално, а колико физичка, анимална привлачност и шта је битније?



Ovu iz tačke 1. oženiš, a ovu iz tačke 2. uzmeš za ljubavnicu. :cool:
 
dilema zvana tamni vilajet.


zašto na primer ne bih izabrala drugog partnera sa kojim bi imala veća poklapanja u obe oblasti to jest paket aranžman?

zašto bih morala da pristajem na partnera sa kojim se u jednoj oblasti slažem nula posto. Ko mi brani da pronađem ono što mi odgovara?

- - - - - - - - - -

znači ne pristajem na polovičan odnos
to bi bio moj konačni odgovor.:lol:
 
Када би морали да бирате између двије опције:

1. 100% вриједносног слагања, емотивног, интелектуалног, а 0% слагања у кревету.

2. 100% сексуалног и физичког слагања, а емотивног, интелектуалног, вриједностног 0%

Коју би изабрали?

Колико вам је битна интелектуално, а колико физичка, анимална привлачност и шта је битније?

drugo, mada bi gledao da osoba bude miks oba
 
dilema zvana tamni vilajet.


zašto na primer ne bih izabrala drugog partnera sa kojim bi imala veća poklapanja u obe oblasti to jest paket aranžman?

zašto bih morala da pristajem na partnera sa kojim se u jednoj oblasti slažem nula posto. Ko mi brani da pronađem ono što mi odgovara?

- - - - - - - - - -

znači ne pristajem na polovičan odnos
to bi bio moj konačni odgovor.:lol:

Наравно, у реалном животу је то другачије, али ово није реално питање већ хипотетичко које треба да одрази одређене ставове
 

Back
Top