Odgovor na izneverenost

Umri_muski

Legenda
Poruka
55.059
Primetio sam neki cudan soj muskaraca koji se ne uklapaju u one moderne i zenske stereotipe i koji na situacije gde ih iznevere drugi ljudi, odgovore i dalje zadrzavajuci ili zastitnicki ili odani polozaj prema njima.

Znati nema osvete ili retailiation odmazde...
Nema odbojnosti prema svima ili odredjenima koji su slicni...bas naprotiv, ima nastavka istog ponasanja prema slicnima...

Recnikom narcisa govoreci, kao da je totalno nebitno ko je osoba preko puta, takvi muskarci su uvek konstantni...kao da izvrse zamenu objekta svoje paznje.
Recnikom logike receno, kao da je nebitno ko je preko puta, oni su dosledni sebi.

Nema manipulacije, nema kontre, prilagodjavanja...


Primetio sam nestandarnu grupu i kod devojaka, ali one se odvoje...otudje od svih....
Ne vracaju, ne kontriraju, ne menjaju pristup slicnima, ali se distanciraju jedno vreme...
 
Pa kod svih izneverenosti....
I u vezi i van veze...
I kad je veliko ponizenje u pitanju, jednostavno kao da samo podignu ramena i nastave po istom.......
U ljubavi nisam siguran, mozda zene to mogu da protumace kao da ih nikad nisu ni voleli.Ne znam.

Kod zena cesto primecujem drugacije antisimetricno shvatanje, a to je ona raskine, a onda ako on podje sa nekom pre nego sto ona zavoli nekog, onda ga optuzuje da je skot, stoka, da je lazov i prevarant...
Jos gore ako on raskine pa se desi isto...
Nijednoj ne pada na pamet, da ako je raskinuo muskarac , da nije bio zadovoljan i da trazi novu priliku gde ce ostvariti zadovoljenje, a ne seks...
Izgleda da vise tumace to kao imao je svalerku dok je bio u vezi...kao sto bi one ili kao sto one i rade stalno..

Retko naletim na neku zenu koja pre raskida da trenutnim momkom ne obezbedi drugu stolicu i brz prelaz na nov nasadjivac za sopstvenu emotivnu prirodu, za svoju jelkicu...
Meni inace to smeta, jer sam poznavao i drolje koje kad je veza u pitanju, tj kad su u vezi, drze podaleko sve muskarce od svoje jelkice...(tada su bile u modi jelkice, a ne bebina guza).
A i fine curice su znale kako da muskarcu kazu da nije los, ali one nisu trenutno slobodne pa da zaboravi dok slucajno nekad ne bude ponovo dostupna trzistu.
 

Back
Top